İsimsizler Dizisi

İsimsizler Dizisi

Kanal D ekranlarında başlayan ve çok ses getiren yeni dizi projesi İsimsizler için oyunculuk yeteneği olan yeni yüzler arayışımız devam ediyor.

 ZİYARET

 PAYLAŞ

 TWEETLE

Detay

  İsimsizler Dizisi Online Başvuru Yap

's
Yayınlandığı ilk bölüm itibari ile çok ses getiren ve izleyenleri ekranları başına kilitleyen dizi İsimsizler Kanal D ekranlarında yerini aldı.Yüreği vatan sevgisiyle dolu Fatih ve 7 kişilik ekibinin Virankaya'da ki mücadelesini yaşatacak olan yeni dizi projesi sezona başarılı bir giriş yapmayı başardı. Barakuda ve Es Film'in projelerinden olan İsimsizler dizisi için yeni yüzler arayışımız devam ediyor. Başvurularınızı online başvuru kısmından yapabilirsiniz. Oyunculuk yapabilme imkanınız bulunan yeni proje için ilanımıza müracaat edebilirsiniz.

Osman Kaya'nın yönetmenliğinde çekimleri devam eden İsimsizler dizisinin hikayesi herkesi etkileyecek. Başarılı oyuncu Uğur Güneş dizide Kaymakam Fatih karakterini canlandıracak. Dizinin oyuncu kadrosundaki diğer isimler ise, Bülent Alkış, Sedat Mert, Volkan Keskin, Musab Ekici, Taner Ertürkler, Çağkan Çulha ve Sera Kutlubey. Bu başarılı ve iddialı dizi projesinde oyunculuk deneyimi yaşamak için yeni yüzler ilanımıza geç kalmadan başvurunuzu yapın. Yapılan tüm başvurular ekibimiz tarafından incelemeye alınarak, uygun bulunan adaylara geri dönüş sağlanacaktır.
Online Başvuru Yap
Benzer Haberler
 • Eşkiya
  Eşkiya Dünyaya Hükümdar Olmaz Dizisine oyuncu ve yeniyüz oyuncu adayları aranıyor. Hemen cast ajans oyunculuk başvurunuzu yapın.
 • Tatil
  Bir tatil internet sitesinin yeni çekilecek reklam filmi için 20 ile 35 yaşları arasında olan bay ve bayan yeni yüzlere ihtiyacımız bulunuyor.
 • Dondurma
  Dondurma reklamları için yeni yüz oyuncu adayları ve çocuk oyuncu adayları aranıyor. Dondurma reklamları oyunculuk başvurusu yaparak kayıt olabilirsiniz.
 • Seni
  Atv ekranlarında başlayan proje Seni Kimler Aldı dizisine her yaş aralığında yetenekli oyuncu, yardımcı oyuncu ve figüran arayışımız devam ediyor.

 • Büyük
  Çeşitli tekstil firmalarının katalog çekimlerinde modellik yapacak büyük beden manken model aranıyor. Büyük beden bayanlar başvuru yapabilirsiniz.
 • Nescafe
  Nescafe Reklamları için oyuncu seçmelerimiz başlamıştır. Sizde Nescafe Reklamları oyuncu başvurusu yaparak cast ajansımıza kayıt olabilirsiniz.
 • Hayat
  Kanal D ekranlarının sevilen dizi projesi Hayat Şarkısında rol alacak  oyuncu ve yardımcı oyuncu her yaştan yeni yüzler arayışımız başlamıştır.