Kalp Atışı Dizisi

Kalp Atışı Dizisi

Yeni dizi projelerinden olan ve Show Tv ekranlarında yayınlanmaya hazırlanan Kalp Atışı için yeni yüzler cast başvurunuzu online olarak yapabilirsiniz.

 ZİYARET

 PAYLAŞ

 TWEETLE

Detay

  Kalp Atışı Dizisi Online Başvuru Yap

's
Kore dizisi olan "Doctors" 'tan uyarlanan Kalp Atışı yakında seyircisiyle buluşmaya hazırlanıyor. Öykü Karayel ve Gökhan Alkan'nın baş rollerinde yer aldığı dizinin oyuncu kadrosunda Vedat Erincin, Fatih Dönmez, Erdem Kaynarca, Burcu Türünz, Rüçhan Çalışkur, Selahattin Paşalı ve Barış Aytaç gibi isimlerde yer alıyor. Mf Yapım imzası taşıyan sezonun yeni dizi projesi Kalp Atışı Show Tv ekranlarında izleyicisi karşısına çıkacak. Siz de ajansımıza yeni yüzler başvurunuzu online başvuru kısmında yer alan formumuz üzerinden yaparak cast kadromuza dahil olabilirsiniz. Yeni dizi projesinde deneyim kazanmak ve dizi projelerimizde yer almak istiyorsanız başvurularınızı bekliyoruz.

Yusuf Pirhasan'ın yönetmenliğinde çekilen Kalp Atışı dizisi sürükleyici hikayesiyle sezona damgasını vuracak. Genç bir kızın cerrah olarak hayata meydan okuması ve ona bu cesareti veren Ali Asaf'ın hikayesi herkesi etkileyecek. İlanımıza oyunculuk başvurunuzu yaparak yeni dizi projesi için cast çalışmalarımıza katılabilirsiniz. Her yaştan yetenekli oyuncuların başvurularını bekliyoruz.
Online Başvuru Yap
Benzer Haberler
 • Gözlük
  Ünlü gözlük markaların satışından sorumlu optik firmasının yeni reklam filmi için bay ve bayan yetenekli yeni yüzlere ihtiyacımız bulunuyor.
 • Otomobil
  Ünlü otomobil firmalarının reklam çekimleri için oyuncu seçmelerimiz başlamıştır. Sizde başvuru yaparak reklam oyunculuğu seçmelerine katılabilirsiniz.
 • Kredi
  Kredi kartı reklamları için bay, bayan, Tecrübeli tecrübesiz oyuncular yeniyüzler ve çocuklar aranıyor. Kredi kartı reklamları oyuncu seçmeleri için başvurunuzu yapabilirsiniz.
 • Kara
  Star Tv ekranlarının ilgiyle izlenen dizisi Kara Sevda için yeni yüzler arayışımız başlamıştır.
 • Kalbimdeki
  Fox tv ekranlarının sevilen ve ilgiyle izlenen dizisi, Kalbimdeki Deniz projesi için deneyimli veya deneyimsiz oyuncu adaylarının başvurularını bekliyoruz.
 • Söz
  Star Tv ekranlarının Tims&B yapım şirketi imzası taşıyan yeni dizi projesi Söz için yetenekli yeni yüzler oyuncu adayları arayışımız devam ediyor.
 • Dondurma
  Dondurma reklamları için yeni yüz oyuncu adayları ve çocuk oyuncu adayları aranıyor. Dondurma reklamları oyunculuk başvurusu yaparak kayıt olabilirsiniz.