Kombi Reklam Filmi

Kombi Reklam Filmi

Kombi reklamında oynayacak 45 ile 55 yaşları arasında bulunan, yetenekli erkek oyuncular aranıyor. Başvurular online başvuru formu ile alınacaktır.

 ZİYARET

 PAYLAŞ

 TWEETLE

Detay

  Kombi Reklam Filmi Online Başvuru Yap

's
Yeni reklam filmi projemiz olan Kombi reklamı için cast arayışımız devam ediyor. Kombi reklamında rol alacak erkek oyuncu için başvuruları değerlendirmeye başlıyoruz. 45 ile 55 yaş arasında deneyimli veya deneyimsiz yeni yüz erkek oyuncu ihtiyacımız bulunuyor. Online başvuru yap kısmında yer alan formu doldurarak fotoğrafınız ile birlikte tarafımıza göndererek başvurunuzu tamamlayabilirsiniz.

İlanımıza gelen başvurular arasından ön elemeler yapılarak, proje için uygun bulunan adaylar iletişime geçilecektir. Kombi reklam filminde rol almak için şansınızı deneyebilirsiniz. İlanımıza başvuru yaparak siz de yeni reklam filmi projemiz için değerlendirilebilirsiniz. Başvurularınızı bekliyoruz.
Online Başvuru Yap
Benzer Haberler
 • Neredesin
  Fox Tv ekranlarında yayınlanan Neredesin Birader dizisi için her yaştan oyuncu ve oyuncu adayları aranıyor. Başvuru için formumuzu doldurabilirsiniz.
 • Komşular
  Fox Tv ekranlarında izleyicisi ile buluşan Komşular dizisi için oyuncu ve yardımcı oyuncular aranıyor. İlgilenenler online başvuru yapabilirler.
 • Gülizar
  Kanal D ekranlarında izleyicisi ile buluşacak olan Gülizar dizisi için yeni yüz oyuncu ve yardımcı oyuncular aranıyor. Başvurular online alınacaktır.
 • Kırtasiye
  Kırtasiye reklam filminde rol alacak 30 ile 35 yaş arası yetenekli kadın oyuncular aranıyor. İlgilenenler online başvuru formumuzu doldurabilirler.
 • Cips
  Cips reklamında oynayacak 18 ile 24 yaş arasında yetenekli erkek oyuncu arayışımız bulunuyor. İlgilenenler ilanımıza online başvuru yapabilirler.
 • Bebek
  Bebek maması reklamında oynayacak  kız ve erkek bebekler aranıyor. Bebeğinizin başvurusunu online başvuru formu ile gerçekleştirebilirsiniz.
 • Makarna
  Makarna reklam filminde oynayacak 45 ile 50 yaşları arasında bayan oyuncuya ihtiyacımız var. Reklam oyunculuğu başvurunuzu online olarak yapabilirsiniz.