Kalp Atışı Dizisi

Kalp Atışı Dizisi

Yeni dizi projelerinden olan ve Show Tv ekranlarında yayınlanmaya hazırlanan Kalp Atışı için yeni yüzler cast başvurunuzu online olarak yapabilirsiniz.

 ZİYARET

 PAYLAŞ

 TWEETLE

Detay

  Kalp Atışı Dizisi Online Başvuru Yap

's
Kore dizisi olan "Doctors" 'tan uyarlanan Kalp Atışı yakında seyircisiyle buluşmaya hazırlanıyor. Öykü Karayel ve Gökhan Alkan'nın baş rollerinde yer aldığı dizinin oyuncu kadrosunda Vedat Erincin, Fatih Dönmez, Erdem Kaynarca, Burcu Türünz, Rüçhan Çalışkur, Selahattin Paşalı ve Barış Aytaç gibi isimlerde yer alıyor. Mf Yapım imzası taşıyan sezonun yeni dizi projesi Kalp Atışı Show Tv ekranlarında izleyicisi karşısına çıkacak. Siz de ajansımıza yeni yüzler başvurunuzu online başvuru kısmında yer alan formumuz üzerinden yaparak cast kadromuza dahil olabilirsiniz. Yeni dizi projesinde deneyim kazanmak ve dizi projelerimizde yer almak istiyorsanız başvurularınızı bekliyoruz.

Yusuf Pirhasan'ın yönetmenliğinde çekilen Kalp Atışı dizisi sürükleyici hikayesiyle sezona damgasını vuracak. Genç bir kızın cerrah olarak hayata meydan okuması ve ona bu cesareti veren Ali Asaf'ın hikayesi herkesi etkileyecek. İlanımıza oyunculuk başvurunuzu yaparak yeni dizi projesi için cast çalışmalarımıza katılabilirsiniz. Her yaştan yetenekli oyuncuların başvurularını bekliyoruz.
Online Başvuru Yap
Benzer Haberler
 • Banka
  Banka reklam filminde rol alacak 30 ile 35 yaş ve 45 ile 55 yaş arası bay bayan yetenekli oyuncu adayları aranıyor. İlgilenenler online başvuru yapabilirler.
 • Market
  Market reklam filminde oynayacak 11-14 yaş arası kız erkek çocuk ve 30-40 yaşları arasında bay bayan yeni yüzler reklam oyuncuları ihtiyacımız bulunuyor.
 • Oda
  Oda spreyi reklam filminde oynayacak 25 ile 35 yaş arası kadın oyuncular aranıyor. İlgilenen tüm yeni yüz oyuncuların başvurularını bekliyoruz.
 • Adını
  Star Tv ekranlarında yayınlanacak olan Adını Sen Koy dizisi için her yaştan yeni yüzler arayışımız başlamıştır. Tüm  oyuncu adaylarının başvurularını bekliyoruz.
 • Tıraş
  Tıraş bıçağı markası olan müşterimizin yeni çekilecek reklam filminde oynayacak 25-33 yaş arası bakımlı bay adaylar arayışımız devam ediyor.
 • Çukur
  Show Tv'de izleyicisi ile buluşacak olan Çukur dizisi için oyuncu ve yardımcı oyuncu başvurularımız başlamıştır. İlgilenenlerin başvurularını bekliyoruz.
 • Sucuk
  Sucuk reklamında oynayacak 6 ile 8 yaşları arasında, erkek çocuk oyuncu arayışımız bulunuyor. Başvurular online olarak başvuru formu ile alınacaktır.