Kaban Katalog Çekimi

Kaban Katalog Çekimi

Ünlü bir tekstil markasının kaban katalog çekimi için 36 beden kadın model arayışımız başlamıştır. Başvurular online olarak sitemizden alınacaktır.

 ZİYARET

 PAYLAŞ

 TWEETLE

Detay

  Kaban Katalog Çekimi Online Başvuru Yap

's
Kaban ürünlerinin tanıtımı için gerçekleştirilecek olan katalog çekimi projesine modeller aranmaktadır. 36 beden ve modellik deneyimi olan adayların başvurmalarını rica ediyoruz. Başvuru formumuzu doldurarak fotoğrafınız ile birlikte tarafımıza gönderebilirsiniz. Proje detayları başvurusu onaylanan model adayları ile paylaşılacaktır. Ünlü bir tekstil markasının katalog çekiminde model olarak yer almak istiyorsanız ilanımıza başvuru yapmayı geciktirmeyin.

Online başvuru yap kısmında bulunan form ile ilanımıza müracaat edebilirsiniz. Proje için model ihtiyacımız acil olarak devam etmektedir. Siz de başvurunuzu yaparak şansınızı deneyebilirsiniz. Kış kataloğu olarak kaban çekimlerinin yapılacağı proje için başvurularınızı en kısa süre içerisinde bekliyoruz.
Online Başvuru Yap
Benzer Haberler
 • Jet
  Star Tv ekranlarında izleyicisi ile buluşacak olan Jet Sosyete dizisi için yeni yüzler başvurularımız başlamıştır. Başvurular online olarak alınacaktır.
 • Kredi
  Kredi kartı reklamları için bay, bayan, Tecrübeli tecrübesiz oyuncular yeniyüzler ve çocuklar aranıyor. Kredi kartı reklamları oyuncu seçmeleri için başvurunuzu yapabilirsiniz.
 • Soda
  Soda Reklam filminde rol alacak 25 ile 35 yaş arası yetenekli kadın ve erkek oyuncular aranıyor. Başvurular online başvuru formu ile alınacaktır.
 • Abiye
  Abiye giyim katalog çekimi için 38 beden deneyimli kadın modeller aranıyor. Başvurular online başvuru formu ile sitemiz üzerinden alınacaktır.
 • Tıraş
  Tıraş bıçağı markası olan müşterimizin yeni çekilecek reklam filminde oynayacak 25-33 yaş arası bakımlı bay adaylar arayışımız devam ediyor.
 • Yüz
  Yüz yıkama jeli reklam filminde oynayacak 25 ile 30 yaş arası bakımlı  yeni yüz kadın oyuncu aranıyor. Fotoğraflı başvurularınızı bekliyoruz.
 • Nevresim
  Nevresim reklamında rol alacak 40 ile 45 yaşları arasında bayan oyuncu arayışımız bulunuyor. İlgilenenler ilanımız için başvuru formunu doldurabilirler.