Hazır Çorba Reklam Filmi

Hazır Çorba Reklam Filmi

Hazır çorba reklamında oynayacak 30 ile 38 yaş arası kadın oyuncu aranıyor. Başvuru formumuzu doldurarak oyunculuk başvurunuzu tamamlayabilirsiniz.

 ZİYARET

 PAYLAŞ

 TWEETLE

Detay

  Hazır Çorba Reklam Filmi Online Başvuru Yap

's
Yeni çekilecek reklam filmi projemizin cast hazırlıkları tüm hızıyla sürüyor. Reklam filminde rol alacak kadın oyuncu arayışımız devam ediyor. 30 ile 38 yaşları arasında bulunan ve oyunculuk yeteneğine güvenen kadın oyuncuların başvurularını bekliyoruz. Bir hazır çorba reklamı için yeni yüzlere ihtiyacımız bulunuyor. Online başvuru yap kısmındaki form ile ilanımıza başvuru yapabilirsiniz.

Hazır çorba reklamı, televizyon ekranlarında yayınlanacak olup, proje detayları ön elemeyi geçen oyuncu adayları ile paylaşılacaktır. Çekimleri İstanbul'da yapılacak olan reklam filmi projemiz için siz de fotoğraflı oyunculuk başvurunuzu yaparak şansınızı deneyebilirsiniz. Başvurunuzun onaylanması durumunda tarafınızla en kısa süre içerisinde iletişime geçilecektir.
Online Başvuru Yap
Benzer Haberler
 • Fırın
  Fırın reklam filminde  rol alacak 50 ile 55 yaşları arasında, sarışın bayan oyuncular aranıyor. Yetenekli yeni yüzlerin başvurularını bekliyoruz.

 • Oda
  Oda spreyi reklam filminde oynayacak 25 ile 35 yaş arası kadın oyuncular aranıyor. İlgilenen tüm yeni yüz oyuncuların başvurularını bekliyoruz.
 • Çamaşır
  Ünlü bir beyaz eşya markasının yeni çekilecek olan çamaşır makinesi reklamında rol alacak, 40 ile 45 yaşları arasında bayan oyuncu aranıyor.
 • Hastane
  Özel bir hastanenin yeni çekilecek reklam filmi için 25 ile 40 yaş arası kadın ve erkek oyuncular aranıyor. Başvurular online olarak alınacaktır.
 • Nevresim
  Nevresim reklamında rol alacak 40 ile 45 yaşları arasında bayan oyuncu arayışımız bulunuyor. İlgilenenler ilanımız için başvuru formunu doldurabilirler.
 • Bal
  Bal reklam filminde rol alacak 10 ile 14 yaş arasında bulunan, yetenekli erkek çocuk oyuncu aranıyor. Başvurular online başvuru formu ile alınacaktır.
 • Peynir
  Peynir reklamı için 25 ile 35 yaş arası bayan ve 10 ile 12 yaş çocuk oyuncu adaylarına ihtiyacımız bulunuyor. İlgilenen adayların başvurularını bekliyoruz.