Hazır Çorba Reklam Filmi

Hazır Çorba Reklam Filmi

Hazır çorba reklamında oynayacak 30 ile 38 yaş arası kadın oyuncu aranıyor. Başvuru formumuzu doldurarak oyunculuk başvurunuzu tamamlayabilirsiniz.

 ZİYARET

 PAYLAŞ

 TWEETLE

Detay

  Hazır Çorba Reklam Filmi Online Başvuru Yap

's
Yeni çekilecek reklam filmi projemizin cast hazırlıkları tüm hızıyla sürüyor. Reklam filminde rol alacak kadın oyuncu arayışımız devam ediyor. 30 ile 38 yaşları arasında bulunan ve oyunculuk yeteneğine güvenen kadın oyuncuların başvurularını bekliyoruz. Bir hazır çorba reklamı için yeni yüzlere ihtiyacımız bulunuyor. Online başvuru yap kısmındaki form ile ilanımıza başvuru yapabilirsiniz.

Hazır çorba reklamı, televizyon ekranlarında yayınlanacak olup, proje detayları ön elemeyi geçen oyuncu adayları ile paylaşılacaktır. Çekimleri İstanbul'da yapılacak olan reklam filmi projemiz için siz de fotoğraflı oyunculuk başvurunuzu yaparak şansınızı deneyebilirsiniz. Başvurunuzun onaylanması durumunda tarafınızla en kısa süre içerisinde iletişime geçilecektir.
Online Başvuru Yap
Benzer Haberler
 • Kombi
  Kombi reklamında oynayacak 45 ile 55 yaşları arasında bulunan, yetenekli erkek oyuncular aranıyor. Başvurular online başvuru formu ile alınacaktır.
 • Kahvaltılık
  Kahvaltılık gevrek reklamı için yetenekli bayan oyuncu arayışımız bulunuyor. Reklam seçmeleri için online oyunculuk başvurusu yapabilirsiniz.
 • Büyük
  Çeşitli tekstil firmalarının katalog çekimlerinde modellik yapacak büyük beden manken model aranıyor. Büyük beden bayanlar başvuru yapabilirsiniz.
 • Şevkat
  Fox Tv ekranlarının yeni dizisi, Limon Yapım imzası taşıyan, Şevkat Yerimdar projesi için her yaştan yetenekli yeni yüzlere ihtiyacımız bulunuyor.
 • Meyve
  Bir meyve suyu firmasının yeni reklamında rol alacak oyuncu adayları aranıyor. Başvuruda bulunmak isteyen oyuncular online olarak formumuzu doldurabilirler.
 • Yoğurt
  Bir yoğurt markasının çekilecek yeni reklam filmi için 25 ile 35 yaşları arasında diksiyonu düzgün, bay ve bayan yeni yüzlere ihtiyacımız bulunuyor.
 • İçecek
  İçecek reklamı için 12 ile 14 yaş arası yetenekli erkek çocuk oyuncu arayışımız devam ediyor. Başvurular online olarak sitemizden alınacaktır.