Gömlek Reklam Filmi

Gömlek Reklam Filmi

Ünlü bir tekstil markasının yeni çekilecek gömlek reklamı için erkek oyuncu arayışımız bulunuyor. Online oyunculuk başvurularınızı bekliyoruz.

 ZİYARET

 PAYLAŞ

 TWEETLE

Detay

  Gömlek Reklam Filmi Online Başvuru Yap

's
Gömlek reklamında rol alacak 35 ile 40 yaş arasında düzgün bir fiziğe sahip yetenekli oyuncu adayı arayışımız devam ediyor. Yeni reklam projemiz televizyon ekranlarında yayınlanacak olup, proje detayları seçilen adaylarla paylaşılacaktır. Gömlek reklam filmi için oyunculuk başvurunuzu online başvuru yap kısmından gerçekleştirebilirsiniz. Fotoğraflı başvurular arasından ön elemeler yapılarak seçilen adaylar ile yönetmen görüşmesi sağlanacaktır.

Reklam filminde rol almak istiyorsanız ilanımıza başvuru yaparak şansınızı deneyebilirsiniz. Yeni reklam filmi projemizin cast çalışmaları kısa bir süre daha devam edecektir. Deneyimli veya deneyimsiz fark etmeksizin tüm yeni yüz oyuncu adaylarının başvurularını bekliyoruz.
Online Başvuru Yap
Benzer Haberler
 • Hazır
  Hazır çorba reklamında oynayacak 30 ile 38 yaş arası kadın oyuncu aranıyor. Başvuru formumuzu doldurarak oyunculuk başvurunuzu tamamlayabilirsiniz.
 • Meyve
  Bir meyve suyu firmasının yeni reklamında rol alacak oyuncu adayları aranıyor. Başvuruda bulunmak isteyen oyuncular online olarak formumuzu doldurabilirler.
 • Şeker
  Şeker reklamı için bay, bayan ve çocuk yeni yüzler oyuncu arayışımız devam ediyor. Reklam filmi görüşmelerine katılmak için başvuru yapabilirsiniz.
 • Bulaşık
  Bulaşık deterjanı reklam filminde rol alacak 35 ile 40 yaşları arasında yetenekli kadın oyuncu ihtiyacımız bulunuyor. Başvurularınızı bekliyoruz.
 • Yeni
  Show Tv'de yayınlanan Yeni Gelin dizisinde rol alacak oyuncu ve yardımcı oyuncu adayları ihtiyacımız için online olarak başvurularınızı yapabilirsiniz.
 • Gelinlik
  Gelinlik firması olan müşterimizin yeni katalog çekimi için bayan model arayışımız bulunuyor. Online olarak fotoğraflı başvurularınızı bekliyoruz.
 • Bisküvi
  Bir bisküvi reklamı için bay ve bayan genç yetenekli oyuncular aranıyor. İlgilenenler adaylar ilanımıza online oyunculuk başvurusu yapabilirler.