İletişim Fuarı Tanıtım Hostesi

İletişim Fuarı Tanıtım Hostesi

İletişim fuarı için 20 ile 28 yaş arasında bulunan, bayan model tanıtım hostesleri aranıyor. Başvuru formunu doldurarak ilanımıza online müracaat edebilirsiniz.

 ZİYARET

 PAYLAŞ

 TWEETLE

Detay

  İletişim Fuarı Tanıtım Hostesi Online Başvuru Yap

's
İstanbul'da gerçekleşecek olan iletişim fuarı için bayan modeller aranıyor. Projede fuar hostesi olarak görev alacak, 20 ile 28 yaşları arasında model ihtiyacımız bulunuyor. Deneyimli yada deneyimsiz tüm adayların başvurularını bekliyoruz. Online başvuru kısmında yer alan formu doldurarak, fotoğrafınız ile birlikte tarafımıza göndermeniz durumunda başvurunuz değerlendirmeye alınacaktır.

İlgilenen bayan adayların en kısa sürede ilanımıza başvuru yapmaları gerekmektedir. Başvurusu uygun bulunan adaylar ile formda belirtilen iletişim numaraları üzerinden irtibata geçilerek detaylı bilgilendirme yapılacaktır. Proje 3 gün süreli olarak gerçekleşecektir. Başvurularınızı bekliyoruz.
Online Başvuru Yap
Benzer Haberler
 • Bizim
  Fox Tv ekranlarında yayınlanacak olan Bizim Hikaye dizisi için her yaştan yetenekli yeni yüzler arayışımız başlamıştır. Başvurular sitemizden yapılacaktır.
 • Avlu
  Star Tv ekranlarında yayınlanan yeni dizi projesi Avlu için oyuncu ve yardımcı oyuncular aranıyor. Online oyunculuk başvurularını bekliyoruz.
 • Dostlar
  Kanal D ekranlarında yayınlanan Dostlar Mahallesi dizisi için yeni yüzler başvurularımız başlamıştır. İlgilenenlerin başvurularını bekliyoruz.
 • Makarna
  Makarna reklam filminde oynayacak 45 ile 50 yaşları arasında bayan oyuncuya ihtiyacımız var. Reklam oyunculuğu başvurunuzu online olarak yapabilirsiniz.
 • Terlik
  Bir terlik markasının yeni reklam filmi projesinde rol alması beklenen 25 ile 35 yaş arasında bay ve bayan oyuncu adayları arayışımız başlamıştır.
 • İletişim
  İletişim fuarı için 20 ile 28 yaş arasında bulunan, bayan model tanıtım hostesleri aranıyor. Başvuru formunu doldurarak ilanımıza online müracaat edebilirsiniz.
 • Diş
  Diş fırçası reklam filminde rol alacak 25 ile 30 yaş arasında bulunan kadın oyuncu aranmaktadır. Başvurular online başvuru formu ile alınacaktır.