Kaban Katalog Çekimi

Kaban Katalog Çekimi

Ünlü bir tekstil markasının kaban katalog çekimi için 36 beden kadın model arayışımız başlamıştır. Başvurular online olarak sitemizden alınacaktır.

 ZİYARET

 PAYLAŞ

 TWEETLE

Detay

  Kaban Katalog Çekimi Online Başvuru Yap

's
Kaban ürünlerinin tanıtımı için gerçekleştirilecek olan katalog çekimi projesine modeller aranmaktadır. 36 beden ve modellik deneyimi olan adayların başvurmalarını rica ediyoruz. Başvuru formumuzu doldurarak fotoğrafınız ile birlikte tarafımıza gönderebilirsiniz. Proje detayları başvurusu onaylanan model adayları ile paylaşılacaktır. Ünlü bir tekstil markasının katalog çekiminde model olarak yer almak istiyorsanız ilanımıza başvuru yapmayı geciktirmeyin.

Online başvuru yap kısmında bulunan form ile ilanımıza müracaat edebilirsiniz. Proje için model ihtiyacımız acil olarak devam etmektedir. Siz de başvurunuzu yaparak şansınızı deneyebilirsiniz. Kış kataloğu olarak kaban çekimlerinin yapılacağı proje için başvurularınızı en kısa süre içerisinde bekliyoruz.
Online Başvuru Yap
Benzer Haberler
 • Çorap
  Çorap markasının reklam filmi projesinde rol alacak  20 ile 28 yaş arası yeni yüz bayan oyuncu adayları arıyoruz. Başvuru yaparak şansınızı deneyebilirsiniz.
 • Soda
  Soda Reklam filminde rol alacak 25 ile 35 yaş arası yetenekli kadın ve erkek oyuncular aranıyor. Başvurular online başvuru formu ile alınacaktır.
 • Gözlük
  Ünlü gözlük markaların satışından sorumlu optik firmasının yeni reklam filmi için bay ve bayan yetenekli yeni yüzlere ihtiyacımız bulunuyor.
 • Bisküvi
  Bir bisküvi reklamı için bay ve bayan genç yetenekli oyuncular aranıyor. İlgilenenler adaylar ilanımıza online oyunculuk başvurusu yapabilirler.
 • Diş
  Diş fırçası reklam filminde rol alacak 25 ile 30 yaş arasında bulunan kadın oyuncu aranmaktadır. Başvurular online başvuru formu ile alınacaktır.
 • Kamu
  Kamu spotu reklam filminde yer alacak yetenekli oyuncu adayları aranıyor. İlanımızla ilgilenen kişiler online oyunculuk başvurusu yapabilirler.
 • Kredi
  Kredi kartı reklamları için bay, bayan, Tecrübeli tecrübesiz oyuncular yeniyüzler ve çocuklar aranıyor. Kredi kartı reklamları oyuncu seçmeleri için başvurunuzu yapabilirsiniz.