Hastane Reklam Filmi

Hastane Reklam Filmi

Özel bir hastanenin yeni çekilecek reklam filmi için 25 ile 40 yaş arası kadın ve erkek oyuncular aranıyor. Başvurular online olarak alınacaktır.

 ZİYARET

 PAYLAŞ

 TWEETLE

Detay

  Hastane Reklam Filmi Online Başvuru Yap

's
İstanbul'da bulunan özel bir hastanenin tanıtım filmi için yeni yüzler aranıyor. Oyunculuk yeteneği olan 25 ile 30 yaş arası kadın oyuncu ve 35 ile 40 yaş arası erkek oyuncu ihtiyacımız bulunmaktadır. Online başvuru yap kısmında bulunan formu doldurup, güncel fotoğrafınız ile birlikte ilanımıza başvurunuzu yapabilirsiniz. Başvurular değerlendirme sürecine alınarak proje için olumlu bulunan adaylara geri dönüş yapılacaktır.

Hastane reklam filmi için cast çalışmalarımızı online başvurular arasından değerlendirip, ön elemeler için oyuncu adaylarını belirlemeye başlıyoruz. Siz de oyunculuk yeteneklerinize inanıyorsanız ve yeni reklam filmi projemizde yer almak istiyorsanız geç kalmadan online başvurunuzu tarafımıza ulaştırın ve şansınızı deneyin. 
Online Başvuru Yap
Benzer Haberler
 • Soda
  Soda Reklam filminde rol alacak 25 ile 35 yaş arası yetenekli kadın ve erkek oyuncular aranıyor. Başvurular online başvuru formu ile alınacaktır.
 • Abiye
  Abiye giyim katalog çekimi için 38 beden deneyimli kadın modeller aranıyor. Başvurular online başvuru formu ile sitemiz üzerinden alınacaktır.
 • Derin
  Bir derin dondurucu markasının çekilecek olan reklam filminde rol alacak 40 ile 45 yaşları arasında bayan yeni yüzler ihtiyacımız bulunuyor.
 • Oda
  Oda spreyi reklam filminde oynayacak 25 ile 35 yaş arası kadın oyuncular aranıyor. İlgilenen tüm yeni yüz oyuncuların başvurularını bekliyoruz.
 • Çamaşır
  Ünlü bir beyaz eşya markasının yeni çekilecek olan çamaşır makinesi reklamında rol alacak, 40 ile 45 yaşları arasında bayan oyuncu aranıyor.
 • Çekirdek
  Çekirdek reklam filminde rol alacak yeni yüz gençler aranıyor. Oyunculuk yeteneklerine güvenen tüm oyuncu adaylarının başvurularını bekliyoruz.
 • Peynir
  Peynir reklamı için 25 ile 35 yaş arası bayan ve 10 ile 12 yaş çocuk oyuncu adaylarına ihtiyacımız bulunuyor. İlgilenen adayların başvurularını bekliyoruz.