Halı Reklam Filmi

Halı Reklam Filmi

Bir halı firmasının yeni çekilecek olan reklam filminde oynayacak oyuncular aranıyor. Oyuncu başvuru formumuz internet sitemizde yer almaktadır.

 ZİYARET

 PAYLAŞ

 TWEETLE

Detay

  Halı Reklam Filmi Online Başvuru Yap

's
Birbirinden şık ve modern halı tasarımlarının tanıtımı için çekilecek olan reklam filminin cast çalışmaları devam ediyor. Reklam filminde rol alacak 30 ile 35 yaş arası bayan oyuncular aranıyor. Oyunculuk yeteneğine sahip adayların başvuruları ilanımız üzerinden bulunan online başvuru yap kısmındaki form ile alınacaktır. Formu doldurarak tarafımıza göndermeniz durumunda başvurunuz işleme alınacaktır.

Televizyon ekranları için hazırlıkları devam eden reklam projesinin cast çalışmalarında oyunculuk başvurunuzun değerlendirilmesini istiyorsanız ilanımıza başvuru yapabilirsiniz. Proje hakkında detaylı bilgiler başvurusu onaylanan adaylar ile paylaşılacaktır.
Online Başvuru Yap
Benzer Haberler
 • Derin
  Bir derin dondurucu markasının çekilecek olan reklam filminde rol alacak 40 ile 45 yaşları arasında bayan yeni yüzler ihtiyacımız bulunuyor.
 • Soda
  Soda Reklam filminde rol alacak 25 ile 35 yaş arası yetenekli kadın ve erkek oyuncular aranıyor. Başvurular online başvuru formu ile alınacaktır.
 • Ayakkabı
  Ayakkabı reklamında rol alacak yeni yüzler aranıyor. Yeni reklam filmi projesi için 36 ve 38 ayak numarasına sahip bayan oyunculara ihtiyacımız bulunuyor.
 • Çorap
  Çorap markasının reklam filmi projesinde rol alacak  20 ile 28 yaş arası yeni yüz bayan oyuncu adayları arıyoruz. Başvuru yaparak şansınızı deneyebilirsiniz.
 • Banka
  Banka reklam filminde rol alacak 30 ile 35 yaş ve 45 ile 55 yaş arası bay bayan yetenekli oyuncu adayları aranıyor. İlgilenenler online başvuru yapabilirler.
 • Hazır
  Hazır çorba reklamında oynayacak 30 ile 38 yaş arası kadın oyuncu aranıyor. Başvuru formumuzu doldurarak oyunculuk başvurunuzu tamamlayabilirsiniz.
 • Tıraş
  Tıraş bıçağı markası olan müşterimizin yeni çekilecek reklam filminde oynayacak 25-33 yaş arası bakımlı bay adaylar arayışımız devam ediyor.