İletişim Fuarı Tanıtım Hostesi

İletişim Fuarı Tanıtım Hostesi

İletişim fuarı için 20 ile 28 yaş arasında bulunan, bayan model tanıtım hostesleri aranıyor. Başvuru formunu doldurarak ilanımıza online müracaat edebilirsiniz.

 ZİYARET

 PAYLAŞ

 TWEETLE

Detay

  İletişim Fuarı Tanıtım Hostesi Online Başvuru Yap

's
İstanbul'da gerçekleşecek olan iletişim fuarı için bayan modeller aranıyor. Projede fuar hostesi olarak görev alacak, 20 ile 28 yaşları arasında model ihtiyacımız bulunuyor. Deneyimli yada deneyimsiz tüm adayların başvurularını bekliyoruz. Online başvuru kısmında yer alan formu doldurarak, fotoğrafınız ile birlikte tarafımıza göndermeniz durumunda başvurunuz değerlendirmeye alınacaktır.

İlgilenen bayan adayların en kısa sürede ilanımıza başvuru yapmaları gerekmektedir. Başvurusu uygun bulunan adaylar ile formda belirtilen iletişim numaraları üzerinden irtibata geçilerek detaylı bilgilendirme yapılacaktır. Proje 3 gün süreli olarak gerçekleşecektir. Başvurularınızı bekliyoruz.
Online Başvuru Yap
Benzer Haberler
 • Beni
  Atv ekranlarında izleyicisi ile buluşan Beni Bırakma dizisinde rol alacak her yaştan yetenekli yeni yüzler arayışımız devam ediyor. Başvurularınızı bekliyoruz.
 • Süpürge
  Süpürge reklamında oynayacak 30 ile 35 yaş arası yeni yüz kadın oyuncu ihtiyacımız bulunuyor. Başvurular online olarak sitemizden alınacaktır.
 • Nevresim
  Nevresim reklamında rol alacak 40 ile 45 yaşları arasında bayan oyuncu arayışımız bulunuyor. İlgilenenler ilanımız için başvuru formunu doldurabilirler.
 • Turkcell
  Turkcell Reklam Çekimleri için Selocanlar Çocuk Oyuncu Ve Çocuk Modeller Aranıyor. Sizde Çocuğunuz için Çocuk Oyuncu Model Başvurunuzu yapın
 • Derin
  Bir derin dondurucu markasının çekilecek olan reklam filminde rol alacak 40 ile 45 yaşları arasında bayan yeni yüzler ihtiyacımız bulunuyor.
 • Kanatsız
  Yeni dizi projelerinden olan ve Atv ekranlarında yayınlanmaya hazırlanan Kanatsız Kuşlar için yeni yüzler cast başvurunuzu online olarak yapabilirsiniz.
 • Çay
  Çay reklamında oynayacak bay ve bayan oyuncular aranıyor. İlgilenenler ilanımıza fotoğraflı olacak şekilde oyunculuk başvurusu yapabilirler.