Klavye Delikanlıları Dizisi

Klavye Delikanlıları Dizisi

Show Tv ekranlarında başlayacak olan Klavye Delikanlıları dizisi için yetenekli her yaştan yeni yüzler aranıyor. Başvurularınızı bekliyoruz.

 ZİYARET

 PAYLAŞ

 TWEETLE

Detay

  Klavye Delikanlıları Dizisi Online Başvuru Yap

's
Süreç Film imzası taşıyan Klavye Delikanlıları dizisinin yapımcılığını Ali Gündoğdu üstleniyor. Bol maceralı ve komik bir hikaye izleyenlerini bekliyor. Merakla beklenen dizinin oyuncu kadrosunda Rasim Öztekin, Vildan Atasever, Kaan Yıldırım, Ali Barkın, Selen Sevyen, Seray Sever, Gül Onat, Cengiz Küçükayvaz ve Filiz Taşbaş gibi güçlü isimler yer alıyor.  Gelişen teknoloji sayesinde internetin hayatımıza girmesini komik bir dille kaleme alan yeni dizi projesi Show Tv'de ekran karşısına çıkacak.

Yeni dizi projesi için oyuncu yada yardımcı oyuncu başvurusu yapmak istiyorsanız ilanımızın sağ üst köşesinde bulunan online başvuru yap kısmından formumuza ulaşabilirsiniz. Başvurunuzu online olarak yaparak yeteneklerinizin ajansımız tarafından değerlendirilmesine fırsat tanıyabilirsiniz.
Online Başvuru Yap
Benzer Haberler
 • İstanbullu
  03 Medya İmzası taşıyan ve Star Tv ekranlarında yayınlanan İstanbullu Gelin dizisinde rol alacak yetenekli yeni yüzler ihtiyacımız bulunuyor.
 • Neredesin
  Fox Tv ekranlarında yayınlanan Neredesin Birader dizisi için her yaştan oyuncu ve oyuncu adayları aranıyor. Başvuru için formumuzu doldurabilirsiniz.
 • Dolunay
  Star Tv ekranlarının yeni sezon dizisi olan Dolunay için oyuncu, yardımcı oyuncu ve figüran ihtiyacımız bulunuyor. Online başvurunuzu yapabilirsiniz.
 • Tutsak
  Kanal D ekranlarında yayınlanan Tutsak dizisi için her yaştan oyuncu ve yardımcı oyuncular aranıyor. İlgilenenlerin başvurularını bekliyoruz.
 • Kamu
  Kamu spotu reklam filminde yer alacak yetenekli oyuncu adayları aranıyor. İlanımızla ilgilenen kişiler online oyunculuk başvurusu yapabilirler.
 • Otomobil
  Ünlü otomobil firmalarının reklam çekimleri için oyuncu seçmelerimiz başlamıştır. Sizde başvuru yaparak reklam oyunculuğu seçmelerine katılabilirsiniz.
 • Ateşböceği
  Star Tv'de seyircisiyle buluşacak olan Ateşböceği dizisi için yetenekli oyuncu, yardımcı oyuncu ve figüran yeni yüzler cast çalışmalarımız başlamıştır.