Kara Sevda Dizisi

Kara Sevda Dizisi

Star Tv ekranlarının ilgiyle izlenen dizisi Kara Sevda için yeni yüzler arayışımız başlamıştır.

 ZİYARET

 PAYLAŞ

 TWEETLE

Detay

  Kara Sevda Dizisi Online Başvuru Yap

's
Yeni sezona bomba gibi giren Kara Sevda dizisi reyting rekorları kırmaya devam ediyor. Baş rollerini Neslihan Atagül ve Burak Özçivit'in paylaştığı dizide sular durulmuyor. Nihal ve Kemal'in bu sezonda da bir araya gelmesi zor gözüküyor. Yeni bölümlerinde Nihal'in Kemal'den olan bebeği izleyiciyi ekranlarına başına kilitledi. Yayınlandığı günden itibaren soluksuz izlenen dizinin çekimlerinde sizlerde yer almak ve deneyim kazanmak için online başvuru yapabilirsiniz. Yeni yüzler arayışımız devam ediyor. Her yaştan oyuncu adayı başvuru formumuzu doldurabilir. 

Kaan Urgancıoğlu'nun canlandırdığı Emir karakteri, saplantılı aşkıyla yeni sezonda da karşımıza çıkıyor. Başarılı oyuncu Kaan Urgancıoğlu gösterdiği oyunculuk performansı ile yine çok konuşulacak. Dengelerin değiştiği dizinin yeni bölümleri merakla bekleniyor. Ay Yapım'ın başarılı dizilerinden olan Kara Sevda'nın senaryosunu Anıl Eke, Özlem Yılmaz ve Burcu Görgün üstleniyor. Konusu ve güçlü oyuncu kadrosuyla Star Tv ekranlarında yayınlanan dizinin yeni bölümlerinde sizler de yer alabilirsiniz. Ajansımıza başvuruda bulunarak oyunculuk yeteneklerinizi değerlendirebilirsiniz.
Online Başvuru Yap
Benzer Haberler
 • Otomobil
  Ünlü otomobil firmalarının reklam çekimleri için oyuncu seçmelerimiz başlamıştır. Sizde başvuru yaparak reklam oyunculuğu seçmelerine katılabilirsiniz.
 • Adı
  Kanal D'nin yeni projesi olan Adı Efsane dizisi için deneyimli yada deneyimsiz her yaştan oyuncu adayı arayışımıza sizler de başvuruda bulunabilirsiniz.
 • Nescafe
  Nescafe Reklamları için oyuncu seçmelerimiz başlamıştır. Sizde Nescafe Reklamları oyuncu başvurusu yaparak cast ajansımıza kayıt olabilirsiniz.
 • Derin
  Bir derin dondurucu markasının çekilecek olan reklam filminde rol alacak 40 ile 45 yaşları arasında bayan yeni yüzler ihtiyacımız bulunuyor.
 • O
  O Hayat Benim dizisine, her yaştan tecrübeli,tecrübesiz oyuncu ve yeni yüzler aranıyor. Dizi film oyunculuğu için başvurunuzu yapın. 
 • Şaç
  Şampuan reklamları ve fuarlar için saç modelleri aranıyor. online saç modelliği başvurunuzu yapın.
 • Bebek
  Bebek bezi reklamlarında oynayacak bebekler 0-2 yaş arası bebekler aranıyor.