Kalp Atışı Dizisi

Kalp Atışı Dizisi

Yeni dizi projelerinden olan ve Show Tv ekranlarında yayınlanmaya hazırlanan Kalp Atışı için yeni yüzler cast başvurunuzu online olarak yapabilirsiniz.

 ZİYARET

 PAYLAŞ

 TWEETLE

Detay

  Kalp Atışı Dizisi Online Başvuru Yap

's
Kore dizisi olan "Doctors" 'tan uyarlanan Kalp Atışı yakında seyircisiyle buluşmaya hazırlanıyor. Öykü Karayel ve Gökhan Alkan'nın baş rollerinde yer aldığı dizinin oyuncu kadrosunda Vedat Erincin, Fatih Dönmez, Erdem Kaynarca, Burcu Türünz, Rüçhan Çalışkur, Selahattin Paşalı ve Barış Aytaç gibi isimlerde yer alıyor. Mf Yapım imzası taşıyan sezonun yeni dizi projesi Kalp Atışı Show Tv ekranlarında izleyicisi karşısına çıkacak. Siz de ajansımıza yeni yüzler başvurunuzu online başvuru kısmında yer alan formumuz üzerinden yaparak cast kadromuza dahil olabilirsiniz. Yeni dizi projesinde deneyim kazanmak ve dizi projelerimizde yer almak istiyorsanız başvurularınızı bekliyoruz.

Yusuf Pirhasan'ın yönetmenliğinde çekilen Kalp Atışı dizisi sürükleyici hikayesiyle sezona damgasını vuracak. Genç bir kızın cerrah olarak hayata meydan okuması ve ona bu cesareti veren Ali Asaf'ın hikayesi herkesi etkileyecek. İlanımıza oyunculuk başvurunuzu yaparak yeni dizi projesi için cast çalışmalarımıza katılabilirsiniz. Her yaştan yetenekli oyuncuların başvurularını bekliyoruz.
Online Başvuru Yap
Benzer Haberler
 • Türk
  Star Tv'de yeniden doğacak olan Türk Malı dizisi için oyuncu ve yardımcı oyuncu cast çalışmalarımız başlamıştır. Yeni yüzlerin başvurularını bekliyoruz.
 • Terlik
  Bir terlik markasının yeni reklam filmi projesinde rol alması beklenen 25 ile 35 yaş arasında bay ve bayan oyuncu adayları arayışımız başlamıştır.
 • Turkcell
  Turkcell Reklam Çekimleri için Selocanlar Çocuk Oyuncu Ve Çocuk Modeller Aranıyor. Sizde Çocuğunuz için Çocuk Oyuncu Model Başvurunuzu yapın
 • Dolunay
  Star Tv ekranlarının yeni sezon dizisi olan Dolunay için oyuncu, yardımcı oyuncu ve figüran ihtiyacımız bulunuyor. Online başvurunuzu yapabilirsiniz.
 • Gözlük
  Ünlü gözlük markaların satışından sorumlu optik firmasının yeni reklam filmi için bay ve bayan yetenekli yeni yüzlere ihtiyacımız bulunuyor.
 • Fazilet
  Star Tv ekranlarının yeni dizi projesi olan, Fazilet hanım ve kızları dizisinde rol alacak her yaştan yetenekli yeni yüzler ihtiyacımız bulunuyor.
 • Kek
  Hazır ve pratik kek reklamında rol alacak 25 ile 35 yaş arası yetenekli bayan oyuncu aranıyor. İlgilenen bayan adayların başvurularını bekliyoruz.