Kaban Katalog Çekimi

Kaban Katalog Çekimi

Ünlü bir tekstil markasının kaban katalog çekimi için 36 beden kadın model arayışımız başlamıştır. Başvurular online olarak sitemizden alınacaktır.

 ZİYARET

 PAYLAŞ

 TWEETLE

Detay

  Kaban Katalog Çekimi Online Başvuru Yap

's
Kaban ürünlerinin tanıtımı için gerçekleştirilecek olan katalog çekimi projesine modeller aranmaktadır. 36 beden ve modellik deneyimi olan adayların başvurmalarını rica ediyoruz. Başvuru formumuzu doldurarak fotoğrafınız ile birlikte tarafımıza gönderebilirsiniz. Proje detayları başvurusu onaylanan model adayları ile paylaşılacaktır. Ünlü bir tekstil markasının katalog çekiminde model olarak yer almak istiyorsanız ilanımıza başvuru yapmayı geciktirmeyin.

Online başvuru yap kısmında bulunan form ile ilanımıza müracaat edebilirsiniz. Proje için model ihtiyacımız acil olarak devam etmektedir. Siz de başvurunuzu yaparak şansınızı deneyebilirsiniz. Kış kataloğu olarak kaban çekimlerinin yapılacağı proje için başvurularınızı en kısa süre içerisinde bekliyoruz.
Online Başvuru Yap
Benzer Haberler
 • 8.Gün
  Atv ekranlarında yayınlanacak olan 8.Gün dizisi için oyunculuk yeteneğine sahip yeni yüzler aranıyor. Başvurular online başvuru formu ile  alınacaktır.
 • İnsanlık
  Kanal D ekranlarında yayınlanan İnsanlık Suçu dizisi için her yaş aralığında yetenekli oyuncu ve yardımcı oyuncular aranıyor. Başvurularınızı bekliyoruz.

 • Hıçkırık
  Kanal D ekranlarında yayınlanacak olan Hıçkırık dizisinde rol alacak, her yaştan yetenekli yeni yüzler aranıyor. Başvurularınızı bekliyoruz.
 • Sen
  Atv ekranlarında izleyicisi ile buluşacak olan Sen Anlat Karadeniz dizisi için oyuncu ve yardımcı oyuncular aranıyor. Başvurular online alınacaktır.
 • Halı
  Bir halı firmasının yeni çekilecek olan reklam filminde oynayacak oyuncular aranıyor. Oyuncu başvuru formumuz internet sitemizde yer almaktadır.
 • Bebek
  Bebek bezi reklamlarında oynayacak sevimli minikler aranıyor. İlgilenenler ilanımıza online başvuru formumuzu doldurarak müracaat edebilirler.
 • Sucuk
  Sucuk reklamında oynayacak 6 ile 8 yaşları arasında, erkek çocuk oyuncu arayışımız bulunuyor. Başvurular online olarak başvuru formu ile alınacaktır.