Gelinlik Katalog Çekimi

Gelinlik Katalog Çekimi

Gelinlik firması olan müşterimizin yeni katalog çekimi için bayan model arayışımız bulunuyor. Online olarak fotoğraflı başvurularınızı bekliyoruz.

 ZİYARET

 PAYLAŞ

 TWEETLE

Detay

  Gelinlik Katalog Çekimi Online Başvuru Yap

's
Yeni projemiz olan katalog çekimi için bayan model ihtiyacımız bulunuyor. Gelinlik modellerinin tanıtımı için gerçekleştirilecek katalog çekiminde yer almak istiyorsanız online başvuru yap kısmından bize ulaşabilirsiniz. 20 ile 28 yaş arası 1.75 boy ve ideal kiloya sahip deneyimli model adaylarının başvurularını bekliyoruz. Çekim detayları başvurusu olumlu bulunan adaylar ile paylaşılacaktır.

Tekstil sektörünün öncü firmalarından olan bir gelinlik markasının yeni kataloğunda yer almak ve birbirinden şık gelinlik modellerini taşımak istiyorsanız ilanımıza başvuru yapabilirsiniz. Başvurularınızın fotoğraflı olması son derece önemlidir. Fotoğrafsız başvurular dikkate alınmayacaktır.
Online Başvuru Yap
Benzer Haberler
 • Bebek
  Bebek bezi reklamlarında oynayacak bebekler 0-2 yaş arası bebekler aranıyor.
 • Dondurma
  Dondurma reklamında rol alacak 12 ile 15 yaş arası çocuklar aranıyor. Reklam filmi oyunculuk başvurunuzu online olarak sitemizden yapabilirsiniz.
 • Nescafe
  Nescafe Reklamları için oyuncu seçmelerimiz başlamıştır. Sizde Nescafe Reklamları oyuncu başvurusu yaparak cast ajansımıza kayıt olabilirsiniz.
 • Tıraş
  Tıraş bıçağı markası olan müşterimizin yeni çekilecek reklam filminde oynayacak 25-33 yaş arası bakımlı bay adaylar arayışımız devam ediyor.
 • Rüya
  Show Tv ekranlarında yayınlanacak olan yeni dizi projesi Rüya için her yaş aralığında yeni yüzler oyuncu başvurularını değerlendirmeye alıyoruz.
 • Adını
  Trt ekranlarında hafta içi her gün yayınlanan Adını sen koy dizisi için yetenekli oyuncu ve yardımcı oyuncular aranıyor. Online oyuncu başvurularını bekliyoruz.
 • Pijama
  Pijama tekstilinde ünlü bir marka olan müşterimiz için katalog çekiminde modellik yapacak bayan model adayları arayışımız başlamıştır. Online başvurular  değerlendirilecektir.