Kamu Spotu Reklam Filmi

Kamu Spotu Reklam Filmi

Kamu spotu reklam filminde yer alacak yetenekli oyuncu adayları aranıyor. İlanımızla ilgilenen kişiler online oyunculuk başvurusu yapabilirler.

 ZİYARET

 PAYLAŞ

 TWEETLE

Detay

  Kamu Spotu Reklam Filmi Online Başvuru Yap

's
Yeni reklam filmi projemiz olan kamu spotu için çeşitli yaş gruplarından yetenekli oyuncu adayları aranıyor. Proje için 45  ile 55 yaş arası kilolu ve sempatik erkek oyuncu, 35 ile 40 yaşlarında bakımlı bayan oyuncu ve 10 ile 14 yaş arası kız ve erkek çocuk oyunculara ihtiyaç duyuluyor. Aranan kriterlere uygun ve iyi derecede oyunculuk yeteneğine sahip tüm adayların başvurularını online başvuru yap kısmında yer alan formumuz üzerinden bekliyoruz.

Başvuru formunda belirtilen bilgileri doldurarak ve fotoğrafınızı ekleyerek tarafımıza gönderebilirsiniz. Tarafımıza gelen başvurular arasından kamu spotu reklamı için uygun bulunan adaylar belirlenerek iletişim kurulacaktır. Siz de başvuru yaparak şansınızı deneyebilirsiniz.
Online Başvuru Yap
Benzer Haberler
 • Adını
  Star Tv ekranlarında yayınlanacak olan Adını Sen Koy dizisi için her yaştan yeni yüzler arayışımız başlamıştır. Tüm  oyuncu adaylarının başvurularını bekliyoruz.
 • Turkcell
  Turkcell Reklam Çekimleri için Selocanlar Çocuk Oyuncu Ve Çocuk Modeller Aranıyor. Sizde Çocuğunuz için Çocuk Oyuncu Model Başvurunuzu yapın
 • Payitaht
  Trt 1 ekranlarında izleyicisi ile buluşan Payitaht Abdülhamid dizisinde rol alacak her yaştan yeni yüzler aranmaktadır. Başvurularınızı bekliyoruz.
 • Televizyon
  Televizyon reklam filminde rol alacak, 40 ile 45 yaşları arasında bulunan yetenekli erkek oyuncu arayışımız bulunuyor. Başvurularınızı bekliyoruz.
 • Cips
  Cips reklamında oynayacak 18 ile 24 yaş arasında yetenekli erkek oyuncu arayışımız bulunuyor. İlgilenenler ilanımıza online başvuru yapabilirler.
 • Pijama
  Pijama tekstilinde ünlü bir marka olan müşterimiz için katalog çekiminde modellik yapacak bayan model adayları arayışımız başlamıştır. Online başvurular  değerlendirilecektir.
 • Gülizar
  Kanal D ekranlarında izleyicisi ile buluşacak olan Gülizar dizisi için yeni yüz oyuncu ve yardımcı oyuncular aranıyor. Başvurular online alınacaktır.