İletişim Fuarı Tanıtım Hostesi

İletişim Fuarı Tanıtım Hostesi

İletişim fuarı için 20 ile 28 yaş arasında bulunan, bayan model tanıtım hostesleri aranıyor. Başvuru formunu doldurarak ilanımıza online müracaat edebilirsiniz.

 ZİYARET

 PAYLAŞ

 TWEETLE

Detay

  İletişim Fuarı Tanıtım Hostesi Online Başvuru Yap

's
İstanbul'da gerçekleşecek olan iletişim fuarı için bayan modeller aranıyor. Projede fuar hostesi olarak görev alacak, 20 ile 28 yaşları arasında model ihtiyacımız bulunuyor. Deneyimli yada deneyimsiz tüm adayların başvurularını bekliyoruz. Online başvuru kısmında yer alan formu doldurarak, fotoğrafınız ile birlikte tarafımıza göndermeniz durumunda başvurunuz değerlendirmeye alınacaktır.

İlgilenen bayan adayların en kısa sürede ilanımıza başvuru yapmaları gerekmektedir. Başvurusu uygun bulunan adaylar ile formda belirtilen iletişim numaraları üzerinden irtibata geçilerek detaylı bilgilendirme yapılacaktır. Proje 3 gün süreli olarak gerçekleşecektir. Başvurularınızı bekliyoruz.
Online Başvuru Yap
Benzer Haberler
 • Ayran
  Ayran reklam filminde rol alacak 18 ile 24 yaş arası genç yeni yüzler aranıyor. Reklam filmi ile ilgilenen adayların başvurularını bekliyoruz.
 • Dondurma
  Dondurma reklamında rol alacak 12 ile 15 yaş arası çocuklar aranıyor. Reklam filmi oyunculuk başvurunuzu online olarak sitemizden yapabilirsiniz.
 • Ufak
  Star Tv ekranlarında seyircisi ile buluşan Ufak Tefek Cinayetler dizisi için her yaştan oyuncu adaylarına ihtiyacımız bulunuyor. Başvurular online alınacaktır.
 • Kamu
  Kamu spotu reklam filminde yer alacak yetenekli oyuncu adayları aranıyor. İlanımızla ilgilenen kişiler online oyunculuk başvurusu yapabilirler.
 • Söz
  Star Tv ekranlarının Tims&B yapım şirketi imzası taşıyan yeni dizi projesi Söz için yetenekli yeni yüzler oyuncu adayları arayışımız devam ediyor.
 • Nevresim
  Nevresim reklamında rol alacak 40 ile 45 yaşları arasında bayan oyuncu arayışımız bulunuyor. İlgilenenler ilanımız için başvuru formunu doldurabilirler.
 • Kurtlar
  Kurlar vadisi pusu dizisine her yaştan tecrübeli,tecrübesiz dizi oyuncusu ve yeni yüzler aranıyor. Dizi oyunculuğu başvurunuzu yapın.