Kuru Yemiş Reklam Filmi

Kuru Yemiş Reklam Filmi

Kuru yemiş markasının yeni reklam filminde rol alacak bay ve bayan yeni reklam yüzleri arayışımız için ilanımıza online oyunculuk başvurusu yapabilirsiniz.

 ZİYARET

 PAYLAŞ

 TWEETLE

Detay

  Kuru Yemiş Reklam Filmi Online Başvuru Yap

's
Yeni reklam filmi projemiz için yeni yüzlere ihtiyacımız bulunuyor. 20 ile 40 yaş arası ilanımızla ilgilenen tüm bay ve bayan adaylar başvuruda bulunabilirler. Kuru yemiş reklamı için çekilecek reklam filminin cast çalışmaları devam ediyor. Aradığımız oyuncu adayları online başvuru kısmında yer alan formumuzu doldurarak başvurularını bize ulaştırabilirler. Başvuran adaylar arasında kriterlere uygun adaylara geri dönüş yapılarak detaylı bilgilendirme sağlanacaktır.

Kuru yemiş markasına ait olan reklam projesi için ajansımız tarafından yapılan cast çalışmalarında sizler de sunulmak istiyorsanız geç kalmadan başvurunuzu tamamlayın. Başvuracak adaylarda deneyim şartı aranmadığından dolayı ilgilenen tüm adayların başvurularını bekliyoruz. Yeni reklam filmi projemiz de siz de yer alma şansına sahip olabilirsiniz.
Online Başvuru Yap
Benzer Haberler
 • Şevkat
  Fox Tv ekranlarının yeni dizisi, Limon Yapım imzası taşıyan, Şevkat Yerimdar projesi için her yaştan yetenekli yeni yüzlere ihtiyacımız bulunuyor.
 • Bulaşık
  Bulaşık makinesi reklam filmi için 35 ile 40 yaş arasında bayan oyuncu ihtiyacı bulunuyor. Yetenekli yeni yüzlerin başvurularını bekliyoruz.
 • Çocuklar
  Kanal D ekranlarında yeniden izleyicisi ile buluşacak olan Çocuklar Duymasın dizisi için yeni yüzler oyuncu ve yardımcı oyuncu arayışımız devam ediyor.
 • Kırtasiye
  Kırtasiye reklam filminde rol alacak 30 ile 35 yaş arası yetenekli kadın oyuncular aranıyor. İlgilenenler online başvuru formumuzu doldurabilirler.
 • Fırın
  Fırın reklam filminde  rol alacak 50 ile 55 yaşları arasında, sarışın bayan oyuncular aranıyor. Yetenekli yeni yüzlerin başvurularını bekliyoruz.

 • Nefes
  Star Tv ekranlarında seyircisi ile buluşmaya hazırlanan Nefes Nefese dizisi için her yaştan yetenekli yeni yüzler aranıyor. Başvurularınızı bekliyoruz.
 • Bebek
  Bebek maması reklamında oynayacak  kız ve erkek bebekler aranıyor. Bebeğinizin başvurusunu online başvuru formu ile gerçekleştirebilirsiniz.