Kara Sevda Dizisi

Kara Sevda Dizisi

Star Tv ekranlarının ilgiyle izlenen dizisi Kara Sevda için yeni yüzler arayışımız başlamıştır.

 ZİYARET

 PAYLAŞ

 TWEETLE

Detay

  Kara Sevda Dizisi Online Başvuru Yap

's
Yeni sezona bomba gibi giren Kara Sevda dizisi reyting rekorları kırmaya devam ediyor. Baş rollerini Neslihan Atagül ve Burak Özçivit'in paylaştığı dizide sular durulmuyor. Nihal ve Kemal'in bu sezonda da bir araya gelmesi zor gözüküyor. Yeni bölümlerinde Nihal'in Kemal'den olan bebeği izleyiciyi ekranlarına başına kilitledi. Yayınlandığı günden itibaren soluksuz izlenen dizinin çekimlerinde sizlerde yer almak ve deneyim kazanmak için online başvuru yapabilirsiniz. Yeni yüzler arayışımız devam ediyor. Her yaştan oyuncu adayı başvuru formumuzu doldurabilir. 

Kaan Urgancıoğlu'nun canlandırdığı Emir karakteri, saplantılı aşkıyla yeni sezonda da karşımıza çıkıyor. Başarılı oyuncu Kaan Urgancıoğlu gösterdiği oyunculuk performansı ile yine çok konuşulacak. Dengelerin değiştiği dizinin yeni bölümleri merakla bekleniyor. Ay Yapım'ın başarılı dizilerinden olan Kara Sevda'nın senaryosunu Anıl Eke, Özlem Yılmaz ve Burcu Görgün üstleniyor. Konusu ve güçlü oyuncu kadrosuyla Star Tv ekranlarında yayınlanan dizinin yeni bölümlerinde sizler de yer alabilirsiniz. Ajansımıza başvuruda bulunarak oyunculuk yeteneklerinizi değerlendirebilirsiniz.
Online Başvuru Yap
Benzer Haberler
 • Büyük
  Çeşitli tekstil firmalarının katalog çekimlerinde modellik yapacak büyük beden manken model aranıyor. Büyük beden bayanlar başvuru yapabilirsiniz.
 • Kredi
  Kredi kartı reklamları için bay, bayan, Tecrübeli tecrübesiz oyuncular yeniyüzler ve çocuklar aranıyor. Kredi kartı reklamları oyuncu seçmeleri için başvurunuzu yapabilirsiniz.
 • Vodafone
  Vodafone reklamlarına oyuncu ve yeni yüz adalar aranıyor. Reklam oyunculuğu başvurunuzu yapın.
 • Kara
  Star Tv ekranlarının ilgiyle izlenen dizisi Kara Sevda için yeni yüzler arayışımız başlamıştır.
 • Kod
  Baş rolünde Kıvanç Tatlıtuğ'un oynadığı Ay yapımın yeni  Kod Adı Siyah Beyaz Dizisi için oyuncu ve yeni yüzler aranıyor. Başvurunuzu yapınız.
 • Eve
  Atv'nin heyecan dolu Eve Dönüş dizisine yeni yüzler ve oyuncular aranıyor. Eve dönüş dizi oyunculuğu için online başvuru yapabilirsiniz.
 • Dondurma
  Dondurma reklamları için yeni yüz oyuncu adayları ve çocuk oyuncu adayları aranıyor. Dondurma reklamları oyunculuk başvurusu yaparak kayıt olabilirsiniz.