Kalp Atışı Dizisi

Kalp Atışı Dizisi

Yeni dizi projelerinden olan ve Show Tv ekranlarında yayınlanmaya hazırlanan Kalp Atışı için yeni yüzler cast başvurunuzu online olarak yapabilirsiniz.

 ZİYARET

 PAYLAŞ

 TWEETLE

Detay

  Kalp Atışı Dizisi Online Başvuru Yap

's
Kore dizisi olan "Doctors" 'tan uyarlanan Kalp Atışı yakında seyircisiyle buluşmaya hazırlanıyor. Öykü Karayel ve Gökhan Alkan'nın baş rollerinde yer aldığı dizinin oyuncu kadrosunda Vedat Erincin, Fatih Dönmez, Erdem Kaynarca, Burcu Türünz, Rüçhan Çalışkur, Selahattin Paşalı ve Barış Aytaç gibi isimlerde yer alıyor. Mf Yapım imzası taşıyan sezonun yeni dizi projesi Kalp Atışı Show Tv ekranlarında izleyicisi karşısına çıkacak. Siz de ajansımıza yeni yüzler başvurunuzu online başvuru kısmında yer alan formumuz üzerinden yaparak cast kadromuza dahil olabilirsiniz. Yeni dizi projesinde deneyim kazanmak ve dizi projelerimizde yer almak istiyorsanız başvurularınızı bekliyoruz.

Yusuf Pirhasan'ın yönetmenliğinde çekilen Kalp Atışı dizisi sürükleyici hikayesiyle sezona damgasını vuracak. Genç bir kızın cerrah olarak hayata meydan okuması ve ona bu cesareti veren Ali Asaf'ın hikayesi herkesi etkileyecek. İlanımıza oyunculuk başvurunuzu yaparak yeni dizi projesi için cast çalışmalarımıza katılabilirsiniz. Her yaştan yetenekli oyuncuların başvurularını bekliyoruz.
Online Başvuru Yap
Benzer Haberler
 • Kamu
  Kamu spotu reklam filminde yer alacak yetenekli oyuncu adayları aranıyor. İlanımızla ilgilenen kişiler online oyunculuk başvurusu yapabilirler.
 • Ayran
  Ayran reklam filminde rol alacak 18 ile 24 yaş arası genç yeni yüzler aranıyor. Reklam filmi ile ilgilenen adayların başvurularını bekliyoruz.
 • Klavye
  Show Tv ekranlarında başlayacak olan Klavye Delikanlıları dizisi için yetenekli her yaştan yeni yüzler aranıyor. Başvurularınızı bekliyoruz.
 • Süt
  Süt reklamlarında rol alacak, oyunculuk deneyimi ve yeteneği olan 25 ile 30 yaşları arasında bayan yeni yüzler ihtiyacımız için başvurularınızı bekliyoruz.
 • Fırın
  Fırın reklam filminde  rol alacak 50 ile 55 yaşları arasında, sarışın bayan oyuncular aranıyor. Yetenekli yeni yüzlerin başvurularını bekliyoruz.

 • Savaşçı
  Fox Tv ekranlarına güçlü bir yapım geliyor, Savaşçı dizisinde rol alacak her yaştan yetenekli oyuncu ve yardımcı oyuncu adayları arayışımız başlamıştır.
 • Meyve
  Bir meyve suyu firmasının yeni reklamında rol alacak oyuncu adayları aranıyor. Başvuruda bulunmak isteyen oyuncular online olarak formumuzu doldurabilirler.