Kamu Spotu Reklam Filmi

Kamu Spotu Reklam Filmi

Kamu spotu reklam filminde yer alacak yetenekli oyuncu adayları aranıyor. İlanımızla ilgilenen kişiler online oyunculuk başvurusu yapabilirler.

 ZİYARET

 PAYLAŞ

 TWEETLE

Detay

  Kamu Spotu Reklam Filmi Online Başvuru Yap

's
Yeni reklam filmi projemiz olan kamu spotu için çeşitli yaş gruplarından yetenekli oyuncu adayları aranıyor. Proje için 45  ile 55 yaş arası kilolu ve sempatik erkek oyuncu, 35 ile 40 yaşlarında bakımlı bayan oyuncu ve 10 ile 14 yaş arası kız ve erkek çocuk oyunculara ihtiyaç duyuluyor. Aranan kriterlere uygun ve iyi derecede oyunculuk yeteneğine sahip tüm adayların başvurularını online başvuru yap kısmında yer alan formumuz üzerinden bekliyoruz.

Başvuru formunda belirtilen bilgileri doldurarak ve fotoğrafınızı ekleyerek tarafımıza gönderebilirsiniz. Tarafımıza gelen başvurular arasından kamu spotu reklamı için uygun bulunan adaylar belirlenerek iletişim kurulacaktır. Siz de başvuru yaparak şansınızı deneyebilirsiniz.
Online Başvuru Yap
Benzer Haberler
 • Meyve
  Bir meyve suyu firmasının yeni reklamında rol alacak oyuncu adayları aranıyor. Başvuruda bulunmak isteyen oyuncular online olarak formumuzu doldurabilirler.
 • Şampuan
  Şampuan reklamlarında oynayacak 22 ile 35 yaşları arasında olan bakımlı ve dış görünümüne özen gösteren  bayan yeni yüzler ihtiyacımız bulunuyor.
 • Şevkat
  Fox Tv ekranlarının yeni dizisi, Limon Yapım imzası taşıyan, Şevkat Yerimdar projesi için her yaştan yetenekli yeni yüzlere ihtiyacımız bulunuyor.
 • Siyah
  Kanal D ekranlarında izleyicisi ile buluşacak olan Siyah Beyaz Aşk dizisi için değerlendirilecek, oyuncu ve yardımcı oyuncu başvurularımız başlamıştır.
 • Gözlük
  Ünlü gözlük markaların satışından sorumlu optik firmasının yeni reklam filmi için bay ve bayan yetenekli yeni yüzlere ihtiyacımız bulunuyor.
 • Takı
  Altın takı markasının çekeceği yeni reklam filminde rol alacak 24 ile 33 yaş arası bay ve bayan yetenekli yeni yüzler arayışımız devam ediyor.
 • Halı
  Bir halı firmasının yeni çekilecek olan reklam filminde oynayacak oyuncular aranıyor. Oyuncu başvuru formumuz internet sitemizde yer almaktadır.