Kayıtdışı Dizisi

Kayıtdışı Dizisi

Fox Tv ekranlarının yeni projesi olan Kayıtdışı dizisi için yeni yüzler başvurularını değerlendiriyoruz. Oyunculuk başvurunuzu sitemizden yapabilirsiniz.

 ZİYARET

 PAYLAŞ

 TWEETLE

Detay

  Kayıtdışı Dizisi Online Başvuru Yap

's
Kayıtdışı dizisinin yapımcılığını Red Arrow Entertainment bünyesindeki Karga Seven Pictures üstlenirken yönetmen koltuğunda Cevdet Mercan yer alıyor. Erkan Petekkaya, Songül Öden ve Dolunay Soysert'in baş rollerini paylaştığı dizinin senaryosunu ise Şahin Altuğ ve Caner Güler kaleme alıyor. Yeni dizi projesi Fox Tv ekranlarında izleyicisi ile buluşmaya hazırlanırken yeni yüzler başvurularımız devam ediyor. Online başvuru yap kısmında yer alan formumuzu doldurarak ajansımıza müracaat edebilirsiniz.

Uluslararası bir suç organizasyonunu çökertmekle görevlendirilmiş bir istihbarat ajanını canlandıran Erkan Petekkaya yeni sezona damgasını vuracak. Bu muhteşem proje için her yaştan deneyimli yada deneyimsiz oyuncu adaylarının başvuru yapabileceği online oyunculuk başvuru formumuz aktif hale gelmiştir. Siz de geç kalmadan başvurunuzu yapın.
Online Başvuru Yap
Benzer Haberler
 • Savaşçı
  Fox Tv ekranlarına güçlü bir yapım geliyor, Savaşçı dizisinde rol alacak her yaştan yetenekli oyuncu ve yardımcı oyuncu adayları arayışımız başlamıştır.
 • Babamın
  Star Tv ekranlarında izleyicisi ile buluşan Babamın Günahları dizisi için yetenekli oyuncu ve oyuncu adaylarına ihtiyacımız bulunuyor. Başvurularınızı bekliyoruz.
 • Şeker
  Şeker reklamı için bay, bayan ve çocuk yeni yüzler oyuncu arayışımız devam ediyor. Reklam filmi görüşmelerine katılmak için başvuru yapabilirsiniz.
 • Nescafe
  Nescafe Reklamları için oyuncu seçmelerimiz başlamıştır. Sizde Nescafe Reklamları oyuncu başvurusu yaparak cast ajansımıza kayıt olabilirsiniz.
 • Vodafone
  Vodafone reklamlarına oyuncu ve yeni yüz adalar aranıyor. Reklam oyunculuğu başvurunuzu yapın.
 • Gömlek
  Ünlü bir tekstil markasının yeni çekilecek gömlek reklamı için erkek oyuncu arayışımız bulunuyor. Online oyunculuk başvurularınızı bekliyoruz.
 • Neredesin
  Fox Tv ekranlarında yayınlanan Neredesin Birader dizisi için her yaştan oyuncu ve oyuncu adayları aranıyor. Başvuru için formumuzu doldurabilirsiniz.