Jet Sosyete Dizisi

Jet Sosyete Dizisi

Star Tv ekranlarında izleyicisi ile buluşacak olan Jet Sosyete dizisi için yeni yüzler başvurularımız başlamıştır. Başvurular online olarak alınacaktır.

 ZİYARET

 PAYLAŞ

 TWEETLE

Detay

  Jet Sosyete Dizisi Online Başvuru Yap

's
BKM Yapımcılığında seyircisi ile buluşacak olan muhteşem bir dizi projesi ekranlara geliyor. Jet Sosyete izleyenleri kahkahaya boğmaya hazırlanıyor. Ekranlarda komedi fırtınası estirecek olan muhteşem bir senaryo ve güçlü oyuncu kadrosu ile iddialı bir giriş yapmaya hazırlanan dizi projesinin çekimleri tüm hızıyla devam ediyor. Çağlar Çorumlu, Derya Karadaş, Gülse Birsel, Cengiz Bozkurt, Sarp Apak, Bartu Küçükçağlayan, Ayşenil Şamlıoğlu, Şahin Irmak ve Ecem Uzun'un birlikte rol aldı Jet Sosyete dizisi Star Tv ekranlarında yerini alıyor.

Soluksuz izlenecek dev proje için siz de yeni yüzler başvurunuzu online olarak yapabilirsiniz. Oyuncu ve yardımcı oyuncu olarak başvuru formunuzu tarafımıza ulaştırmanız durumunda ekibimiz tarafından değerlendirme sürecine alınacaksınız. Online başvuru yap kısmında bulunan form üzerinden fotoğrafınız ile birlikte ajansımıza yeni yüzler başvurunuzu ulaştırabilirsiniz. Her yaştan yetenekli adayların başvurularını bekliyoruz.
Online Başvuru Yap
Benzer Haberler
 • Bahtiyar
  Atv ekranlarında yayınlanan Bahtiyar Ölmez Dizisinde rol alacak her yaştan yeni yüzler aranıyor. Başvurular online başvuru formu ile alınacaktır.
 • Bir
  Fox Tv ekranlarında yayınlanacak olan Bir Mucize Olsun dizisi için her yaştan yetenekli oyuncu ve yardımcı oyuncular aranıyor. Başvurularınızı bekliyoruz.
 • Tıraş
  Tıraş bıçağı markası olan müşterimizin yeni çekilecek reklam filminde oynayacak 25-33 yaş arası bakımlı bay adaylar arayışımız devam ediyor.
 • Limonata
  Limonata reklam filmi için oyuncu seçmelerimiz başlamıştır. 20 ile 30 yaşları arasında bay ve bayan oyuncuların online başvurularını bekliyoruz.
 • İnsanlık
  Kanal D ekranlarında yayınlanan İnsanlık Suçu dizisi için her yaş aralığında yetenekli oyuncu ve yardımcı oyuncular aranıyor. Başvurularınızı bekliyoruz.

 • Banka
  Banka reklam filminde rol alacak 30 ile 35 yaş ve 45 ile 55 yaş arası bay bayan yetenekli oyuncu adayları aranıyor. İlgilenenler online başvuru yapabilirler.
 • Adını
  Star Tv ekranlarında yayınlanacak olan Adını Sen Koy dizisi için her yaştan yeni yüzler arayışımız başlamıştır. Tüm  oyuncu adaylarının başvurularını bekliyoruz.