Gofret Reklam Filmi

Gofret Reklam Filmi

Gofret reklamında rol alacak 06 ile 08 yaş arası sevimli erkek çocuk oyuncu aranıyor. Fotoğraflı çocuk oyuncu başvurularını acil bekliyoruz.

 ZİYARET

 PAYLAŞ

 TWEETLE

Detay

  Gofret Reklam Filmi Online Başvuru Yap

's
Yeni reklam filmi projemiz için yetenekli çocuk oyuncu arayışımız devam ediyor. Ünlü bir gofret markasının reklam filminde oynayacak sevimli erkek çocuk ihtiyacımız bulunuyor. Yaş aralığı 06 ile 08 arasında bulunan çocuğunuzun fotoğrafı ile birlikte ilanımız içerisinde bulunan başvuru formunu doldurup bize ulaştırabilirsiniz. Reklam filmi televizyon ekranlarında ve internet ortamında yayınlanacaktır. Proje detayları başvurusu onaylanan adaylar ile paylaşılacaktır.

Siz de çocuğunuzun gofret reklamının oyuncu seçmelerinde şansınızı denemesini istiyorsanız online başvuru yap kısmında bulunan formu doldurup, tarafımıza ulaştırın. Belirtilen yaş aralığındaki tüm erkek çocukların başvurularını bekliyoruz. Başvurusu olumlu sonuçlanan adaylar ile en kısa süre içinde iletişime geçilecektir.
Online Başvuru Yap
Benzer Haberler
 • Kadın
  Fox Tv ekranlarında yayınlanacak olan Kadın dizisi için her yaştan yetenekli yeni yüzler başvurularımız başlamıştır. Başvurular online olarak alınacaktır.
 • Sucuk
  Sucuk reklamında oynayacak 6 ile 8 yaşları arasında, erkek çocuk oyuncu arayışımız bulunuyor. Başvurular online olarak başvuru formu ile alınacaktır.
 • Çubuk
  Çubuk kraker reklam filminde oynayacak 18 ile 22 yaş arası genç yetenekler aranıyor. Fotoğraflı başvurular, oyuncu seçmeleri için incelemeye alınacaktır.
 • Hastane
  Özel bir hastanenin yeni çekilecek reklam filmi için 25 ile 40 yaş arası kadın ve erkek oyuncular aranıyor. Başvurular online olarak alınacaktır.
 • Söz
  Star Tv ekranlarının Tims&B yapım şirketi imzası taşıyan yeni dizi projesi Söz için yetenekli yeni yüzler oyuncu adayları arayışımız devam ediyor.
 • Hazır
  Hazır çorba reklamında oynayacak 30 ile 38 yaş arası kadın oyuncu aranıyor. Başvuru formumuzu doldurarak oyunculuk başvurunuzu tamamlayabilirsiniz.
 • Otomobil
  Ünlü otomobil firmalarının reklam çekimleri için oyuncu seçmelerimiz başlamıştır. Sizde başvuru yaparak reklam oyunculuğu seçmelerine katılabilirsiniz.