Gömlek Reklam Filmi

Gömlek Reklam Filmi

Ünlü bir tekstil markasının yeni çekilecek gömlek reklamı için erkek oyuncu arayışımız bulunuyor. Online oyunculuk başvurularınızı bekliyoruz.

 ZİYARET

 PAYLAŞ

 TWEETLE

Detay

  Gömlek Reklam Filmi Online Başvuru Yap

's
Gömlek reklamında rol alacak 35 ile 40 yaş arasında düzgün bir fiziğe sahip yetenekli oyuncu adayı arayışımız devam ediyor. Yeni reklam projemiz televizyon ekranlarında yayınlanacak olup, proje detayları seçilen adaylarla paylaşılacaktır. Gömlek reklam filmi için oyunculuk başvurunuzu online başvuru yap kısmından gerçekleştirebilirsiniz. Fotoğraflı başvurular arasından ön elemeler yapılarak seçilen adaylar ile yönetmen görüşmesi sağlanacaktır.

Reklam filminde rol almak istiyorsanız ilanımıza başvuru yaparak şansınızı deneyebilirsiniz. Yeni reklam filmi projemizin cast çalışmaları kısa bir süre daha devam edecektir. Deneyimli veya deneyimsiz fark etmeksizin tüm yeni yüz oyuncu adaylarının başvurularını bekliyoruz.
Online Başvuru Yap
Benzer Haberler
 • Bal
  Bal reklam filminde rol alacak 10 ile 14 yaş arasında bulunan, yetenekli erkek çocuk oyuncu aranıyor. Başvurular online başvuru formu ile alınacaktır.
 • Yeni
  Show Tv'de yayınlanan Yeni Gelin dizisinde rol alacak oyuncu ve yardımcı oyuncu adayları ihtiyacımız için online olarak başvurularınızı yapabilirsiniz.
 • Derin
  Bir derin dondurucu markasının çekilecek olan reklam filminde rol alacak 40 ile 45 yaşları arasında bayan yeni yüzler ihtiyacımız bulunuyor.
 • Hıçkırık
  Kanal D ekranlarında yayınlanacak olan Hıçkırık dizisinde rol alacak, her yaştan yetenekli yeni yüzler aranıyor. Başvurularınızı bekliyoruz.
 • Nescafe
  Nescafe Reklamları için oyuncu seçmelerimiz başlamıştır. Sizde Nescafe Reklamları oyuncu başvurusu yaparak cast ajansımıza kayıt olabilirsiniz.
 • Adı
  Fox Tv ekranlarında yayınlanan, yeni dizi projesi Adı Zehra için her yaştan oyuncu ve yardımcı oyuncular aranıyor. Başvurular online olarak alınacaktır.
 • Hastane
  Özel bir hastanenin yeni çekilecek reklam filmi için 25 ile 40 yaş arası kadın ve erkek oyuncular aranıyor. Başvurular online olarak alınacaktır.