İsimsizler Dizisi

İsimsizler Dizisi

Kanal D ekranlarında başlayan ve çok ses getiren yeni dizi projesi İsimsizler için oyunculuk yeteneği olan yeni yüzler arayışımız devam ediyor.

 ZİYARET

 PAYLAŞ

 TWEETLE

Detay

  İsimsizler Dizisi Online Başvuru Yap

's
Yayınlandığı ilk bölüm itibari ile çok ses getiren ve izleyenleri ekranları başına kilitleyen dizi İsimsizler Kanal D ekranlarında yerini aldı.Yüreği vatan sevgisiyle dolu Fatih ve 7 kişilik ekibinin Virankaya'da ki mücadelesini yaşatacak olan yeni dizi projesi sezona başarılı bir giriş yapmayı başardı. Barakuda ve Es Film'in projelerinden olan İsimsizler dizisi için yeni yüzler arayışımız devam ediyor. Başvurularınızı online başvuru kısmından yapabilirsiniz. Oyunculuk yapabilme imkanınız bulunan yeni proje için ilanımıza müracaat edebilirsiniz.

Osman Kaya'nın yönetmenliğinde çekimleri devam eden İsimsizler dizisinin hikayesi herkesi etkileyecek. Başarılı oyuncu Uğur Güneş dizide Kaymakam Fatih karakterini canlandıracak. Dizinin oyuncu kadrosundaki diğer isimler ise, Bülent Alkış, Sedat Mert, Volkan Keskin, Musab Ekici, Taner Ertürkler, Çağkan Çulha ve Sera Kutlubey. Bu başarılı ve iddialı dizi projesinde oyunculuk deneyimi yaşamak için yeni yüzler ilanımıza geç kalmadan başvurunuzu yapın. Yapılan tüm başvurular ekibimiz tarafından incelemeye alınarak, uygun bulunan adaylara geri dönüş sağlanacaktır.
Online Başvuru Yap
Benzer Haberler
 • Gözlük
  Ünlü gözlük markaların satışından sorumlu optik firmasının yeni reklam filmi için bay ve bayan yetenekli yeni yüzlere ihtiyacımız bulunuyor.
 • Banka
  Banka reklam filminde rol alacak 30 ile 35 yaş ve 45 ile 55 yaş arası bay bayan yetenekli oyuncu adayları aranıyor. İlgilenenler online başvuru yapabilirler.
 • Meyve
  Bir meyve suyu firmasının yeni reklamında rol alacak oyuncu adayları aranıyor. Başvuruda bulunmak isteyen oyuncular online olarak formumuzu doldurabilirler.
 • Şampuan
  Şampuan reklamlarında oynayacak 22 ile 35 yaşları arasında olan bakımlı ve dış görünümüne özen gösteren  bayan yeni yüzler ihtiyacımız bulunuyor.
 • Bizim
  Fox Tv ekranlarında yayınlanacak olan Bizim Hikaye dizisi için her yaştan yetenekli yeni yüzler arayışımız başlamıştır. Başvurular sitemizden yapılacaktır.
 • Bulaşık
  Bulaşık deterjanı reklam filminde rol alacak 35 ile 40 yaşları arasında yetenekli kadın oyuncu ihtiyacımız bulunuyor. Başvurularınızı bekliyoruz.
 • Derin
  Bir derin dondurucu markasının çekilecek olan reklam filminde rol alacak 40 ile 45 yaşları arasında bayan yeni yüzler ihtiyacımız bulunuyor.