Kuru Yemiş Reklam Filmi

Kuru Yemiş Reklam Filmi

Kuru yemiş markasının yeni reklam filminde rol alacak bay ve bayan yeni reklam yüzleri arayışımız için ilanımıza online oyunculuk başvurusu yapabilirsiniz.

 ZİYARET

 PAYLAŞ

 TWEETLE

Detay

  Kuru Yemiş Reklam Filmi Online Başvuru Yap

's
Yeni reklam filmi projemiz için yeni yüzlere ihtiyacımız bulunuyor. 20 ile 40 yaş arası ilanımızla ilgilenen tüm bay ve bayan adaylar başvuruda bulunabilirler. Kuru yemiş reklamı için çekilecek reklam filminin cast çalışmaları devam ediyor. Aradığımız oyuncu adayları online başvuru kısmında yer alan formumuzu doldurarak başvurularını bize ulaştırabilirler. Başvuran adaylar arasında kriterlere uygun adaylara geri dönüş yapılarak detaylı bilgilendirme sağlanacaktır.

Kuru yemiş markasına ait olan reklam projesi için ajansımız tarafından yapılan cast çalışmalarında sizler de sunulmak istiyorsanız geç kalmadan başvurunuzu tamamlayın. Başvuracak adaylarda deneyim şartı aranmadığından dolayı ilgilenen tüm adayların başvurularını bekliyoruz. Yeni reklam filmi projemiz de siz de yer alma şansına sahip olabilirsiniz.
Online Başvuru Yap
Benzer Haberler
 • Terlik
  Bir terlik markasının yeni reklam filmi projesinde rol alması beklenen 25 ile 35 yaş arasında bay ve bayan oyuncu adayları arayışımız başlamıştır.
 • İsimsizler
  Kanal D ekranlarında başlayan ve çok ses getiren yeni dizi projesi İsimsizler için oyunculuk yeteneği olan yeni yüzler arayışımız devam ediyor.
 • Kadın
  Fox Tv ekranlarında yayınlanacak olan Kadın dizisi için her yaştan yetenekli yeni yüzler başvurularımız başlamıştır. Başvurular online olarak alınacaktır.
 • Meyve
  Bir meyve suyu firmasının yeni reklamında rol alacak oyuncu adayları aranıyor. Başvuruda bulunmak isteyen oyuncular online olarak formumuzu doldurabilirler.
 • Kuru
  Kuru yemiş markasının yeni reklam filminde rol alacak bay ve bayan yeni reklam yüzleri arayışımız için ilanımıza online oyunculuk başvurusu yapabilirsiniz.
 • Halı
  Bir halı firmasının yeni çekilecek olan reklam filminde oynayacak oyuncular aranıyor. Oyuncu başvuru formumuz internet sitemizde yer almaktadır.
 • Yatak
  Yatak markasının reklam filmi için yeni yüzler ihtiyacımız bulunuyor. İlanımıza 30 ile 38 yaş arası bay ve bayan oyuncu adayları başvuru yapabilir.