Dostlar Mahallesi Dizisi

Dostlar Mahallesi Dizisi

Kanal D ekranlarında yayınlanan Dostlar Mahallesi dizisi için yeni yüzler başvurularımız başlamıştır. İlgilenenlerin başvurularını bekliyoruz.

 ZİYARET

 PAYLAŞ

 TWEETLE

Detay

  Dostlar Mahallesi Dizisi Online Başvuru Yap

's
Sımsıcak hikayesi ile herkesi ekranlara kilitleyecek olan Dostlar Mahallesi dizisinin baş rollerinde Çağla Şikel ve Alişan rol alıyor. Kendi halinde bir mahallenin sevinçlerini, hüzünlerini, yaşamlarını ve aşklarını konu alan dizinin yapımcılığını Erler Film üsleniyor. Yeni dizi projesi için oyuncu ve yardımcı oyuncu olarak başvurunuzu yapabilirsiniz. Online başvuru kısmında bulunan başvuru formunu doldurarak yeni yüzler başvurunuzu gerçekleştirebilirsiniz.

Dostlar Mahallesinin oyuncu kadrosunda sevilen oyuncu Ersin Korkut'un rol alması diziye renk katacak. Eski mahallelerdeki sıcaklığı ve neşeyi bulacağınız dizi projesi Kanal D ekranlarında yerini alıyor. Bu muhteşem dizi projesi için her yaştan yetenekli oyuncu ve yardımcı oyuncular arayışı içerisindeyiz. Siz de şansınızı deneyerek ilanımıza başvurunuzu yapabilirsiniz. Başvurular en kısa süre içerisinde değerlendirilerek uygun bulunan adaylara geri dönüş yapılacaktır.
Online Başvuru Yap
Benzer Haberler
 • Nefes
  Star Tv ekranlarında seyircisi ile buluşmaya hazırlanan Nefes Nefese dizisi için her yaştan yetenekli yeni yüzler aranıyor. Başvurularınızı bekliyoruz.
 • Jet
  Star Tv ekranlarında izleyicisi ile buluşacak olan Jet Sosyete dizisi için yeni yüzler başvurularımız başlamıştır. Başvurular online olarak alınacaktır.
 • Kalp
  Yeni dizi projelerinden olan ve Show Tv ekranlarında yayınlanmaya hazırlanan Kalp Atışı için yeni yüzler cast başvurunuzu online olarak yapabilirsiniz.
 • Gülizar
  Kanal D ekranlarında izleyicisi ile buluşacak olan Gülizar dizisi için yeni yüz oyuncu ve yardımcı oyuncular aranıyor. Başvurular online alınacaktır.
 • Televizyon
  Televizyon reklam filminde rol alacak, 40 ile 45 yaşları arasında bulunan yetenekli erkek oyuncu arayışımız bulunuyor. Başvurularınızı bekliyoruz.
 • Spor
  Spor giyim markasının katalog çekimlerinde modellik yapacak 36 beden kadın model adayları aranıyor. İlgilenenlerin başvurularınızı bekliyoruz.
 • Mehmed
  Kanal D ekranlarında yayınlanan Mehmed Bir Cihan Fatihi dizisi için yeni yüzler arayışımız başlamıştır. Oyunculuk başvurularınızı bekliyoruz.