Kara Sevda Dizisi

Kara Sevda Dizisi

Star Tv ekranlarının ilgiyle izlenen dizisi Kara Sevda için yeni yüzler arayışımız başlamıştır.

 ZİYARET

 PAYLAŞ

 TWEETLE

Detay

  Kara Sevda Dizisi Online Başvuru Yap

's
Yeni sezona bomba gibi giren Kara Sevda dizisi reyting rekorları kırmaya devam ediyor. Baş rollerini Neslihan Atagül ve Burak Özçivit'in paylaştığı dizide sular durulmuyor. Nihal ve Kemal'in bu sezonda da bir araya gelmesi zor gözüküyor. Yeni bölümlerinde Nihal'in Kemal'den olan bebeği izleyiciyi ekranlarına başına kilitledi. Yayınlandığı günden itibaren soluksuz izlenen dizinin çekimlerinde sizlerde yer almak ve deneyim kazanmak için online başvuru yapabilirsiniz. Yeni yüzler arayışımız devam ediyor. Her yaştan oyuncu adayı başvuru formumuzu doldurabilir. 

Kaan Urgancıoğlu'nun canlandırdığı Emir karakteri, saplantılı aşkıyla yeni sezonda da karşımıza çıkıyor. Başarılı oyuncu Kaan Urgancıoğlu gösterdiği oyunculuk performansı ile yine çok konuşulacak. Dengelerin değiştiği dizinin yeni bölümleri merakla bekleniyor. Ay Yapım'ın başarılı dizilerinden olan Kara Sevda'nın senaryosunu Anıl Eke, Özlem Yılmaz ve Burcu Görgün üstleniyor. Konusu ve güçlü oyuncu kadrosuyla Star Tv ekranlarında yayınlanan dizinin yeni bölümlerinde sizler de yer alabilirsiniz. Ajansımıza başvuruda bulunarak oyunculuk yeteneklerinizi değerlendirebilirsiniz.
Online Başvuru Yap
Benzer Haberler
 • Takı
  Altın takı markasının çekeceği yeni reklam filminde rol alacak 24 ile 33 yaş arası bay ve bayan yetenekli yeni yüzler arayışımız devam ediyor.
 • Vodafone
  Vodafone reklamlarına oyuncu ve yeni yüz adalar aranıyor. Reklam oyunculuğu başvurunuzu yapın.
 • Söz
  Star Tv ekranlarının Tims&B yapım şirketi imzası taşıyan yeni dizi projesi Söz için yetenekli yeni yüzler oyuncu adayları arayışımız devam ediyor.
 • Otomobil
  Ünlü otomobil firmalarının reklam çekimleri için oyuncu seçmelerimiz başlamıştır. Sizde başvuru yaparak reklam oyunculuğu seçmelerine katılabilirsiniz.
 • Kalbimdeki
  Fox tv ekranlarının sevilen ve ilgiyle izlenen dizisi, Kalbimdeki Deniz projesi için deneyimli veya deneyimsiz oyuncu adaylarının başvurularını bekliyoruz.
 • Yeni
  Show Tv'de yayınlanan Yeni Gelin dizisinde rol alacak oyuncu ve yardımcı oyuncu adayları ihtiyacımız için online olarak başvurularınızı yapabilirsiniz.
 • Terlik
  Bir terlik markasının yeni reklam filmi projesinde rol alması beklenen 25 ile 35 yaş arasında bay ve bayan oyuncu adayları arayışımız başlamıştır.