Paşa Gönlüm

Paşa Gönlüm

 Görüntülenme: defaZİYARET

 PAYLAŞ

 TWEETLE

 Etiketler:
Detay

  Paşa Gönlüm Online Başvuru Yap

Paşa Gönlüm Dizisinin KonusuD Yapımının yeni dizisi, Hamdi Alkan'ın Yönettiği, Ekin Atalar'ın senaryonsunu yazdğı Komedi, Aksiyon, Aşk dizisinin yapımcılığını E. Ayşe Durmaz üstleniyor.

Aksiyonun, eğlencenin ve entrikanın bitmediği bir mahalle. Bir yılbaşı günü art arda doğan Mesut ve Bahtiyar, o günden bu yana bitmez tükenmez bir rekabetin içindedir. Öyle ki; aynı günde evlenirler ve aynı sokakta karşılıklı birer çeyiz dükkanı açarlar. En büyük idealleri ise uzaktan akrabaları olan Paşa Dede’nin konağını alıp yerine alışveriş merkezi yapmaktır. Yıllardır mirası kapmak için birbiriyle yarış halinde olan Mesut ve Bahtiyar’ın planları, gizemli bir kızın Paşa Dede’nin evine yerleşmesiyle bozulur. Türkan adındaki bu kız güzelliği ile insanların başını döndürürken, saflığı ile de kendine aşık eder.
Annesini aramak için Bursa’dan İstanbul’a gelen Türkan, iki erkek arasında kalır. Mesut ve Bahtiyar’ın aksine çok iyi arkadaş olan oğulları Fikret ve Melih, Türkan’ın mahalleye gelmesiyle birbirlerine düşman olur. Her ikisi de Türkan’ın aşkını kazanmak için mücadele eder. Türkan ise yıllardır görmediği annesine kavuşmak istemektedir. Sizde bu dizide rolum olsun diyorsanız online başvurunuzu yapın.
Online Başvuru Yap
Benzer Haberler