Jet Sosyete Dizisi

Jet Sosyete Dizisi

Star Tv ekranlarında izleyicisi ile buluşacak olan Jet Sosyete dizisi için yeni yüzler başvurularımız başlamıştır. Başvurular online olarak alınacaktır.

 ZİYARET

 PAYLAŞ

 TWEETLE

Detay

  Jet Sosyete Dizisi Online Başvuru Yap

's
BKM Yapımcılığında seyircisi ile buluşacak olan muhteşem bir dizi projesi ekranlara geliyor. Jet Sosyete izleyenleri kahkahaya boğmaya hazırlanıyor. Ekranlarda komedi fırtınası estirecek olan muhteşem bir senaryo ve güçlü oyuncu kadrosu ile iddialı bir giriş yapmaya hazırlanan dizi projesinin çekimleri tüm hızıyla devam ediyor. Çağlar Çorumlu, Derya Karadaş, Gülse Birsel, Cengiz Bozkurt, Sarp Apak, Bartu Küçükçağlayan, Ayşenil Şamlıoğlu, Şahin Irmak ve Ecem Uzun'un birlikte rol aldı Jet Sosyete dizisi Star Tv ekranlarında yerini alıyor.

Soluksuz izlenecek dev proje için siz de yeni yüzler başvurunuzu online olarak yapabilirsiniz. Oyuncu ve yardımcı oyuncu olarak başvuru formunuzu tarafımıza ulaştırmanız durumunda ekibimiz tarafından değerlendirme sürecine alınacaksınız. Online başvuru yap kısmında bulunan form üzerinden fotoğrafınız ile birlikte ajansımıza yeni yüzler başvurunuzu ulaştırabilirsiniz. Her yaştan yetenekli adayların başvurularını bekliyoruz.
Online Başvuru Yap
Benzer Haberler
 • Kahvaltılık
  Kahvaltılık gevrek reklamı için yetenekli bayan oyuncu arayışımız bulunuyor. Reklam seçmeleri için online oyunculuk başvurusu yapabilirsiniz.
 • Bisküvi
  Bir bisküvi reklamı için bay ve bayan genç yetenekli oyuncular aranıyor. İlgilenenler adaylar ilanımıza online oyunculuk başvurusu yapabilirler.
 • Mehmetçik
  Mehmetçik Kut'ül Amare dizisinde rol alacak her yaştan yetenekli yeni yüz oyuncu ve yardımcı oyuncular aranıyor. Başvurularınızı bekliyoruz.
 • Fırın
  Fırın reklam filminde  rol alacak 50 ile 55 yaşları arasında, sarışın bayan oyuncular aranıyor. Yetenekli yeni yüzlerin başvurularını bekliyoruz.

 • Terlik
  Bir terlik markasının yeni reklam filmi projesinde rol alması beklenen 25 ile 35 yaş arasında bay ve bayan oyuncu adayları arayışımız başlamıştır.
 • Gelinlik
  Gelinlik firması olan müşterimizin yeni katalog çekimi için bayan model arayışımız bulunuyor. Online olarak fotoğraflı başvurularınızı bekliyoruz.
 • Kaban
  Ünlü bir tekstil markasının kaban katalog çekimi için 36 beden kadın model arayışımız başlamıştır. Başvurular online olarak sitemizden alınacaktır.