Kozmetik Reklam Filmi

Kozmetik Reklam Filmi

Kozmetik firmasının yeni çekilecek reklam filminde rol alacak 25 ile 30 yaş arası bakımlı kadın oyuncu aranıyor. Başvurularınızı bekliyoruz.

 ZİYARET

 PAYLAŞ

 TWEETLE

Detay

  Kozmetik Reklam Filmi Online Başvuru Yap

's
Ünlü bir kozmetik markasının reklam filmi projesinde rol alacak kadın oyuncu ihtiyacımız bulunuyor. Makyaj ürünlerinin tanıtımı için çekilecek yeni reklam filmi için cast seçmelerimiz başlamıştır. 25 ile 30 yaş aralığında bulunan, bakımlı ve oyunculuk yeteneğine sahip kadın oyuncuların başvurularını bekliyoruz. Reklam filmi televizyon ekranlarında yayınlanacaktır. Online başvuru yap kısmındaki formu doldurarak ilanımıza başvuru yapabilirsiniz.

Başvuru formunda belirtilen bilgileri doğru ve eksiksiz doldurarak, fotoğrafınız ile birlikte tarafımıza göndermeniz halinde başvurunuz incelemeye alınacaktır. Uygun bulunan oyuncu adayları ile iletişime geçilecektir. Ön elemeler ilanımıza gelen online başvurular arasından belirlenecektir.
Online Başvuru Yap
Benzer Haberler
 • Makarna
  Makarna reklam filminde oynayacak 45 ile 50 yaşları arasında bayan oyuncuya ihtiyacımız var. Reklam oyunculuğu başvurunuzu online olarak yapabilirsiniz.
 • Şeker
  Şeker reklamı için bay, bayan ve çocuk yeni yüzler oyuncu arayışımız devam ediyor. Reklam filmi görüşmelerine katılmak için başvuru yapabilirsiniz.
 • Dostlar
  Kanal D ekranlarında yayınlanan Dostlar Mahallesi dizisi için yeni yüzler başvurularımız başlamıştır. İlgilenenlerin başvurularını bekliyoruz.
 • Bulaşık
  Bulaşık makinesi reklam filmi için 35 ile 40 yaş arasında bayan oyuncu ihtiyacı bulunuyor. Yetenekli yeni yüzlerin başvurularını bekliyoruz.
 • Şevkat
  Fox Tv ekranlarının yeni dizisi, Limon Yapım imzası taşıyan, Şevkat Yerimdar projesi için her yaştan yetenekli yeni yüzlere ihtiyacımız bulunuyor.
 • Boya
  Ünlü bir boya markasının yeni reklam filmi için 40 ile 45 yaşları arasında yetenekli erkek oyunculara ihtiyacımız bulunuyor. Başvurularınızı bekliyoruz.
 • Kombi
  Kombi reklamında oynayacak 45 ile 55 yaşları arasında bulunan, yetenekli erkek oyuncular aranıyor. Başvurular online başvuru formu ile alınacaktır.