Kamu Spotu Reklam Filmi

Kamu Spotu Reklam Filmi

Kamu spotu reklam filminde yer alacak yetenekli oyuncu adayları aranıyor. İlanımızla ilgilenen kişiler online oyunculuk başvurusu yapabilirler.

 ZİYARET

 PAYLAŞ

 TWEETLE

Detay

  Kamu Spotu Reklam Filmi Online Başvuru Yap

's
Yeni reklam filmi projemiz olan kamu spotu için çeşitli yaş gruplarından yetenekli oyuncu adayları aranıyor. Proje için 45  ile 55 yaş arası kilolu ve sempatik erkek oyuncu, 35 ile 40 yaşlarında bakımlı bayan oyuncu ve 10 ile 14 yaş arası kız ve erkek çocuk oyunculara ihtiyaç duyuluyor. Aranan kriterlere uygun ve iyi derecede oyunculuk yeteneğine sahip tüm adayların başvurularını online başvuru yap kısmında yer alan formumuz üzerinden bekliyoruz.

Başvuru formunda belirtilen bilgileri doldurarak ve fotoğrafınızı ekleyerek tarafımıza gönderebilirsiniz. Tarafımıza gelen başvurular arasından kamu spotu reklamı için uygun bulunan adaylar belirlenerek iletişim kurulacaktır. Siz de başvuru yaparak şansınızı deneyebilirsiniz.
Online Başvuru Yap
Benzer Haberler
 • Bulaşık
  Bulaşık deterjanı reklam filminde rol alacak 35 ile 40 yaşları arasında yetenekli kadın oyuncu ihtiyacımız bulunuyor. Başvurularınızı bekliyoruz.
 • İçecek
  İçecek reklamı için 12 ile 14 yaş arası yetenekli erkek çocuk oyuncu arayışımız devam ediyor. Başvurular online olarak sitemizden alınacaktır.
 • Kamu
  Kamu spotu reklam filminde yer alacak yetenekli oyuncu adayları aranıyor. İlanımızla ilgilenen kişiler online oyunculuk başvurusu yapabilirler.
 • Tıraş
  Tıraş bıçağı markası olan müşterimizin yeni çekilecek reklam filminde oynayacak 25-33 yaş arası bakımlı bay adaylar arayışımız devam ediyor.
 • Bizim
  Fox Tv ekranlarında yayınlanacak olan Bizim Hikaye dizisi için her yaştan yetenekli yeni yüzler arayışımız başlamıştır. Başvurular sitemizden yapılacaktır.
 • Spor
  Spor giyim markasının katalog çekimlerinde modellik yapacak 36 beden kadın model adayları aranıyor. İlgilenenlerin başvurularınızı bekliyoruz.
 • Takı
  Altın takı markasının çekeceği yeni reklam filminde rol alacak 24 ile 33 yaş arası bay ve bayan yetenekli yeni yüzler arayışımız devam ediyor.