Gömlek Reklam Filmi

Gömlek Reklam Filmi

Ünlü bir tekstil markasının yeni çekilecek gömlek reklamı için erkek oyuncu arayışımız bulunuyor. Online oyunculuk başvurularınızı bekliyoruz.

 ZİYARET

 PAYLAŞ

 TWEETLE

Detay

  Gömlek Reklam Filmi Online Başvuru Yap

's
Gömlek reklamında rol alacak 35 ile 40 yaş arasında düzgün bir fiziğe sahip yetenekli oyuncu adayı arayışımız devam ediyor. Yeni reklam projemiz televizyon ekranlarında yayınlanacak olup, proje detayları seçilen adaylarla paylaşılacaktır. Gömlek reklam filmi için oyunculuk başvurunuzu online başvuru yap kısmından gerçekleştirebilirsiniz. Fotoğraflı başvurular arasından ön elemeler yapılarak seçilen adaylar ile yönetmen görüşmesi sağlanacaktır.

Reklam filminde rol almak istiyorsanız ilanımıza başvuru yaparak şansınızı deneyebilirsiniz. Yeni reklam filmi projemizin cast çalışmaları kısa bir süre daha devam edecektir. Deneyimli veya deneyimsiz fark etmeksizin tüm yeni yüz oyuncu adaylarının başvurularını bekliyoruz.
Online Başvuru Yap
Benzer Haberler
 • Şaç
  Şampuan reklamları ve fuarlar için saç modelleri aranıyor. online saç modelliği başvurunuzu yapın.
 • Börü
  Star Tv ekranlarında yayınlanacak olan Börü dizisi için yetenekli yeni yüzler arayışımız devam ediyor. Başvurular online olarak alınacaktır.
 • Makarna
  Makarna reklam filminde oynayacak 45 ile 50 yaşları arasında bayan oyuncuya ihtiyacımız var. Reklam oyunculuğu başvurunuzu online olarak yapabilirsiniz.
 • Saç
  Saç boyası reklamında oynayacak uzun saçlı 25 ile 35 yaş arasında bayan yeni yüzler arıyoruz. İlgilenenlerin fotoğraflı başvurularını bekliyoruz.
 • Büyük
  Çeşitli tekstil firmalarının katalog çekimlerinde modellik yapacak büyük beden manken model aranıyor. Büyük beden bayanlar başvuru yapabilirsiniz.
 • Yoğurt
  Bir yoğurt markasının çekilecek yeni reklam filmi için 25 ile 35 yaşları arasında diksiyonu düzgün, bay ve bayan yeni yüzlere ihtiyacımız bulunuyor.
 • Meyve
  Bir meyve suyu firmasının yeni reklamında rol alacak oyuncu adayları aranıyor. Başvuruda bulunmak isteyen oyuncular online olarak formumuzu doldurabilirler.