Kızlarım İçin Dizisi

Kızlarım İçin Dizisi

Kanal D ekranlarında izleyicisi ile buluşan Kızlarım İçin dizi projesinde rol alacak, her yaştan yetenekli oyuncu ve yardımcı oyuncular aranıyor.

 ZİYARET

 PAYLAŞ

 TWEETLE

Detay

  Kızlarım İçin Dizisi Online Başvuru Yap

's
Baş rolünde başarılı oyuncu Fikret Kuşkan'ın rol aldığı Kızlarım İçin dizisi izleyiciyi derinden etkilemeye hazırlanıyor. Bir babanın 5 kızı ile olan ilginç hikayesi herkesi ekran başına kilitleyecek. Oyuncu kadrosunda Fikret Kuşkan'a Elifcan Ongurlar, Tuvana Türkay, Ahsen Eroğlu, Ülkü Duru ve Özgün Çoban gibi isimler eşlik ediyor. Bu başarılı dizi projesinde oyuncu veya yardımcı oyuncu olarak yer almak isteyen her yaştan adaylar için başvurularımız açılmıştır.

Online başvuru yap kısmında yer alan başvuru formunu doldurarak, fotoğrafınız ile birlikte tarafımıza gönderebilirsiniz. Başvurunuzun uygun bulunması halinde tarafınızla en kısa süre içerisinde iletişime geçilecektir. Oyunculuk yeteneğine inan ve kamera önü deneyimi kazanmak isteyen tüm adayların başvurularını bekliyoruz.
Online Başvuru Yap
Benzer Haberler
 • Çocuklar
  Kanal D ekranlarında yeniden izleyicisi ile buluşacak olan Çocuklar Duymasın dizisi için yeni yüzler oyuncu ve yardımcı oyuncu arayışımız devam ediyor.
 • Kalp
  Yeni dizi projelerinden olan ve Show Tv ekranlarında yayınlanmaya hazırlanan Kalp Atışı için yeni yüzler cast başvurunuzu online olarak yapabilirsiniz.
 • Gözlük
  Ünlü gözlük markaların satışından sorumlu optik firmasının yeni reklam filmi için bay ve bayan yetenekli yeni yüzlere ihtiyacımız bulunuyor.
 • Bahtiyar
  Atv ekranlarında yayınlanan Bahtiyar Ölmez Dizisinde rol alacak her yaştan yeni yüzler aranıyor. Başvurular online başvuru formu ile alınacaktır.
 • Terlik
  Bir terlik markasının yeni reklam filmi projesinde rol alması beklenen 25 ile 35 yaş arasında bay ve bayan oyuncu adayları arayışımız başlamıştır.
 • Bebek
  Bebek bezi reklamlarında oynayacak sevimli minikler aranıyor. İlgilenenler ilanımıza online başvuru formumuzu doldurarak müracaat edebilirler.
 • Yoğurt
  Bir yoğurt markasının çekilecek yeni reklam filmi için 25 ile 35 yaşları arasında diksiyonu düzgün, bay ve bayan yeni yüzlere ihtiyacımız bulunuyor.