Yeni dizi projelerinden olan ve Atv ekranlarında yayınlanmaya hazırlanan Kanatsız Kuşlar için yeni yüzler cast başvurunuzu online olarak yapabilirsiniz.">
Kanatsız Kuşlar Dizisi

Kanatsız Kuşlar Dizisi

Yeni dizi projelerinden olan ve Atv ekranlarında yayınlanmaya hazırlanan Kanatsız Kuşlar için yeni yüzler cast başvurunuzu online olarak yapabilirsiniz.

 ZİYARET

 PAYLAŞ

 TWEETLE

Detay

  Kanatsız Kuşlar Dizisi Online Başvuru Yap

's
Yapımcılığını Koliba Film Ata Türkoğlu'nun yaptığı Kanatsız Kuşlar dizisi Atv ekranlarında izleyicisi ile buluşmaya hazırlanıyor. Yönetmenliğini Kemal Uzun'un üstlendiği dizinin senaryosunda Hakan Haksu yer alıyor. Kanatsız Kuşların baş rollerindeki oyuncular ise Ümit İbrahim Kantarcılar, Melis Tüzüngüç,  Deniz Bolışık, Ahmet Varlı, Fatih Al, Seda Türkmen ve Servet Pandur. Hayata tutunabilmek için savaşan dört kardeş ve fedakar genç bir annenin öyküsünü izleyeceğiniz Kanatsız Kuşlar sezonun dikkat çeken projelerinden olacak. Bu iddialı dizi projesi için oyuncu, yardımcı oyuncu ve figüran ihtiyacımız bulunuyor. Online başvuru kısmından oyunculuk başvurunuzu yapabilirsiniz.

Bir yudum mutluluk için mücadele eden yaşamların hikayesini anlatan dizi dram türünde herkesi etkileyecek. Kanatsız Kuşlar adlı yeni dizi projesi için yeni yüzler cast başvurularınızı bekliyoruz. Her yaştan deneyimli veya deneyimsiz oyunculuk deneyimi yaşamak isteyen herkes ilanımıza başvuruda bulunabilir. 
Online Başvuru Yap
Benzer Haberler
 • Şampuan
  Şampuan reklamlarında oynayacak 22 ile 35 yaşları arasında olan bakımlı ve dış görünümüne özen gösteren  bayan yeni yüzler ihtiyacımız bulunuyor.
 • Bikini
  Ünlü bir plaj tekstil markasının yeni katalog çekiminde yer alacak bayan manken-model arayışımız bulunuyor. Başvurularınızı online olarak yapabilirsiniz.
 • Abiye
  Abiye giyim katalog çekimi için 38 beden deneyimli kadın modeller aranıyor. Başvurular online başvuru formu ile sitemiz üzerinden alınacaktır.
 • Babamın
  Star Tv ekranlarında izleyicisi ile buluşan Babamın Günahları dizisi için yetenekli oyuncu ve oyuncu adaylarına ihtiyacımız bulunuyor. Başvurularınızı bekliyoruz.
 • Tehlikeli
  Show Tv ekranlarında yayınlanacak olan Tehlikeli Karım dizisi için yetenekli yeni yüz oyuncu ve yardımcı oyuncular aranıyor. Başvurularınızı bekliyoruz.
 • Kamu
  Kamu spotu reklam filminde yer alacak yetenekli oyuncu adayları aranıyor. İlanımızla ilgilenen kişiler online oyunculuk başvurusu yapabilirler.
 • Kombi
  Kombi reklamında oynayacak 45 ile 55 yaşları arasında bulunan, yetenekli erkek oyuncular aranıyor. Başvurular online başvuru formu ile alınacaktır.