Kırtasiye Reklam Filmi

Kırtasiye Reklam Filmi

Kırtasiye reklam filminde rol alacak 30 ile 35 yaş arası yetenekli kadın oyuncular aranıyor. İlgilenenler online başvuru formumuzu doldurabilirler.

 ZİYARET

 PAYLAŞ

 TWEETLE

Detay

  Kırtasiye Reklam Filmi Online Başvuru Yap

's
Kırtasiye reklamı için yeni yüzler cast çalışmalarımız başlamıştır. Reklam filmi projesi için oyunculuğu iyi olan kadın oyuncu ihtiyacımız bulunuyor. 30 ,ile 35 yaş aralığında bakımlı ve yetenekli tüm kadın oyuncuların başvurularını bekliyoruz. Başvuru formu online başvuru yap kısmında bulunmaktadır. Formda belirtilen bilgileri eksiksiz doldurarak tarafımıza göndermeniz durumunda başvurunuz işleme alınacaktır.

Kırtasiye reklamı için çekimler 1 gün sürecektir. Proje detayları olumlu bulunan oyuncu adayları ile paylaşılacaktır. Televizyon ekranlarında ve internet ortamında yayınlanacak olan reklam filmi için acil olarak oyuncu arayışı sürüyor. Siz de başvurunuzu yaparak şansınızı deneyebilirsiniz.
Online Başvuru Yap
Benzer Haberler
 • Meyve
  Bir meyve suyu firmasının yeni reklamında rol alacak oyuncu adayları aranıyor. Başvuruda bulunmak isteyen oyuncular online olarak formumuzu doldurabilirler.
 • Parfüm
  Parfüm reklam filminde  oynayacak 25 ile 30 yaş arası yeni yüz yetenekli kadın oyuncu arıyoruz. Online fotoğraflı başvurularınızı bekliyoruz.
 • Süt
  Süt reklamlarında rol alacak, oyunculuk deneyimi ve yeteneği olan 25 ile 30 yaşları arasında bayan yeni yüzler ihtiyacımız için başvurularınızı bekliyoruz.
 • Masum
  Atv ekranlarında izleyicisi ile buluşacak olan yeni dizi projesi Masum Değiliz için oyuncu ve yardımcı oyuncu başvurularını değerlendirmeye başlıyoruz.
 • Yeni
  Show Tv'de yayınlanan Yeni Gelin dizisinde rol alacak oyuncu ve yardımcı oyuncu adayları ihtiyacımız için online olarak başvurularınızı yapabilirsiniz.
 • Diş
  Diş fırçası reklam filminde rol alacak 25 ile 30 yaş arasında bulunan kadın oyuncu aranmaktadır. Başvurular online başvuru formu ile alınacaktır.
 • Şampuan
  Şampuan reklamlarında oynayacak 22 ile 35 yaşları arasında olan bakımlı ve dış görünümüne özen gösteren  bayan yeni yüzler ihtiyacımız bulunuyor.