Yeni dizi projelerinden olan ve Atv ekranlarında yayınlanmaya hazırlanan Kanatsız Kuşlar için yeni yüzler cast başvurunuzu online olarak yapabilirsiniz.">
Kanatsız Kuşlar Dizisi

Kanatsız Kuşlar Dizisi

Yeni dizi projelerinden olan ve Atv ekranlarında yayınlanmaya hazırlanan Kanatsız Kuşlar için yeni yüzler cast başvurunuzu online olarak yapabilirsiniz.

 ZİYARET

 PAYLAŞ

 TWEETLE

Detay

  Kanatsız Kuşlar Dizisi Online Başvuru Yap

's
Yapımcılığını Koliba Film Ata Türkoğlu'nun yaptığı Kanatsız Kuşlar dizisi Atv ekranlarında izleyicisi ile buluşmaya hazırlanıyor. Yönetmenliğini Kemal Uzun'un üstlendiği dizinin senaryosunda Hakan Haksu yer alıyor. Kanatsız Kuşların baş rollerindeki oyuncular ise Ümit İbrahim Kantarcılar, Melis Tüzüngüç,  Deniz Bolışık, Ahmet Varlı, Fatih Al, Seda Türkmen ve Servet Pandur. Hayata tutunabilmek için savaşan dört kardeş ve fedakar genç bir annenin öyküsünü izleyeceğiniz Kanatsız Kuşlar sezonun dikkat çeken projelerinden olacak. Bu iddialı dizi projesi için oyuncu, yardımcı oyuncu ve figüran ihtiyacımız bulunuyor. Online başvuru kısmından oyunculuk başvurunuzu yapabilirsiniz.

Bir yudum mutluluk için mücadele eden yaşamların hikayesini anlatan dizi dram türünde herkesi etkileyecek. Kanatsız Kuşlar adlı yeni dizi projesi için yeni yüzler cast başvurularınızı bekliyoruz. Her yaştan deneyimli veya deneyimsiz oyunculuk deneyimi yaşamak isteyen herkes ilanımıza başvuruda bulunabilir. 
Online Başvuru Yap
Benzer Haberler
 • Yüz
  Yüz yıkama jeli reklam filminde oynayacak 25 ile 30 yaş arası bakımlı  yeni yüz kadın oyuncu aranıyor. Fotoğraflı başvurularınızı bekliyoruz.
 • Süpürge
  Süpürge reklamında oynayacak 30 ile 35 yaş arası yeni yüz kadın oyuncu ihtiyacımız bulunuyor. Başvurular online olarak sitemizden alınacaktır.
 • Limonata
  Limonata reklam filmi için oyuncu seçmelerimiz başlamıştır. 20 ile 30 yaşları arasında bay ve bayan oyuncuların online başvurularını bekliyoruz.
 • Bulaşık
  Bulaşık makinesi reklam filmi için 35 ile 40 yaş arasında bayan oyuncu ihtiyacı bulunuyor. Yetenekli yeni yüzlerin başvurularını bekliyoruz.
 • Avlu
  Star Tv ekranlarında yayınlanan yeni dizi projesi Avlu için oyuncu ve yardımcı oyuncular aranıyor. Online oyunculuk başvurularını bekliyoruz.
 • Gözlük
  Ünlü gözlük markaların satışından sorumlu optik firmasının yeni reklam filmi için bay ve bayan yetenekli yeni yüzlere ihtiyacımız bulunuyor.
 • Kozmetik
  Kozmetik firmasının yeni çekilecek reklam filminde rol alacak 25 ile 30 yaş arası bakımlı kadın oyuncu aranıyor. Başvurularınızı bekliyoruz.