Kırtasiye Reklam Filmi

Kırtasiye Reklam Filmi

Kırtasiye reklam filminde rol alacak 30 ile 35 yaş arası yetenekli kadın oyuncular aranıyor. İlgilenenler online başvuru formumuzu doldurabilirler.

 ZİYARET

 PAYLAŞ

 TWEETLE

Detay

  Kırtasiye Reklam Filmi Online Başvuru Yap

's
Kırtasiye reklamı için yeni yüzler cast çalışmalarımız başlamıştır. Reklam filmi projesi için oyunculuğu iyi olan kadın oyuncu ihtiyacımız bulunuyor. 30 ,ile 35 yaş aralığında bakımlı ve yetenekli tüm kadın oyuncuların başvurularını bekliyoruz. Başvuru formu online başvuru yap kısmında bulunmaktadır. Formda belirtilen bilgileri eksiksiz doldurarak tarafımıza göndermeniz durumunda başvurunuz işleme alınacaktır.

Kırtasiye reklamı için çekimler 1 gün sürecektir. Proje detayları olumlu bulunan oyuncu adayları ile paylaşılacaktır. Televizyon ekranlarında ve internet ortamında yayınlanacak olan reklam filmi için acil olarak oyuncu arayışı sürüyor. Siz de başvurunuzu yaparak şansınızı deneyebilirsiniz.
Online Başvuru Yap
Benzer Haberler
 • Diş
  Diş fırçası reklam filminde rol alacak 25 ile 30 yaş arasında bulunan kadın oyuncu aranmaktadır. Başvurular online başvuru formu ile alınacaktır.
 • Kalp
  Yeni dizi projelerinden olan ve Show Tv ekranlarında yayınlanmaya hazırlanan Kalp Atışı için yeni yüzler cast başvurunuzu online olarak yapabilirsiniz.
 • Kombi
  Kombi reklamında oynayacak 45 ile 55 yaşları arasında bulunan, yetenekli erkek oyuncular aranıyor. Başvurular online başvuru formu ile alınacaktır.
 • Bebek
  Bebek bezi reklamlarında oynayacak sevimli minikler aranıyor. İlgilenenler ilanımıza online başvuru formumuzu doldurarak müracaat edebilirler.
 • Payitaht
  Trt 1 ekranlarında izleyicisi ile buluşan Payitaht Abdülhamid dizisinde rol alacak her yaştan yeni yüzler aranmaktadır. Başvurularınızı bekliyoruz.
 • Bikini
  Ünlü bir plaj tekstil markasının yeni katalog çekiminde yer alacak bayan manken-model arayışımız bulunuyor. Başvurularınızı online olarak yapabilirsiniz.
 • Çukur
  Show Tv'de izleyicisi ile buluşacak olan Çukur dizisi için oyuncu ve yardımcı oyuncu başvurularımız başlamıştır. İlgilenenlerin başvurularını bekliyoruz.