Gelinlik Katalog Çekimi

Gelinlik Katalog Çekimi

Gelinlik firması olan müşterimizin yeni katalog çekimi için bayan model arayışımız bulunuyor. Online olarak fotoğraflı başvurularınızı bekliyoruz.

 ZİYARET

 PAYLAŞ

 TWEETLE

Detay

  Gelinlik Katalog Çekimi Online Başvuru Yap

's
Yeni projemiz olan katalog çekimi için bayan model ihtiyacımız bulunuyor. Gelinlik modellerinin tanıtımı için gerçekleştirilecek katalog çekiminde yer almak istiyorsanız online başvuru yap kısmından bize ulaşabilirsiniz. 20 ile 28 yaş arası 1.75 boy ve ideal kiloya sahip deneyimli model adaylarının başvurularını bekliyoruz. Çekim detayları başvurusu olumlu bulunan adaylar ile paylaşılacaktır.

Tekstil sektörünün öncü firmalarından olan bir gelinlik markasının yeni kataloğunda yer almak ve birbirinden şık gelinlik modellerini taşımak istiyorsanız ilanımıza başvuru yapabilirsiniz. Başvurularınızın fotoğraflı olması son derece önemlidir. Fotoğrafsız başvurular dikkate alınmayacaktır.
Online Başvuru Yap
Benzer Haberler
 • Otomobil
  Ünlü otomobil firmalarının reklam çekimleri için oyuncu seçmelerimiz başlamıştır. Sizde başvuru yaparak reklam oyunculuğu seçmelerine katılabilirsiniz.
 • Gömlek
  Ünlü bir tekstil markasının yeni çekilecek gömlek reklamı için erkek oyuncu arayışımız bulunuyor. Online oyunculuk başvurularınızı bekliyoruz.
 • Fazilet
  Star Tv ekranlarının yeni dizi projesi olan, Fazilet hanım ve kızları dizisinde rol alacak her yaştan yetenekli yeni yüzler ihtiyacımız bulunuyor.
 • Jet
  Star Tv ekranlarında izleyicisi ile buluşacak olan Jet Sosyete dizisi için yeni yüzler başvurularımız başlamıştır. Başvurular online olarak alınacaktır.
 • Çekirdek
  Çekirdek reklam filminde rol alacak yeni yüz gençler aranıyor. Oyunculuk yeteneklerine güvenen tüm oyuncu adaylarının başvurularını bekliyoruz.
 • Sen
  Atv ekranlarında izleyicisi ile buluşacak olan Sen Anlat Karadeniz dizisi için oyuncu ve yardımcı oyuncular aranıyor. Başvurular online alınacaktır.
 • Fırın
  Fırın reklam filminde  rol alacak 50 ile 55 yaşları arasında, sarışın bayan oyuncular aranıyor. Yetenekli yeni yüzlerin başvurularını bekliyoruz.