Kalp Atışı Dizisi

Kalp Atışı Dizisi

Yeni dizi projelerinden olan ve Show Tv ekranlarında yayınlanmaya hazırlanan Kalp Atışı için yeni yüzler cast başvurunuzu online olarak yapabilirsiniz.

 ZİYARET

 PAYLAŞ

 TWEETLE

Detay

  Kalp Atışı Dizisi Online Başvuru Yap

's
Kore dizisi olan "Doctors" 'tan uyarlanan Kalp Atışı yakında seyircisiyle buluşmaya hazırlanıyor. Öykü Karayel ve Gökhan Alkan'nın baş rollerinde yer aldığı dizinin oyuncu kadrosunda Vedat Erincin, Fatih Dönmez, Erdem Kaynarca, Burcu Türünz, Rüçhan Çalışkur, Selahattin Paşalı ve Barış Aytaç gibi isimlerde yer alıyor. Mf Yapım imzası taşıyan sezonun yeni dizi projesi Kalp Atışı Show Tv ekranlarında izleyicisi karşısına çıkacak. Siz de ajansımıza yeni yüzler başvurunuzu online başvuru kısmında yer alan formumuz üzerinden yaparak cast kadromuza dahil olabilirsiniz. Yeni dizi projesinde deneyim kazanmak ve dizi projelerimizde yer almak istiyorsanız başvurularınızı bekliyoruz.

Yusuf Pirhasan'ın yönetmenliğinde çekilen Kalp Atışı dizisi sürükleyici hikayesiyle sezona damgasını vuracak. Genç bir kızın cerrah olarak hayata meydan okuması ve ona bu cesareti veren Ali Asaf'ın hikayesi herkesi etkileyecek. İlanımıza oyunculuk başvurunuzu yaparak yeni dizi projesi için cast çalışmalarımıza katılabilirsiniz. Her yaştan yetenekli oyuncuların başvurularını bekliyoruz.
Online Başvuru Yap
Benzer Haberler
 • Reçel
  Bir reçel reklamı için yetenekli çocuk oyuncular aranıyor. Reklam filmi için 09 ile 14 yaş arası tüm erkek çocukların başvurularını bekliyoruz.
 • Saç
  Saç boyası reklamında oynayacak uzun saçlı 25 ile 35 yaş arasında bayan yeni yüzler arıyoruz. İlgilenenlerin fotoğraflı başvurularını bekliyoruz.
 • Bebek
  Bebek bezi reklamlarında oynayacak bebekler 0-2 yaş arası bebekler aranıyor.
 • Peynir
  Peynir reklamı için 25 ile 35 yaş arası bayan ve 10 ile 12 yaş çocuk oyuncu adaylarına ihtiyacımız bulunuyor. İlgilenen adayların başvurularını bekliyoruz.
 • Yağ
  Bir sıvı yap reklam filmi için bay ve bayan yeni yüzler aranıyor. İlanımızla ilgilenen adaylar online oyunculuk başvurusu yaparak müracaat yapabilirler.
 • Kurtlar
  Kurlar vadisi pusu dizisine her yaştan tecrübeli,tecrübesiz dizi oyuncusu ve yeni yüzler aranıyor. Dizi oyunculuğu başvurunuzu yapın.
 • İki
  Kanal D ekranlarının romantik komedi tadındaki yeni dizisi İki Yalancı için her yaştan  yetenekli yeni yüz oyunculara ihtiyacımız bulunuyor.