İsimsizler Dizisi

İsimsizler Dizisi

Kanal D ekranlarında başlayan ve çok ses getiren yeni dizi projesi İsimsizler için oyunculuk yeteneği olan yeni yüzler arayışımız devam ediyor.

 ZİYARET

 PAYLAŞ

 TWEETLE

Detay

  İsimsizler Dizisi Online Başvuru Yap

's
Yayınlandığı ilk bölüm itibari ile çok ses getiren ve izleyenleri ekranları başına kilitleyen dizi İsimsizler Kanal D ekranlarında yerini aldı.Yüreği vatan sevgisiyle dolu Fatih ve 7 kişilik ekibinin Virankaya'da ki mücadelesini yaşatacak olan yeni dizi projesi sezona başarılı bir giriş yapmayı başardı. Barakuda ve Es Film'in projelerinden olan İsimsizler dizisi için yeni yüzler arayışımız devam ediyor. Başvurularınızı online başvuru kısmından yapabilirsiniz. Oyunculuk yapabilme imkanınız bulunan yeni proje için ilanımıza müracaat edebilirsiniz.

Osman Kaya'nın yönetmenliğinde çekimleri devam eden İsimsizler dizisinin hikayesi herkesi etkileyecek. Başarılı oyuncu Uğur Güneş dizide Kaymakam Fatih karakterini canlandıracak. Dizinin oyuncu kadrosundaki diğer isimler ise, Bülent Alkış, Sedat Mert, Volkan Keskin, Musab Ekici, Taner Ertürkler, Çağkan Çulha ve Sera Kutlubey. Bu başarılı ve iddialı dizi projesinde oyunculuk deneyimi yaşamak için yeni yüzler ilanımıza geç kalmadan başvurunuzu yapın. Yapılan tüm başvurular ekibimiz tarafından incelemeye alınarak, uygun bulunan adaylara geri dönüş sağlanacaktır.
Online Başvuru Yap
Benzer Haberler
 • Meyve
  Bir meyve suyu firmasının yeni reklamında rol alacak oyuncu adayları aranıyor. Başvuruda bulunmak isteyen oyuncular online olarak formumuzu doldurabilirler.
 • Ateşböceği
  Star Tv'de seyircisiyle buluşacak olan Ateşböceği dizisi için yetenekli oyuncu, yardımcı oyuncu ve figüran yeni yüzler cast çalışmalarımız başlamıştır.
 • Şaç
  Şampuan reklamları ve fuarlar için saç modelleri aranıyor. online saç modelliği başvurunuzu yapın.
 • İsimsizler
  Kanal D ekranlarında başlayan ve çok ses getiren yeni dizi projesi İsimsizler için oyunculuk yeteneği olan yeni yüzler arayışımız devam ediyor.
 • Derin
  Bir derin dondurucu markasının çekilecek olan reklam filminde rol alacak 40 ile 45 yaşları arasında bayan yeni yüzler ihtiyacımız bulunuyor.
 • Söz
  Star Tv ekranlarının Tims&B yapım şirketi imzası taşıyan yeni dizi projesi Söz için yetenekli yeni yüzler oyuncu adayları arayışımız devam ediyor.
 • Çoban
  Fox Tv'nin yine adından söz ettirecek projelerinden bir olan Çoban Yıldızı dizisi için deneyimli yada deneyimsiz oyuncu adayları arayışımız bulunuyor.