Kozmetik Reklam Filmi

Kozmetik Reklam Filmi

Kozmetik firmasının yeni çekilecek reklam filminde rol alacak 25 ile 30 yaş arası bakımlı kadın oyuncu aranıyor. Başvurularınızı bekliyoruz.

 ZİYARET

 PAYLAŞ

 TWEETLE

Detay

  Kozmetik Reklam Filmi Online Başvuru Yap

's
Ünlü bir kozmetik markasının reklam filmi projesinde rol alacak kadın oyuncu ihtiyacımız bulunuyor. Makyaj ürünlerinin tanıtımı için çekilecek yeni reklam filmi için cast seçmelerimiz başlamıştır. 25 ile 30 yaş aralığında bulunan, bakımlı ve oyunculuk yeteneğine sahip kadın oyuncuların başvurularını bekliyoruz. Reklam filmi televizyon ekranlarında yayınlanacaktır. Online başvuru yap kısmındaki formu doldurarak ilanımıza başvuru yapabilirsiniz.

Başvuru formunda belirtilen bilgileri doğru ve eksiksiz doldurarak, fotoğrafınız ile birlikte tarafımıza göndermeniz halinde başvurunuz incelemeye alınacaktır. Uygun bulunan oyuncu adayları ile iletişime geçilecektir. Ön elemeler ilanımıza gelen online başvurular arasından belirlenecektir.
Online Başvuru Yap
Benzer Haberler
 • Spor
  Spor giyim markasının katalog çekimlerinde modellik yapacak 36 beden kadın model adayları aranıyor. İlgilenenlerin başvurularınızı bekliyoruz.
 • Salça
  Salça reklam filminde oynayacak, 35 ile 40 yaşları arasında yetenekli yeni yüz kadın oyuncu aranıyor. Fotoğraflı başvurularınızı bekliyoruz.
 • Abiye
  Abiye giyim katalog çekimi için 38 beden deneyimli kadın modeller aranıyor. Başvurular online başvuru formu ile sitemiz üzerinden alınacaktır.
 • Kırtasiye
  Kırtasiye reklam filminde rol alacak 30 ile 35 yaş arası yetenekli kadın oyuncular aranıyor. İlgilenenler online başvuru formumuzu doldurabilirler.
 • Cennetin
  Atv ekranlarında yayınlanan Cennetin Gözyaşları dizisinde rol alacak her yaştan oyuncu ve oyuncu adayları başvurularını değerlendirmeye başlıyoruz.
 • Diş
  Diş fırçası reklam filminde rol alacak 25 ile 30 yaş arasında bulunan kadın oyuncu aranmaktadır. Başvurular online başvuru formu ile alınacaktır.
 • Yeni
  Show Tv'de yayınlanan Yeni Gelin dizisinde rol alacak oyuncu ve yardımcı oyuncu adayları ihtiyacımız için online olarak başvurularınızı yapabilirsiniz.