Kombi Reklam Filmi

Kombi Reklam Filmi

Kombi reklamında oynayacak 45 ile 55 yaşları arasında bulunan, yetenekli erkek oyuncular aranıyor. Başvurular online başvuru formu ile alınacaktır.

 ZİYARET

 PAYLAŞ

 TWEETLE

Detay

  Kombi Reklam Filmi Online Başvuru Yap

's
Yeni reklam filmi projemiz olan Kombi reklamı için cast arayışımız devam ediyor. Kombi reklamında rol alacak erkek oyuncu için başvuruları değerlendirmeye başlıyoruz. 45 ile 55 yaş arasında deneyimli veya deneyimsiz yeni yüz erkek oyuncu ihtiyacımız bulunuyor. Online başvuru yap kısmında yer alan formu doldurarak fotoğrafınız ile birlikte tarafımıza göndererek başvurunuzu tamamlayabilirsiniz.

İlanımıza gelen başvurular arasından ön elemeler yapılarak, proje için uygun bulunan adaylar iletişime geçilecektir. Kombi reklam filminde rol almak için şansınızı deneyebilirsiniz. İlanımıza başvuru yaparak siz de yeni reklam filmi projemiz için değerlendirilebilirsiniz. Başvurularınızı bekliyoruz.
Online Başvuru Yap
Benzer Haberler
 • Pijama
  Pijama tekstilinde ünlü bir marka olan müşterimiz için katalog çekiminde modellik yapacak bayan model adayları arayışımız başlamıştır. Online başvurular  değerlendirilecektir.
 • Otomobil
  Ünlü otomobil firmalarının reklam çekimleri için oyuncu seçmelerimiz başlamıştır. Sizde başvuru yaparak reklam oyunculuğu seçmelerine katılabilirsiniz.
 • Kek
  Hazır ve pratik kek reklamında rol alacak 25 ile 35 yaş arası yetenekli bayan oyuncu aranıyor. İlgilenen bayan adayların başvurularını bekliyoruz.
 • Şampuan
  Şampuan reklamlarında oynayacak 22 ile 35 yaşları arasında olan bakımlı ve dış görünümüne özen gösteren  bayan yeni yüzler ihtiyacımız bulunuyor.
 • Çikolata
  Bir çikolata reklam filmi için 20 ile 25 yaş arası bayan oyuncuya ihtiyacımız bulunuyor. Başvurunuzu online başvuru formumuz ile yapabilirsiniz.
 • Dolunay
  Star Tv ekranlarının yeni sezon dizisi olan Dolunay için oyuncu, yardımcı oyuncu ve figüran ihtiyacımız bulunuyor. Online başvurunuzu yapabilirsiniz.
 • Fırın
  Fırın reklam filminde  rol alacak 50 ile 55 yaşları arasında, sarışın bayan oyuncular aranıyor. Yetenekli yeni yüzlerin başvurularını bekliyoruz.