Yeni dizi projelerinden olan ve Atv ekranlarında yayınlanmaya hazırlanan Kanatsız Kuşlar için yeni yüzler cast başvurunuzu online olarak yapabilirsiniz.">
Kanatsız Kuşlar Dizisi

Kanatsız Kuşlar Dizisi

Yeni dizi projelerinden olan ve Atv ekranlarında yayınlanmaya hazırlanan Kanatsız Kuşlar için yeni yüzler cast başvurunuzu online olarak yapabilirsiniz.

 ZİYARET

 PAYLAŞ

 TWEETLE

Detay

  Kanatsız Kuşlar Dizisi Online Başvuru Yap

's
Yapımcılığını Koliba Film Ata Türkoğlu'nun yaptığı Kanatsız Kuşlar dizisi Atv ekranlarında izleyicisi ile buluşmaya hazırlanıyor. Yönetmenliğini Kemal Uzun'un üstlendiği dizinin senaryosunda Hakan Haksu yer alıyor. Kanatsız Kuşların baş rollerindeki oyuncular ise Ümit İbrahim Kantarcılar, Melis Tüzüngüç,  Deniz Bolışık, Ahmet Varlı, Fatih Al, Seda Türkmen ve Servet Pandur. Hayata tutunabilmek için savaşan dört kardeş ve fedakar genç bir annenin öyküsünü izleyeceğiniz Kanatsız Kuşlar sezonun dikkat çeken projelerinden olacak. Bu iddialı dizi projesi için oyuncu, yardımcı oyuncu ve figüran ihtiyacımız bulunuyor. Online başvuru kısmından oyunculuk başvurunuzu yapabilirsiniz.

Bir yudum mutluluk için mücadele eden yaşamların hikayesini anlatan dizi dram türünde herkesi etkileyecek. Kanatsız Kuşlar adlı yeni dizi projesi için yeni yüzler cast başvurularınızı bekliyoruz. Her yaştan deneyimli veya deneyimsiz oyunculuk deneyimi yaşamak isteyen herkes ilanımıza başvuruda bulunabilir. 
Online Başvuru Yap
Benzer Haberler
 • Kamu
  Kamu spotu reklam filminde yer alacak yetenekli oyuncu adayları aranıyor. İlanımızla ilgilenen kişiler online oyunculuk başvurusu yapabilirler.
 • Otomobil
  Ünlü otomobil firmalarının reklam çekimleri için oyuncu seçmelerimiz başlamıştır. Sizde başvuru yaparak reklam oyunculuğu seçmelerine katılabilirsiniz.
 • Seven
  Atv ekranlarında yayınlanacak olan Seven Ne Yapmaz dizisi için her yaştan yetenekli yeni yüzler arayışımız devam ediyor. Başvurularınızı bekliyoruz.
 • Banka
  Banka reklam filminde rol alacak 30 ile 35 yaş ve 45 ile 55 yaş arası bay bayan yetenekli oyuncu adayları aranıyor. İlgilenenler online başvuru yapabilirler.
 • Adı
  Kanal D'nin yeni projesi olan Adı Efsane dizisi için deneyimli yada deneyimsiz her yaştan oyuncu adayı arayışımıza sizler de başvuruda bulunabilirsiniz.
 • Limonata
  Limonata reklam filmi için oyuncu seçmelerimiz başlamıştır. 20 ile 30 yaşları arasında bay ve bayan oyuncuların online başvurularını bekliyoruz.
 • Reçel
  Bir reçel reklamı için yetenekli çocuk oyuncular aranıyor. Reklam filmi için 09 ile 14 yaş arası tüm erkek çocukların başvurularını bekliyoruz.