Gömlek Reklam Filmi

Gömlek Reklam Filmi

Ünlü bir tekstil markasının yeni çekilecek gömlek reklamı için erkek oyuncu arayışımız bulunuyor. Online oyunculuk başvurularınızı bekliyoruz.

 ZİYARET

 PAYLAŞ

 TWEETLE

Detay

  Gömlek Reklam Filmi Online Başvuru Yap

's
Gömlek reklamında rol alacak 35 ile 40 yaş arasında düzgün bir fiziğe sahip yetenekli oyuncu adayı arayışımız devam ediyor. Yeni reklam projemiz televizyon ekranlarında yayınlanacak olup, proje detayları seçilen adaylarla paylaşılacaktır. Gömlek reklam filmi için oyunculuk başvurunuzu online başvuru yap kısmından gerçekleştirebilirsiniz. Fotoğraflı başvurular arasından ön elemeler yapılarak seçilen adaylar ile yönetmen görüşmesi sağlanacaktır.

Reklam filminde rol almak istiyorsanız ilanımıza başvuru yaparak şansınızı deneyebilirsiniz. Yeni reklam filmi projemizin cast çalışmaları kısa bir süre daha devam edecektir. Deneyimli veya deneyimsiz fark etmeksizin tüm yeni yüz oyuncu adaylarının başvurularını bekliyoruz.
Online Başvuru Yap
Benzer Haberler
 • Banka
  Banka reklam filminde rol alacak 30 ile 35 yaş ve 45 ile 55 yaş arası bay bayan yetenekli oyuncu adayları aranıyor. İlgilenenler online başvuru yapabilirler.
 • Çorap
  Çorap markasının reklam filmi projesinde rol alacak  20 ile 28 yaş arası yeni yüz bayan oyuncu adayları arıyoruz. Başvuru yaparak şansınızı deneyebilirsiniz.
 • Söz
  Star Tv ekranlarının Tims&B yapım şirketi imzası taşıyan yeni dizi projesi Söz için yetenekli yeni yüzler oyuncu adayları arayışımız devam ediyor.
 • Çay
  Çay reklamında oynayacak bay ve bayan oyuncular aranıyor. İlgilenenler ilanımıza fotoğraflı olacak şekilde oyunculuk başvurusu yapabilirler.
 • Kamu
  Kamu spotu reklam filminde yer alacak yetenekli oyuncu adayları aranıyor. İlanımızla ilgilenen kişiler online oyunculuk başvurusu yapabilirler.
 • Vodafone
  Vodafone reklamlarına oyuncu ve yeni yüz adalar aranıyor. Reklam oyunculuğu başvurunuzu yapın.
 • Gömlek
  Ünlü bir tekstil markasının yeni çekilecek gömlek reklamı için erkek oyuncu arayışımız bulunuyor. Online oyunculuk başvurularınızı bekliyoruz.