Gelinlik Katalog Çekimi

Gelinlik Katalog Çekimi

Gelinlik firması olan müşterimizin yeni katalog çekimi için bayan model arayışımız bulunuyor. Online olarak fotoğraflı başvurularınızı bekliyoruz.

 ZİYARET

 PAYLAŞ

 TWEETLE

Detay

  Gelinlik Katalog Çekimi Online Başvuru Yap

's
Yeni projemiz olan katalog çekimi için bayan model ihtiyacımız bulunuyor. Gelinlik modellerinin tanıtımı için gerçekleştirilecek katalog çekiminde yer almak istiyorsanız online başvuru yap kısmından bize ulaşabilirsiniz. 20 ile 28 yaş arası 1.75 boy ve ideal kiloya sahip deneyimli model adaylarının başvurularını bekliyoruz. Çekim detayları başvurusu olumlu bulunan adaylar ile paylaşılacaktır.

Tekstil sektörünün öncü firmalarından olan bir gelinlik markasının yeni kataloğunda yer almak ve birbirinden şık gelinlik modellerini taşımak istiyorsanız ilanımıza başvuru yapabilirsiniz. Başvurularınızın fotoğraflı olması son derece önemlidir. Fotoğrafsız başvurular dikkate alınmayacaktır.
Online Başvuru Yap
Benzer Haberler
 • Bizim
  Fox Tv ekranlarında yayınlanacak olan Bizim Hikaye dizisi için her yaştan yetenekli yeni yüzler arayışımız başlamıştır. Başvurular sitemizden yapılacaktır.
 • Yeni
  Show Tv'de yayınlanan Yeni Gelin dizisinde rol alacak oyuncu ve yardımcı oyuncu adayları ihtiyacımız için online olarak başvurularınızı yapabilirsiniz.
 • Takı
  Altın takı markasının çekeceği yeni reklam filminde rol alacak 24 ile 33 yaş arası bay ve bayan yetenekli yeni yüzler arayışımız devam ediyor.
 • Süt
  Süt reklamlarında rol alacak, oyunculuk deneyimi ve yeteneği olan 25 ile 30 yaşları arasında bayan yeni yüzler ihtiyacımız için başvurularınızı bekliyoruz.
 • Büyük
  Çeşitli tekstil firmalarının katalog çekimlerinde modellik yapacak büyük beden manken model aranıyor. Büyük beden bayanlar başvuru yapabilirsiniz.
 • İstanbullu
  03 Medya İmzası taşıyan ve Star Tv ekranlarında yayınlanan İstanbullu Gelin dizisinde rol alacak yetenekli yeni yüzler ihtiyacımız bulunuyor.
 • Çukur
  Show Tv'de izleyicisi ile buluşacak olan Çukur dizisi için oyuncu ve yardımcı oyuncu başvurularımız başlamıştır. İlgilenenlerin başvurularını bekliyoruz.