Kek Reklam Filmi

Kek Reklam Filmi

Hazır ve pratik kek reklamında rol alacak 25 ile 35 yaş arası yetenekli bayan oyuncu aranıyor. İlgilenen bayan adayların başvurularını bekliyoruz.

 ZİYARET

 PAYLAŞ

 TWEETLE

Detay

  Kek Reklam Filmi Online Başvuru Yap

's
Ünlü bir kek markasının yeni çekeceği reklam filmi için oyuncu arayışımız devam ediyor. Genç ve oyunculuk yeteneğine sahip bayan oyuncuların başvurularını bekliyoruz. Kek reklamında rol almak için online başvuru kısmındaki formumuzu doldurup tarafımıza göndermeniz yeterli olacaktır. Başvurunuz değerlendirmeye alınarak projeye uygun bulunması halinde tarafınıza geri dönüş yapılacaktır. Yeni reklam projesi için cast çalışmalarımız tüm hızıyla sürüyor.

25 ile 35 yaş arasındaki genç bayan oyuncu adaylarının başvurularını online olarak alıyoruz. Fotoğraflı başvurular, projeyle ilgilenen ekibimiz tarafından detaylı bir incelemeden geçerek değerlendirilecektir. Siz de ilanımıza başvuru yaparak kek reklamında rol alma şansına sahip olabilirsiniz.

Online Başvuru Yap
Benzer Haberler
 • Kalp
  Yeni dizi projelerinden olan ve Show Tv ekranlarında yayınlanmaya hazırlanan Kalp Atışı için yeni yüzler cast başvurunuzu online olarak yapabilirsiniz.
 • Fırın
  Fırın reklam filminde  rol alacak 50 ile 55 yaşları arasında, sarışın bayan oyuncular aranıyor. Yetenekli yeni yüzlerin başvurularını bekliyoruz.

 • Kek
  Hazır ve pratik kek reklamında rol alacak 25 ile 35 yaş arası yetenekli bayan oyuncu aranıyor. İlgilenen bayan adayların başvurularını bekliyoruz.
 • Şevkat
  Fox Tv ekranlarının yeni dizisi, Limon Yapım imzası taşıyan, Şevkat Yerimdar projesi için her yaştan yetenekli yeni yüzlere ihtiyacımız bulunuyor.
 • Börü
  Star Tv ekranlarında yayınlanacak olan Börü dizisi için yetenekli yeni yüzler arayışımız devam ediyor. Başvurular online olarak alınacaktır.
 • Bebek
  Bebek maması reklamında oynayacak  kız ve erkek bebekler aranıyor. Bebeğinizin başvurusunu online başvuru formu ile gerçekleştirebilirsiniz.
 • Çay
  Çay reklamında oynayacak bay ve bayan oyuncular aranıyor. İlgilenenler ilanımıza fotoğraflı olacak şekilde oyunculuk başvurusu yapabilirler.