Kuru Yemiş Reklam Filmi

Kuru Yemiş Reklam Filmi

Kuru yemiş markasının yeni reklam filminde rol alacak bay ve bayan yeni reklam yüzleri arayışımız için ilanımıza online oyunculuk başvurusu yapabilirsiniz.

 ZİYARET

 PAYLAŞ

 TWEETLE

Detay

  Kuru Yemiş Reklam Filmi Online Başvuru Yap

's
Yeni reklam filmi projemiz için yeni yüzlere ihtiyacımız bulunuyor. 20 ile 40 yaş arası ilanımızla ilgilenen tüm bay ve bayan adaylar başvuruda bulunabilirler. Kuru yemiş reklamı için çekilecek reklam filminin cast çalışmaları devam ediyor. Aradığımız oyuncu adayları online başvuru kısmında yer alan formumuzu doldurarak başvurularını bize ulaştırabilirler. Başvuran adaylar arasında kriterlere uygun adaylara geri dönüş yapılarak detaylı bilgilendirme sağlanacaktır.

Kuru yemiş markasına ait olan reklam projesi için ajansımız tarafından yapılan cast çalışmalarında sizler de sunulmak istiyorsanız geç kalmadan başvurunuzu tamamlayın. Başvuracak adaylarda deneyim şartı aranmadığından dolayı ilgilenen tüm adayların başvurularını bekliyoruz. Yeni reklam filmi projemiz de siz de yer alma şansına sahip olabilirsiniz.
Online Başvuru Yap
Benzer Haberler
 • Diş
  Diş fırçası reklam filminde rol alacak 25 ile 30 yaş arasında bulunan kadın oyuncu aranmaktadır. Başvurular online başvuru formu ile alınacaktır.
 • Pijama
  Pijama tekstilinde ünlü bir marka olan müşterimiz için katalog çekiminde modellik yapacak bayan model adayları arayışımız başlamıştır. Online başvurular  değerlendirilecektir.
 • Babamın
  Star Tv ekranlarında izleyicisi ile buluşan Babamın Günahları dizisi için yetenekli oyuncu ve oyuncu adaylarına ihtiyacımız bulunuyor. Başvurularınızı bekliyoruz.
 • Spor
  Spor giyim markasının katalog çekimlerinde modellik yapacak 36 beden kadın model adayları aranıyor. İlgilenenlerin başvurularınızı bekliyoruz.
 • Reçel
  Bir reçel reklamı için yetenekli çocuk oyuncular aranıyor. Reklam filmi için 09 ile 14 yaş arası tüm erkek çocukların başvurularını bekliyoruz.
 • Şampuan
  Şampuan reklamlarında oynayacak 22 ile 35 yaşları arasında olan bakımlı ve dış görünümüne özen gösteren  bayan yeni yüzler ihtiyacımız bulunuyor.
 • Şeker
  Şeker reklamı için bay, bayan ve çocuk yeni yüzler oyuncu arayışımız devam ediyor. Reklam filmi görüşmelerine katılmak için başvuru yapabilirsiniz.