Hıçkırık Dizisi

Hıçkırık Dizisi

Kanal D ekranlarında yayınlanacak olan Hıçkırık dizisinde rol alacak, her yaştan yetenekli yeni yüzler aranıyor. Başvurularınızı bekliyoruz.

 ZİYARET

 PAYLAŞ

 TWEETLE

Detay

  Hıçkırık Dizisi Online Başvuru Yap

's
Baş rollerini Sezgi Sena Akay, Selçuk Özer, Barış Arda Hacıoğlu ve Nurseli İdiz'in birlikte paylaştığı Hıçkırık dizisi Kanal D ekranlarında yerini alıyor.  Hafta içi her gün izleyicisi ile buluşacak olan yeni dizi projesi Kerime Nadir'in aynı adlı ölümsüz eserinden uyarlanıyor. Soluksuz izlenecek bir hikaye ile ekranlarda yerini alacak olan Hıçkırık dizisi için siz de oyuncu ve yardımcı oyuncu olarak başvurunuzu yapabilirsiniz.

İlanımızda bulunan online başvuru yap kısmındaki formu doldurarak fotoğrafınız ile birlikte tarafımıza göndermeniz halinde başvurunuz incelemeye alınacaktır. Başvurunuzun uygun bulunması halinde ise ekibimiz tarafından en kısa süre içerisinde iletişime geçilecektir. Her yaştan yetenekli yeni yüzlerin başvurularını bekliyoruz.
Online Başvuru Yap
Benzer Haberler
 • Yüzey
  Yüzey temizleyici reklam filminde oynayacak 35 ile 40 yaş arası yetenekli kadın oyuncu arayışımız bulunuyor. Başvurular online  olarak alınacaktır.
 • Çamaşır
  Ünlü bir beyaz eşya markasının yeni çekilecek olan çamaşır makinesi reklamında rol alacak, 40 ile 45 yaşları arasında bayan oyuncu aranıyor.
 • Kadın
  Fox Tv ekranlarında yayınlanacak olan Kadın dizisi için her yaştan yetenekli yeni yüzler başvurularımız başlamıştır. Başvurular online olarak alınacaktır.
 • Halı
  Bir halı firmasının yeni çekilecek olan reklam filminde oynayacak oyuncular aranıyor. Oyuncu başvuru formumuz internet sitemizde yer almaktadır.
 • Reçel
  Bir reçel reklamı için yetenekli çocuk oyuncular aranıyor. Reklam filmi için 09 ile 14 yaş arası tüm erkek çocukların başvurularını bekliyoruz.
 • Gofret
  Gofret reklamında rol alacak 06 ile 08 yaş arası sevimli erkek çocuk oyuncu aranıyor. Fotoğraflı çocuk oyuncu başvurularını acil bekliyoruz.
 • 8.Gün
  Atv ekranlarında yayınlanacak olan 8.Gün dizisi için oyunculuk yeteneğine sahip yeni yüzler aranıyor. Başvurular online başvuru formu ile  alınacaktır.