Hayat Şarkısı Dizisi

Hayat Şarkısı Dizisi

Kanal D ekranlarının sevilen dizi projesi Hayat Şarkısında rol alacak  oyuncu ve yardımcı oyuncu her yaştan yeni yüzler arayışımız başlamıştır.

 ZİYARET

 PAYLAŞ

 TWEETLE

Detay

  Hayat Şarkısı Dizisi Online Başvuru Yap

's
Burcu Biricik, Birkan Sokullu, Tayanç Ayaydın, Pelin Öztekin ve Ahmet Mümtaz Tayşan'ın baş rollerini paylaştığı Hayat Şarkısı dizisi Kanal D ekranlarında yayınlanmaya devam ediyor. Aile bağları, komedi, dram ve sırların konu alındığı dizi yeni yayın gününde izleyicisiyle buluşuyor. Most Production'a ait olan dizi projesi heyecan dolu bölümleriyle geniş bir kitlenin gönlünde taht kurdu. Hayat Şarkısı dizisi için yeni yüzler oyuncu başvurularımız açılmıştır. Online başvuru kısmından siz de başvurunuzu yaparak oyunculuk deneyiminizi yaşayabilirsiniz. 

Hülya ve Kerim arasındaki tutkulu aşk, Cevher ailesinin aile bağları ve Mahir'in dostluğu ile her bölümde farklı bir heyecan yaşatan dizi oldukça başarılı. Eğlenceli ve yoğun geçen çekimleri tüm hızıyla devam ediyor. İlanımıza başvuruda bulunarak siz de yeteneklerinizi değerlendirme fırsatını yaşayabilirsiniz. Deneyimli veya deneyimsiz tüm adayların başvurularını bekliyoruz. 
Online Başvuru Yap
Benzer Haberler
 • Adı
  Kanal D'nin yeni projesi olan Adı Efsane dizisi için deneyimli yada deneyimsiz her yaştan oyuncu adayı arayışımıza sizler de başvuruda bulunabilirsiniz.
 • Şampuan
  Şampuan reklamlarında oynayacak 22 ile 35 yaşları arasında olan bakımlı ve dış görünümüne özen gösteren  bayan yeni yüzler ihtiyacımız bulunuyor.
 • Çorap
  Çorap markasının reklam filmi projesinde rol alacak  20 ile 28 yaş arası yeni yüz bayan oyuncu adayları arıyoruz. Başvuru yaparak şansınızı deneyebilirsiniz.
 • Turkcell
  Turkcell Reklam Çekimleri için Selocanlar Çocuk Oyuncu Ve Çocuk Modeller Aranıyor. Sizde Çocuğunuz için Çocuk Oyuncu Model Başvurunuzu yapın
 • İsimsizler
  Kanal D ekranlarında başlayan ve çok ses getiren yeni dizi projesi İsimsizler için oyunculuk yeteneği olan yeni yüzler arayışımız devam ediyor.
 • Makarna
  Makarna reklam filminde oynayacak 45 ile 50 yaşları arasında bayan oyuncuya ihtiyacımız var. Reklam oyunculuğu başvurunuzu online olarak yapabilirsiniz.
 • Tatil
  Bir tatil internet sitesinin yeni çekilecek reklam filmi için 20 ile 35 yaşları arasında olan bay ve bayan yeni yüzlere ihtiyacımız bulunuyor.