Kahve Reklam Filmi

Kahve Reklam Filmi

Kahve reklamında rol alacak, 25 ile 30 yaş arası yetenekli yen yüz kadın oyuncu aranıyor. Fotoğraflı başvurular değerlendirmeye alınacaktır.

 ZİYARET

 PAYLAŞ

 TWEETLE

Detay

  Kahve Reklam Filmi Online Başvuru Yap

's
Yeni reklam filmi projesinin oyuncu seçmeleri başlamıştır. Kahve reklamı için kadın oyuncu arayışımız devam ediyor. 25 ile 30 yaş arası esmer kadın oyuncu ihtiyacımız bulunuyor. Yeni yüz ihtiyacı için online başvurularımız başlamıştır. Siz de başvurunuzu online başvuru yap kısmında yer alan form üzerinden gerçekleştirebilirsiniz. Televizyon ekranlarında yayınlanacak olan reklam projesi için şansınızı denemek istemez misiniz?

İlanda belirtilen özelliklere uygun tüm kadın oyuncuların başvurularını bekliyoruz. Proje detayları başvurusu onaylanan adaylar ile detaylı bir şekilde paylaşılacaktır. Esmer kadın oyuncuların başvurularını bekliyoruz. Fotoğrafsız başvurular dikkate alınmayacaktır.
Online Başvuru Yap
Benzer Haberler
 • Deodorant
  Deodorant reklam filminde oynayacak 25 ile 35 yaş arasında, karizmatik yeni yüz erkek oyuncu aranıyor. Başvurular online olarak alınacaktır.
 • Kocaman
  Yeni dizi projesi Kocaman Ailem için yetenekli yeni yüz oyuncu ve yardımcı oyuncular aranıyor. Online olarak başvuru formlarınızı bekliyoruz.
 • Çukur
  Show Tv'de izleyicisi ile buluşacak olan Çukur dizisi için oyuncu ve yardımcı oyuncu başvurularımız başlamıştır. İlgilenenlerin başvurularını bekliyoruz.
 • Bulaşık
  Bulaşık makinesi reklam filmi için 35 ile 40 yaş arasında bayan oyuncu ihtiyacı bulunuyor. Yetenekli yeni yüzlerin başvurularını bekliyoruz.
 • Halı
  Bir halı firmasının yeni çekilecek olan reklam filminde oynayacak oyuncular aranıyor. Oyuncu başvuru formumuz internet sitemizde yer almaktadır.
 • Şampuan
  Şampuan reklamlarında oynayacak 22 ile 35 yaşları arasında olan bakımlı ve dış görünümüne özen gösteren  bayan yeni yüzler ihtiyacımız bulunuyor.
 • Vitamin
  Vitamin reklamında rol alacak 25 ile 35 yaşları arasında bulunan kadın ve erkek oyuncular aranıyor. Online fotoğraflı başvurularınızı bekliyoruz.