Hastane Reklam Filmi

Hastane Reklam Filmi

Özel bir hastanenin yeni çekilecek reklam filmi için 25 ile 40 yaş arası kadın ve erkek oyuncular aranıyor. Başvurular online olarak alınacaktır.

 ZİYARET

 PAYLAŞ

 TWEETLE

Detay

  Hastane Reklam Filmi Online Başvuru Yap

's
İstanbul'da bulunan özel bir hastanenin tanıtım filmi için yeni yüzler aranıyor. Oyunculuk yeteneği olan 25 ile 30 yaş arası kadın oyuncu ve 35 ile 40 yaş arası erkek oyuncu ihtiyacımız bulunmaktadır. Online başvuru yap kısmında bulunan formu doldurup, güncel fotoğrafınız ile birlikte ilanımıza başvurunuzu yapabilirsiniz. Başvurular değerlendirme sürecine alınarak proje için olumlu bulunan adaylara geri dönüş yapılacaktır.

Hastane reklam filmi için cast çalışmalarımızı online başvurular arasından değerlendirip, ön elemeler için oyuncu adaylarını belirlemeye başlıyoruz. Siz de oyunculuk yeteneklerinize inanıyorsanız ve yeni reklam filmi projemizde yer almak istiyorsanız geç kalmadan online başvurunuzu tarafımıza ulaştırın ve şansınızı deneyin. 
Online Başvuru Yap
Benzer Haberler
 • Beni
  Atv ekranlarında izleyicisi ile buluşan Beni Bırakma dizisinde rol alacak her yaştan yetenekli yeni yüzler arayışımız devam ediyor. Başvurularınızı bekliyoruz.
 • Otomobil
  Ünlü otomobil firmalarının reklam çekimleri için oyuncu seçmelerimiz başlamıştır. Sizde başvuru yaparak reklam oyunculuğu seçmelerine katılabilirsiniz.
 • Kırtasiye
  Kırtasiye reklam filminde rol alacak 30 ile 35 yaş arası yetenekli kadın oyuncular aranıyor. İlgilenenler online başvuru formumuzu doldurabilirler.
 • Börü
  Star Tv ekranlarında yayınlanacak olan Börü dizisi için yetenekli yeni yüzler arayışımız devam ediyor. Başvurular online olarak alınacaktır.
 • Çay
  Çay reklamında oynayacak bay ve bayan oyuncular aranıyor. İlgilenenler ilanımıza fotoğraflı olacak şekilde oyunculuk başvurusu yapabilirler.
 • İletişim
  İletişim fuarı için 20 ile 28 yaş arasında bulunan, bayan model tanıtım hostesleri aranıyor. Başvuru formunu doldurarak ilanımıza online müracaat edebilirsiniz.
 • İçecek
  İçecek reklamı için 12 ile 14 yaş arası yetenekli erkek çocuk oyuncu arayışımız devam ediyor. Başvurular online olarak sitemizden alınacaktır.