Yeni dizi projelerinden olan ve Atv ekranlarında yayınlanmaya hazırlanan Kanatsız Kuşlar için yeni yüzler cast başvurunuzu online olarak yapabilirsiniz.">
Kanatsız Kuşlar Dizisi

Kanatsız Kuşlar Dizisi

Yeni dizi projelerinden olan ve Atv ekranlarında yayınlanmaya hazırlanan Kanatsız Kuşlar için yeni yüzler cast başvurunuzu online olarak yapabilirsiniz.

 ZİYARET

 PAYLAŞ

 TWEETLE

Detay

  Kanatsız Kuşlar Dizisi Online Başvuru Yap

's
Yapımcılığını Koliba Film Ata Türkoğlu'nun yaptığı Kanatsız Kuşlar dizisi Atv ekranlarında izleyicisi ile buluşmaya hazırlanıyor. Yönetmenliğini Kemal Uzun'un üstlendiği dizinin senaryosunda Hakan Haksu yer alıyor. Kanatsız Kuşların baş rollerindeki oyuncular ise Ümit İbrahim Kantarcılar, Melis Tüzüngüç,  Deniz Bolışık, Ahmet Varlı, Fatih Al, Seda Türkmen ve Servet Pandur. Hayata tutunabilmek için savaşan dört kardeş ve fedakar genç bir annenin öyküsünü izleyeceğiniz Kanatsız Kuşlar sezonun dikkat çeken projelerinden olacak. Bu iddialı dizi projesi için oyuncu, yardımcı oyuncu ve figüran ihtiyacımız bulunuyor. Online başvuru kısmından oyunculuk başvurunuzu yapabilirsiniz.

Bir yudum mutluluk için mücadele eden yaşamların hikayesini anlatan dizi dram türünde herkesi etkileyecek. Kanatsız Kuşlar adlı yeni dizi projesi için yeni yüzler cast başvurularınızı bekliyoruz. Her yaştan deneyimli veya deneyimsiz oyunculuk deneyimi yaşamak isteyen herkes ilanımıza başvuruda bulunabilir. 
Online Başvuru Yap
Benzer Haberler
 • Saç
  Saç boyası reklamında oynayacak uzun saçlı 25 ile 35 yaş arasında bayan yeni yüzler arıyoruz. İlgilenenlerin fotoğraflı başvurularını bekliyoruz.
 • Tatil
  Bir tatil internet sitesinin yeni çekilecek reklam filmi için 20 ile 35 yaşları arasında olan bay ve bayan yeni yüzlere ihtiyacımız bulunuyor.
 • Çay
  Çay reklamında oynayacak bay ve bayan oyuncular aranıyor. İlgilenenler ilanımıza fotoğraflı olacak şekilde oyunculuk başvurusu yapabilirler.
 • Dondurma
  Dondurma reklamında rol alacak 12 ile 15 yaş arası çocuklar aranıyor. Reklam filmi oyunculuk başvurunuzu online olarak sitemizden yapabilirsiniz.
 • Meryem
  Kanal D ekranlarının yeni dizisi Meryem için oyuncu ve yardımcı oyuncu arayışımız başlamıştır. Online oyunculuk başvurunuzu sitemizden yapabilirsiniz.
 • Terlik
  Bir terlik markasının yeni reklam filmi projesinde rol alması beklenen 25 ile 35 yaş arasında bay ve bayan oyuncu adayları arayışımız başlamıştır.
 • Gözlük
  Ünlü gözlük markaların satışından sorumlu optik firmasının yeni reklam filmi için bay ve bayan yetenekli yeni yüzlere ihtiyacımız bulunuyor.