Gelinlik Katalog Çekimi

Gelinlik Katalog Çekimi

Gelinlik firması olan müşterimizin yeni katalog çekimi için bayan model arayışımız bulunuyor. Online olarak fotoğraflı başvurularınızı bekliyoruz.

 ZİYARET

 PAYLAŞ

 TWEETLE

Detay

  Gelinlik Katalog Çekimi Online Başvuru Yap

's
Yeni projemiz olan katalog çekimi için bayan model ihtiyacımız bulunuyor. Gelinlik modellerinin tanıtımı için gerçekleştirilecek katalog çekiminde yer almak istiyorsanız online başvuru yap kısmından bize ulaşabilirsiniz. 20 ile 28 yaş arası 1.75 boy ve ideal kiloya sahip deneyimli model adaylarının başvurularını bekliyoruz. Çekim detayları başvurusu olumlu bulunan adaylar ile paylaşılacaktır.

Tekstil sektörünün öncü firmalarından olan bir gelinlik markasının yeni kataloğunda yer almak ve birbirinden şık gelinlik modellerini taşımak istiyorsanız ilanımıza başvuru yapabilirsiniz. Başvurularınızın fotoğraflı olması son derece önemlidir. Fotoğrafsız başvurular dikkate alınmayacaktır.
Online Başvuru Yap
Benzer Haberler
 • Şevkat
  Fox Tv ekranlarının yeni dizisi, Limon Yapım imzası taşıyan, Şevkat Yerimdar projesi için her yaştan yetenekli yeni yüzlere ihtiyacımız bulunuyor.
 • Kahvaltılık
  Kahvaltılık gevrek reklamı için yetenekli bayan oyuncu arayışımız bulunuyor. Reklam seçmeleri için online oyunculuk başvurusu yapabilirsiniz.
 • Gömlek
  Ünlü bir tekstil markasının yeni çekilecek gömlek reklamı için erkek oyuncu arayışımız bulunuyor. Online oyunculuk başvurularınızı bekliyoruz.
 • Siyah
  Kanal D ekranlarında izleyicisi ile buluşacak olan Siyah Beyaz Aşk dizisi için değerlendirilecek, oyuncu ve yardımcı oyuncu başvurularımız başlamıştır.
 • Abiye
  Abiye giyim katalog çekimi için 38 beden deneyimli kadın modeller aranıyor. Başvurular online başvuru formu ile sitemiz üzerinden alınacaktır.
 • Makarna
  Makarna reklam filminde oynayacak 45 ile 50 yaşları arasında bayan oyuncuya ihtiyacımız var. Reklam oyunculuğu başvurunuzu online olarak yapabilirsiniz.
 • Yatak
  Yatak markasının reklam filmi için yeni yüzler ihtiyacımız bulunuyor. İlanımıza 30 ile 38 yaş arası bay ve bayan oyuncu adayları başvuru yapabilir.