Gofret Reklam Filmi

Gofret Reklam Filmi

Gofret reklamında rol alacak 06 ile 08 yaş arası sevimli erkek çocuk oyuncu aranıyor. Fotoğraflı çocuk oyuncu başvurularını acil bekliyoruz.

 ZİYARET

 PAYLAŞ

 TWEETLE

Detay

  Gofret Reklam Filmi Online Başvuru Yap

's
Yeni reklam filmi projemiz için yetenekli çocuk oyuncu arayışımız devam ediyor. Ünlü bir gofret markasının reklam filminde oynayacak sevimli erkek çocuk ihtiyacımız bulunuyor. Yaş aralığı 06 ile 08 arasında bulunan çocuğunuzun fotoğrafı ile birlikte ilanımız içerisinde bulunan başvuru formunu doldurup bize ulaştırabilirsiniz. Reklam filmi televizyon ekranlarında ve internet ortamında yayınlanacaktır. Proje detayları başvurusu onaylanan adaylar ile paylaşılacaktır.

Siz de çocuğunuzun gofret reklamının oyuncu seçmelerinde şansınızı denemesini istiyorsanız online başvuru yap kısmında bulunan formu doldurup, tarafımıza ulaştırın. Belirtilen yaş aralığındaki tüm erkek çocukların başvurularını bekliyoruz. Başvurusu olumlu sonuçlanan adaylar ile en kısa süre içinde iletişime geçilecektir.
Online Başvuru Yap
Benzer Haberler
 • Kek
  Hazır ve pratik kek reklamında rol alacak 25 ile 35 yaş arası yetenekli bayan oyuncu aranıyor. İlgilenen bayan adayların başvurularını bekliyoruz.
 • Derin
  Bir derin dondurucu markasının çekilecek olan reklam filminde rol alacak 40 ile 45 yaşları arasında bayan yeni yüzler ihtiyacımız bulunuyor.
 • Hazır
  Hazır çorba reklamında oynayacak 30 ile 38 yaş arası kadın oyuncu aranıyor. Başvuru formumuzu doldurarak oyunculuk başvurunuzu tamamlayabilirsiniz.
 • Diş
  Diş fırçası reklam filminde rol alacak 25 ile 30 yaş arasında bulunan kadın oyuncu aranmaktadır. Başvurular online başvuru formu ile alınacaktır.
 • Abiye
  Abiye giyim katalog çekimi için 38 beden deneyimli kadın modeller aranıyor. Başvurular online başvuru formu ile sitemiz üzerinden alınacaktır.
 • Kaban
  Ünlü bir tekstil markasının kaban katalog çekimi için 36 beden kadın model arayışımız başlamıştır. Başvurular online olarak sitemizden alınacaktır.
 • Oda
  Oda spreyi reklam filminde oynayacak 25 ile 35 yaş arası kadın oyuncular aranıyor. İlgilenen tüm yeni yüz oyuncuların başvurularını bekliyoruz.