Kızlarım İçin Dizisi

Kızlarım İçin Dizisi

Kanal D ekranlarında izleyicisi ile buluşan Kızlarım İçin dizi projesinde rol alacak, her yaştan yetenekli oyuncu ve yardımcı oyuncular aranıyor.

 ZİYARET

 PAYLAŞ

 TWEETLE

Detay

  Kızlarım İçin Dizisi Online Başvuru Yap

's
Baş rolünde başarılı oyuncu Fikret Kuşkan'ın rol aldığı Kızlarım İçin dizisi izleyiciyi derinden etkilemeye hazırlanıyor. Bir babanın 5 kızı ile olan ilginç hikayesi herkesi ekran başına kilitleyecek. Oyuncu kadrosunda Fikret Kuşkan'a Elifcan Ongurlar, Tuvana Türkay, Ahsen Eroğlu, Ülkü Duru ve Özgün Çoban gibi isimler eşlik ediyor. Bu başarılı dizi projesinde oyuncu veya yardımcı oyuncu olarak yer almak isteyen her yaştan adaylar için başvurularımız açılmıştır.

Online başvuru yap kısmında yer alan başvuru formunu doldurarak, fotoğrafınız ile birlikte tarafımıza gönderebilirsiniz. Başvurunuzun uygun bulunması halinde tarafınızla en kısa süre içerisinde iletişime geçilecektir. Oyunculuk yeteneğine inan ve kamera önü deneyimi kazanmak isteyen tüm adayların başvurularını bekliyoruz.
Online Başvuru Yap
Benzer Haberler
 • Diş
  Diş fırçası reklam filminde rol alacak 25 ile 30 yaş arasında bulunan kadın oyuncu aranmaktadır. Başvurular online başvuru formu ile alınacaktır.
 • İsimsizler
  Kanal D ekranlarında başlayan ve çok ses getiren yeni dizi projesi İsimsizler için oyunculuk yeteneği olan yeni yüzler arayışımız devam ediyor.
 • Yatak
  Yatak markasının reklam filmi için yeni yüzler ihtiyacımız bulunuyor. İlanımıza 30 ile 38 yaş arası bay ve bayan oyuncu adayları başvuru yapabilir.
 • Bulaşık
  Bulaşık makinesi reklam filmi için 35 ile 40 yaş arasında bayan oyuncu ihtiyacı bulunuyor. Yetenekli yeni yüzlerin başvurularını bekliyoruz.
 • Kalp
  Yeni dizi projelerinden olan ve Show Tv ekranlarında yayınlanmaya hazırlanan Kalp Atışı için yeni yüzler cast başvurunuzu online olarak yapabilirsiniz.
 • Payitaht
  Trt 1 ekranlarında izleyicisi ile buluşan Payitaht Abdülhamid dizisinde rol alacak her yaştan yeni yüzler aranmaktadır. Başvurularınızı bekliyoruz.
 • Derin
  Bir derin dondurucu markasının çekilecek olan reklam filminde rol alacak 40 ile 45 yaşları arasında bayan yeni yüzler ihtiyacımız bulunuyor.