Yeni dizi projelerinden olan ve Atv ekranlarında yayınlanmaya hazırlanan Kanatsız Kuşlar için yeni yüzler cast başvurunuzu online olarak yapabilirsiniz.">
Kanatsız Kuşlar Dizisi

Kanatsız Kuşlar Dizisi

Yeni dizi projelerinden olan ve Atv ekranlarında yayınlanmaya hazırlanan Kanatsız Kuşlar için yeni yüzler cast başvurunuzu online olarak yapabilirsiniz.

 ZİYARET

 PAYLAŞ

 TWEETLE

Detay

  Kanatsız Kuşlar Dizisi Online Başvuru Yap

's
Yapımcılığını Koliba Film Ata Türkoğlu'nun yaptığı Kanatsız Kuşlar dizisi Atv ekranlarında izleyicisi ile buluşmaya hazırlanıyor. Yönetmenliğini Kemal Uzun'un üstlendiği dizinin senaryosunda Hakan Haksu yer alıyor. Kanatsız Kuşların baş rollerindeki oyuncular ise Ümit İbrahim Kantarcılar, Melis Tüzüngüç,  Deniz Bolışık, Ahmet Varlı, Fatih Al, Seda Türkmen ve Servet Pandur. Hayata tutunabilmek için savaşan dört kardeş ve fedakar genç bir annenin öyküsünü izleyeceğiniz Kanatsız Kuşlar sezonun dikkat çeken projelerinden olacak. Bu iddialı dizi projesi için oyuncu, yardımcı oyuncu ve figüran ihtiyacımız bulunuyor. Online başvuru kısmından oyunculuk başvurunuzu yapabilirsiniz.

Bir yudum mutluluk için mücadele eden yaşamların hikayesini anlatan dizi dram türünde herkesi etkileyecek. Kanatsız Kuşlar adlı yeni dizi projesi için yeni yüzler cast başvurularınızı bekliyoruz. Her yaştan deneyimli veya deneyimsiz oyunculuk deneyimi yaşamak isteyen herkes ilanımıza başvuruda bulunabilir. 
Online Başvuru Yap
Benzer Haberler
 • Kanatsız
  Yeni dizi projelerinden olan ve Atv ekranlarında yayınlanmaya hazırlanan Kanatsız Kuşlar için yeni yüzler cast başvurunuzu online olarak yapabilirsiniz.
 • Ver
  Kanal D ekranlarında yayınlanacak olan Ver Elini Aşk dizisi için yetenekli yeni yüzler aranıyor. Başvurular online olarak sitemizden alınacaktır.
 • Cips
  Cips reklamında oynayacak 18 ile 24 yaş arasında yetenekli erkek oyuncu arayışımız bulunuyor. İlgilenenler ilanımıza online başvuru yapabilirler.
 • Tutsak
  Kanal D ekranlarında yayınlanan Tutsak dizisi için her yaştan oyuncu ve yardımcı oyuncular aranıyor. İlgilenenlerin başvurularını bekliyoruz.
 • Savaşçı
  Fox Tv ekranlarına güçlü bir yapım geliyor, Savaşçı dizisinde rol alacak her yaştan yetenekli oyuncu ve yardımcı oyuncu adayları arayışımız başlamıştır.
 • Kırtasiye
  Kırtasiye reklam filminde rol alacak 30 ile 35 yaş arası yetenekli kadın oyuncular aranıyor. İlgilenenler online başvuru formumuzu doldurabilirler.
 • Börü
  Star Tv ekranlarında yayınlanacak olan Börü dizisi için yetenekli yeni yüzler arayışımız devam ediyor. Başvurular online olarak alınacaktır.