Hıçkırık Dizisi

Hıçkırık Dizisi

Kanal D ekranlarında yayınlanacak olan Hıçkırık dizisinde rol alacak, her yaştan yetenekli yeni yüzler aranıyor. Başvurularınızı bekliyoruz.

 ZİYARET

 PAYLAŞ

 TWEETLE

Detay

  Hıçkırık Dizisi Online Başvuru Yap

's
Baş rollerini Sezgi Sena Akay, Selçuk Özer, Barış Arda Hacıoğlu ve Nurseli İdiz'in birlikte paylaştığı Hıçkırık dizisi Kanal D ekranlarında yerini alıyor.  Hafta içi her gün izleyicisi ile buluşacak olan yeni dizi projesi Kerime Nadir'in aynı adlı ölümsüz eserinden uyarlanıyor. Soluksuz izlenecek bir hikaye ile ekranlarda yerini alacak olan Hıçkırık dizisi için siz de oyuncu ve yardımcı oyuncu olarak başvurunuzu yapabilirsiniz.

İlanımızda bulunan online başvuru yap kısmındaki formu doldurarak fotoğrafınız ile birlikte tarafımıza göndermeniz halinde başvurunuz incelemeye alınacaktır. Başvurunuzun uygun bulunması halinde ise ekibimiz tarafından en kısa süre içerisinde iletişime geçilecektir. Her yaştan yetenekli yeni yüzlerin başvurularını bekliyoruz.
Online Başvuru Yap
Benzer Haberler
 • Otomobil
  Ünlü otomobil firmalarının reklam çekimleri için oyuncu seçmelerimiz başlamıştır. Sizde başvuru yaparak reklam oyunculuğu seçmelerine katılabilirsiniz.
 • Yuvamdaki
  Show Tv ekranlarında izleyicisi ile buluşan yeni dizi projesi Yuvamdaki Düşman için her yaştan yetenekli oyuncu ve yardımcı oyuncular aranıyor.
 • Mehmed
  Kanal D ekranlarında yayınlanan Mehmed Bir Cihan Fatihi dizisi için yeni yüzler arayışımız başlamıştır. Oyunculuk başvurularınızı bekliyoruz.
 • Meyve
  Bir meyve suyu firmasının yeni reklamında rol alacak oyuncu adayları aranıyor. Başvuruda bulunmak isteyen oyuncular online olarak formumuzu doldurabilirler.
 • Turkcell
  Turkcell Reklam Çekimleri için Selocanlar Çocuk Oyuncu Ve Çocuk Modeller Aranıyor. Sizde Çocuğunuz için Çocuk Oyuncu Model Başvurunuzu yapın
 • Ayran
  Ayran reklam filminde rol alacak 18 ile 24 yaş arası genç yeni yüzler aranıyor. Reklam filmi ile ilgilenen adayların başvurularını bekliyoruz.
 • Yoğurt
  Bir yoğurt markasının çekilecek yeni reklam filmi için 25 ile 35 yaşları arasında diksiyonu düzgün, bay ve bayan yeni yüzlere ihtiyacımız bulunuyor.