Kek Reklam Filmi

Kek Reklam Filmi

Hazır ve pratik kek reklamında rol alacak 25 ile 35 yaş arası yetenekli bayan oyuncu aranıyor. İlgilenen bayan adayların başvurularını bekliyoruz.

 ZİYARET

 PAYLAŞ

 TWEETLE

Detay

  Kek Reklam Filmi Online Başvuru Yap

's
Ünlü bir kek markası olan firmanın yeni çekeceği reklam filmi için oyuncu arayışımız devam ediyor. Genç ve oyunculuk yeteneğine sahip bayan oyuncuların başvurularını bekliyoruz. Kek reklamında rol almak için online başvuru kısmındaki formumuzu doldurup tarafımıza göndermeniz yeterli olacaktır. Başvurunuz değerlendirmeye alınarak projeye uygun bulunması halinde tarafınıza geri dönüş yapılacaktır. Yeni reklam projesi için cast çalışmalarımız tüm hızıyla sürüyor.

25 ile 35 yaş arasındaki genç bayan oyuncu adaylarının başvurularını online olarak alıyoruz. Fotoğraflı başvurular, projeyle ilgilenen ekibimiz tarafından detaylı bir incelemeden geçerek değerlendirilecektir. Siz de ilanımıza başvuru yaparak kek reklamında rol alma şansına sahip olabilirsiniz.
Online Başvuru Yap
Benzer Haberler
 • Turkcell
  Turkcell Reklam Çekimleri için Selocanlar Çocuk Oyuncu Ve Çocuk Modeller Aranıyor. Sizde Çocuğunuz için Çocuk Oyuncu Model Başvurunuzu yapın
 • Bulaşık
  Bulaşık makinesi reklam filmi için 35 ile 40 yaş arasında bayan oyuncu ihtiyacı bulunuyor. Yetenekli yeni yüzlerin başvurularını bekliyoruz.
 • İstanbullu
  03 Medya İmzası taşıyan ve Star Tv ekranlarında yayınlanan İstanbullu Gelin dizisinde rol alacak yetenekli yeni yüzler ihtiyacımız bulunuyor.
 • Nescafe
  Nescafe Reklamları için oyuncu seçmelerimiz başlamıştır. Sizde Nescafe Reklamları oyuncu başvurusu yaparak cast ajansımıza kayıt olabilirsiniz.
 • Payitaht
  Trt 1 ekranlarında izleyicisi ile buluşan Payitaht Abdülhamid dizisinde rol alacak her yaştan yeni yüzler aranmaktadır. Başvurularınızı bekliyoruz.
 • Gelinlik
  Gelinlik firması olan müşterimizin yeni katalog çekimi için bayan model arayışımız bulunuyor. Online olarak fotoğraflı başvurularınızı bekliyoruz.
 • Şaç
  Şampuan reklamları ve fuarlar için saç modelleri aranıyor. online saç modelliği başvurunuzu yapın.