Kombi Reklam Filmi

Kombi Reklam Filmi

Kombi reklamında oynayacak 45 ile 55 yaşları arasında bulunan, yetenekli erkek oyuncular aranıyor. Başvurular online başvuru formu ile alınacaktır.

 ZİYARET

 PAYLAŞ

 TWEETLE

Detay

  Kombi Reklam Filmi Online Başvuru Yap

's
Yeni reklam filmi projemiz olan Kombi reklamı için cast arayışımız devam ediyor. Kombi reklamında rol alacak erkek oyuncu için başvuruları değerlendirmeye başlıyoruz. 45 ile 55 yaş arasında deneyimli veya deneyimsiz yeni yüz erkek oyuncu ihtiyacımız bulunuyor. Online başvuru yap kısmında yer alan formu doldurarak fotoğrafınız ile birlikte tarafımıza göndererek başvurunuzu tamamlayabilirsiniz.

İlanımıza gelen başvurular arasından ön elemeler yapılarak, proje için uygun bulunan adaylar iletişime geçilecektir. Kombi reklam filminde rol almak için şansınızı deneyebilirsiniz. İlanımıza başvuru yaparak siz de yeni reklam filmi projemiz için değerlendirilebilirsiniz. Başvurularınızı bekliyoruz.
Online Başvuru Yap
Benzer Haberler
 • Cips
  Cips reklamında oynayacak 18 ile 24 yaş arasında yetenekli erkek oyuncu arayışımız bulunuyor. İlgilenenler ilanımıza online başvuru yapabilirler.
 • Market
  Market reklam filminde oynayacak 11-14 yaş arası kız erkek çocuk ve 30-40 yaşları arasında bay bayan yeni yüzler reklam oyuncuları ihtiyacımız bulunuyor.
 • Avlu
  Star Tv ekranlarında yayınlanan yeni dizi projesi Avlu için oyuncu ve yardımcı oyuncular aranıyor. Online oyunculuk başvurularını bekliyoruz.
 • Dondurma
  Dondurma reklamında rol alacak 7 ile 10 yaş arası kız ve erkek çocuklar aranıyor. Fotoğraflı başvurular online başvuru formu ile alınacaktır.
 • Pijama
  Pijama tekstilinde ünlü bir marka olan müşterimiz için katalog çekiminde modellik yapacak bayan model adayları arayışımız başlamıştır. Online başvurular  değerlendirilecektir.
 • Banka
  Banka reklam filminde rol alacak 30 ile 35 yaş ve 45 ile 55 yaş arası bay bayan yetenekli oyuncu adayları aranıyor. İlgilenenler online başvuru yapabilirler.
 • Soda
  Soda Reklam filminde rol alacak 25 ile 35 yaş arası yetenekli kadın ve erkek oyuncular aranıyor. Başvurular online başvuru formu ile alınacaktır.