Gülizar Dizisi

Gülizar Dizisi

Kanal D ekranlarında izleyicisi ile buluşacak olan Gülizar dizisi için yeni yüz oyuncu ve yardımcı oyuncular aranıyor. Başvurular online alınacaktır.

 ZİYARET

 PAYLAŞ

 TWEETLE

Detay

  Gülizar Dizisi Online Başvuru Yap

's
Usta yönetmen Çağan Irmak uzun bir aradan sonra Gülizar dizisi ile karşımıza çıkıyor. Başarılı yönetmen dizin hem senaristliğini hem de yönetmenliğini üstleniyor. 03 Medya imzası taşıyan yeni dizi projesi hikayesiyle herkesi etkileyeme hazırlanıyor. Güçlü oyuncu kadrosu ve ekibi ile ekranlarda yerini alacak olan Gülizar dizisi için hazırlıklar sürerken oyuncu ve yardımcı oyuncu arayışımız başlamıştır.

Her yaş aralığında oyunculuk yeteneklerine sahip adayların başvurularını bekliyoruz. Online başvuru yap kısmında bulunan formumuzu doldurup ,  fotoğrafınız ile birlikte tarafımıza göndermeniz durumunda başvurunuz incelemeye alınacaktır. Birbirinden güçlü ve ünlü isimlerin oyuncu kadrosunda yer aldığı yeni dizi projesi için siz de oyunculuk başvurunuzu yaparak oyuncu , yardımcı oyuncu veya figüran olarak projede yer alabilirsiniz. İlgilenen tüm yeni yüzlerin başvurularını bekliyoruz.
Online Başvuru Yap
Benzer Haberler
 • Peynir
  Peynir reklamı için 25 ile 35 yaş arası bayan ve 10 ile 12 yaş çocuk oyuncu adaylarına ihtiyacımız bulunuyor. İlgilenen adayların başvurularını bekliyoruz.
 • Halı
  Bir halı firmasının yeni çekilecek olan reklam filminde oynayacak oyuncular aranıyor. Oyuncu başvuru formumuz internet sitemizde yer almaktadır.
 • Çukur
  Show Tv'de izleyicisi ile buluşacak olan Çukur dizisi için oyuncu ve yardımcı oyuncu başvurularımız başlamıştır. İlgilenenlerin başvurularını bekliyoruz.
 • Kombi
  Kombi reklamında oynayacak 45 ile 55 yaşları arasında bulunan, yetenekli erkek oyuncular aranıyor. Başvurular online başvuru formu ile alınacaktır.
 • Şeker
  Şeker reklamı için bay, bayan ve çocuk yeni yüzler oyuncu arayışımız devam ediyor. Reklam filmi görüşmelerine katılmak için başvuru yapabilirsiniz.
 • Süt
  Süt reklamlarında rol alacak, oyunculuk deneyimi ve yeteneği olan 25 ile 30 yaşları arasında bayan yeni yüzler ihtiyacımız için başvurularınızı bekliyoruz.
 • Avlu
  Star Tv ekranlarında yayınlanan yeni dizi projesi Avlu için oyuncu ve yardımcı oyuncular aranıyor. Online oyunculuk başvurularını bekliyoruz.