Gelinlik Katalog Çekimi

Gelinlik Katalog Çekimi

Gelinlik firması olan müşterimizin yeni katalog çekimi için bayan model arayışımız bulunuyor. Online olarak fotoğraflı başvurularınızı bekliyoruz.

 ZİYARET

 PAYLAŞ

 TWEETLE

Detay

  Gelinlik Katalog Çekimi Online Başvuru Yap

's
Yeni projemiz olan katalog çekimi için bayan model ihtiyacımız bulunuyor. Gelinlik modellerinin tanıtımı için gerçekleştirilecek katalog çekiminde yer almak istiyorsanız online başvuru yap kısmından bize ulaşabilirsiniz. 20 ile 28 yaş arası 1.75 boy ve ideal kiloya sahip deneyimli model adaylarının başvurularını bekliyoruz. Çekim detayları başvurusu olumlu bulunan adaylar ile paylaşılacaktır.

Tekstil sektörünün öncü firmalarından olan bir gelinlik markasının yeni kataloğunda yer almak ve birbirinden şık gelinlik modellerini taşımak istiyorsanız ilanımıza başvuru yapabilirsiniz. Başvurularınızın fotoğraflı olması son derece önemlidir. Fotoğrafsız başvurular dikkate alınmayacaktır.
Online Başvuru Yap
Benzer Haberler
 • Halı
  Bir halı firmasının yeni çekilecek olan reklam filminde oynayacak oyuncular aranıyor. Oyuncu başvuru formumuz internet sitemizde yer almaktadır.
 • Vodafone
  Vodafone reklamlarına oyuncu ve yeni yüz adalar aranıyor. Reklam oyunculuğu başvurunuzu yapın.
 • Bal
  Bal reklam filminde rol alacak 10 ile 14 yaş arasında bulunan, yetenekli erkek çocuk oyuncu aranıyor. Başvurular online başvuru formu ile alınacaktır.
 • Fırın
  Fırın reklam filminde  rol alacak 50 ile 55 yaşları arasında, sarışın bayan oyuncular aranıyor. Yetenekli yeni yüzlerin başvurularını bekliyoruz.

 • Kahvaltılık
  Kahvaltılık gevrek reklamı için yetenekli bayan oyuncu arayışımız bulunuyor. Reklam seçmeleri için online oyunculuk başvurusu yapabilirsiniz.
 • Tıraş
  Tıraş bıçağı markası olan müşterimizin yeni çekilecek reklam filminde oynayacak 25-33 yaş arası bakımlı bay adaylar arayışımız devam ediyor.
 • Gelinlik
  Gelinlik firması olan müşterimizin yeni katalog çekimi için bayan model arayışımız bulunuyor. Online olarak fotoğraflı başvurularınızı bekliyoruz.