İsimsizler Dizisi

İsimsizler Dizisi

Kanal D ekranlarında başlayan ve çok ses getiren yeni dizi projesi İsimsizler için oyunculuk yeteneği olan yeni yüzler arayışımız devam ediyor.

 ZİYARET

 PAYLAŞ

 TWEETLE

Detay

  İsimsizler Dizisi Online Başvuru Yap

's
Yayınlandığı ilk bölüm itibari ile çok ses getiren ve izleyenleri ekranları başına kilitleyen dizi İsimsizler Kanal D ekranlarında yerini aldı.Yüreği vatan sevgisiyle dolu Fatih ve 7 kişilik ekibinin Virankaya'da ki mücadelesini yaşatacak olan yeni dizi projesi sezona başarılı bir giriş yapmayı başardı. Barakuda ve Es Film'in projelerinden olan İsimsizler dizisi için yeni yüzler arayışımız devam ediyor. Başvurularınızı online başvuru kısmından yapabilirsiniz. Oyunculuk yapabilme imkanınız bulunan yeni proje için ilanımıza müracaat edebilirsiniz.

Osman Kaya'nın yönetmenliğinde çekimleri devam eden İsimsizler dizisinin hikayesi herkesi etkileyecek. Başarılı oyuncu Uğur Güneş dizide Kaymakam Fatih karakterini canlandıracak. Dizinin oyuncu kadrosundaki diğer isimler ise, Bülent Alkış, Sedat Mert, Volkan Keskin, Musab Ekici, Taner Ertürkler, Çağkan Çulha ve Sera Kutlubey. Bu başarılı ve iddialı dizi projesinde oyunculuk deneyimi yaşamak için yeni yüzler ilanımıza geç kalmadan başvurunuzu yapın. Yapılan tüm başvurular ekibimiz tarafından incelemeye alınarak, uygun bulunan adaylara geri dönüş sağlanacaktır.
Online Başvuru Yap
Benzer Haberler
 • Kredi
  Kredi kartı reklamları için bay, bayan, Tecrübeli tecrübesiz oyuncular yeniyüzler ve çocuklar aranıyor. Kredi kartı reklamları oyuncu seçmeleri için başvurunuzu yapabilirsiniz.
 • Halı
  Bir halı firmasının yeni çekilecek olan reklam filminde oynayacak oyuncular aranıyor. Oyuncu başvuru formumuz internet sitemizde yer almaktadır.
 • Şeker
  Şeker reklamı için bay, bayan ve çocuk yeni yüzler oyuncu arayışımız devam ediyor. Reklam filmi görüşmelerine katılmak için başvuru yapabilirsiniz.
 • Şaç
  Şampuan reklamları ve fuarlar için saç modelleri aranıyor. online saç modelliği başvurunuzu yapın.
 • Otomobil
  Ünlü otomobil firmalarının reklam çekimleri için oyuncu seçmelerimiz başlamıştır. Sizde başvuru yaparak reklam oyunculuğu seçmelerine katılabilirsiniz.
 • Adını
  Star Tv ekranlarında yayınlanacak olan Adını Sen Koy dizisi için her yaştan yeni yüzler arayışımız başlamıştır. Tüm  oyuncu adaylarının başvurularını bekliyoruz.
 • Ayakkabı
  Ayakkabı reklamında rol alacak yeni yüzler aranıyor. Yeni reklam filmi projesi için 38 ayak numarasına sahip bayan oyuncu ihtiyacımız bulunuyor.