Kahvaltılık Gevrek Reklamı

Kahvaltılık Gevrek Reklamı

Kahvaltılık gevrek reklamı için yetenekli bayan oyuncu arayışımız bulunuyor. Reklam seçmeleri için online oyunculuk başvurusu yapabilirsiniz.

 ZİYARET

 PAYLAŞ

 TWEETLE

Detay

  Kahvaltılık Gevrek Reklamı Online Başvuru Yap

's
Kahvaltılık gevrek reklamında rol alacak 20 ile 26 yaş arası bayan oyuncu ihtiyacımız sürüyor. İlanımıza başvuru yapacak adaylar arasından ön eleme gerçekleştirilecektir. Yeni reklam filmimiz için oyuncu seçmeleri devam ederken siz de online olarak ilanımıza başvuru yaparak şansınızı deneyebilirsiniz. Online başvuru yap kısmından giriş sağlayarak formumuza ulaşabilirsiniz.

Kahvaltılık gevrek reklamında oynayacak bayan oyuncu seçimi ajansımız tarafından sağlanacaktır. Reklam projesi için aranan oyuncu siz olabilirsiniz. Fotoğrafınız ile birlikte tarafımıza başvuru yapmanız durumunda başvurunuz işleme alınacaktır. Başvurusu onaylanan adaylar ile ekibimiz iletişim kurarak detaylı bilgilendirmeyi yapacaklardır.
Online Başvuru Yap
Benzer Haberler
 • Kahvaltılık
  Kahvaltılık gevrek reklamı için yetenekli bayan oyuncu arayışımız bulunuyor. Reklam seçmeleri için online oyunculuk başvurusu yapabilirsiniz.
 • Takı
  Altın takı markasının çekeceği yeni reklam filminde rol alacak 24 ile 33 yaş arası bay ve bayan yetenekli yeni yüzler arayışımız devam ediyor.
 • Derin
  Bir derin dondurucu markasının çekilecek olan reklam filminde rol alacak 40 ile 45 yaşları arasında bayan yeni yüzler ihtiyacımız bulunuyor.
 • Market
  Market reklam filminde oynayacak 11-14 yaş arası kız erkek çocuk ve 30-40 yaşları arasında bay bayan yeni yüzler reklam oyuncuları ihtiyacımız bulunuyor.
 • Kredi
  Kredi kartı reklamları için bay, bayan, Tecrübeli tecrübesiz oyuncular yeniyüzler ve çocuklar aranıyor. Kredi kartı reklamları oyuncu seçmeleri için başvurunuzu yapabilirsiniz.
 • Belgesel
  Yeni çekilecek belgesel filmi için 25 ile 30 yaş arası yetenekli yeni yüz erkek oyuncular arıyoruz. Başvurular online olarak sitemizden alınacaktır.
 • Cennetin
  Atv ekranlarında yayınlanan Cennetin Gözyaşları dizisinde rol alacak her yaştan oyuncu ve oyuncu adayları başvurularını değerlendirmeye başlıyoruz.