Gömlek Reklam Filmi

Gömlek Reklam Filmi

Ünlü bir tekstil markasının yeni çekilecek gömlek reklamı için erkek oyuncu arayışımız bulunuyor. Online oyunculuk başvurularınızı bekliyoruz.

 ZİYARET

 PAYLAŞ

 TWEETLE

Detay

  Gömlek Reklam Filmi Online Başvuru Yap

's
Gömlek reklamında rol alacak 35 ile 40 yaş arasında düzgün bir fiziğe sahip yetenekli oyuncu adayı arayışımız devam ediyor. Yeni reklam projemiz televizyon ekranlarında yayınlanacak olup, proje detayları seçilen adaylarla paylaşılacaktır. Gömlek reklam filmi için oyunculuk başvurunuzu online başvuru yap kısmından gerçekleştirebilirsiniz. Fotoğraflı başvurular arasından ön elemeler yapılarak seçilen adaylar ile yönetmen görüşmesi sağlanacaktır.

Reklam filminde rol almak istiyorsanız ilanımıza başvuru yaparak şansınızı deneyebilirsiniz. Yeni reklam filmi projemizin cast çalışmaları kısa bir süre daha devam edecektir. Deneyimli veya deneyimsiz fark etmeksizin tüm yeni yüz oyuncu adaylarının başvurularını bekliyoruz.
Online Başvuru Yap
Benzer Haberler
 • Yeni
  Show Tv'de yayınlanan Yeni Gelin dizisinde rol alacak oyuncu ve yardımcı oyuncu adayları ihtiyacımız için online olarak başvurularınızı yapabilirsiniz.
 • Yoğurt
  Bir yoğurt markasının çekilecek yeni reklam filmi için 25 ile 35 yaşları arasında diksiyonu düzgün, bay ve bayan yeni yüzlere ihtiyacımız bulunuyor.
 • Halı
  Bir halı firmasının yeni çekilecek olan reklam filminde oynayacak oyuncular aranıyor. Oyuncu başvuru formumuz internet sitemizde yer almaktadır.
 • Bebek
  Bebek bezi reklamlarında oynayacak sevimli minikler aranıyor. İlgilenenler ilanımıza online başvuru formumuzu doldurarak müracaat edebilirler.
 • Savaşçı
  Fox Tv ekranlarına güçlü bir yapım geliyor, Savaşçı dizisinde rol alacak her yaştan yetenekli oyuncu ve yardımcı oyuncu adayları arayışımız başlamıştır.
 • Çorap
  Çorap markasının reklam filmi projesinde rol alacak  20 ile 28 yaş arası yeni yüz bayan oyuncu adayları arıyoruz. Başvuru yaparak şansınızı deneyebilirsiniz.
 • Yüz
  Show Tv'nin yeni dizi projesi olan Yüz Yüze için her yaştan oyuncu, yardımcı oyuncu ve figüran başvurularımız başlamıştır. Başvurular online alınacaktır.