Dondurma reklamları için oyuncu adayları aranıyor

Dondurma reklamları için oyuncu adayları aranıyor

Dondurma reklamları için yeni yüz oyuncu adayları ve çocuk oyuncu adayları aranıyor. Dondurma reklamları oyunculuk başvurusu yaparak kayıt olabilirsiniz.

 ZİYARET

 PAYLAŞ

 TWEETLE

Detay

  Dondurma reklamları için oyuncu adayları aranıyor Online Başvuru Yap

's

Yaz döneminin yaklaşmasıyla dondurma firmalarının reklam çekimlerine hız vermesiyle yeni yüz oyuncu arayışı da kaçınılmaz bir hal aldı.

Çekimlerine yeni başlayacağımız Dondurma reklamları için oyuncu adayları aranıyor. Dondurma reklamları oyunculuk başvurusu yaparak ajansımıza kayıt olabilir. Sizde Türkiye'nin en kaliteli ajansı ile en kaliteli projelerde rol alabilirsiniz.

Online Başvuru Yap
Benzer Haberler
 • Büyük
  Çeşitli tekstil firmalarının katalog çekimlerinde modellik yapacak büyük beden manken model aranıyor. Büyük beden bayanlar başvuru yapabilirsiniz.
 • Savaşçı
  Fox Tv ekranlarına güçlü bir yapım geliyor, Savaşçı dizisinde rol alacak her yaştan yetenekli oyuncu ve yardımcı oyuncu adayları arayışımız başlamıştır.
 • Bebek
  Bebek bezi reklamlarında oynayacak bebekler 0-2 yaş arası bebekler aranıyor.
 • Kurtlar
  Kurlar vadisi pusu dizisine her yaştan tecrübeli,tecrübesiz dizi oyuncusu ve yeni yüzler aranıyor. Dizi oyunculuğu başvurunuzu yapın.
 • Kredi
  Kredi kartı reklamları için bay, bayan, Tecrübeli tecrübesiz oyuncular yeniyüzler ve çocuklar aranıyor. Kredi kartı reklamları oyuncu seçmeleri için başvurunuzu yapabilirsiniz.
 • Şampuan
  Şampuan reklamlarında oynayacak 22 ile 35 yaşları arasında olan bakımlı ve dış görünümüne özen gösteren  bayan yeni yüzler ihtiyacımız bulunuyor.
 • Turkcell
  Turkcell Reklam Çekimleri için Selocanlar Çocuk Oyuncu Ve Çocuk Modeller Aranıyor. Sizde Çocuğunuz için Çocuk Oyuncu Model Başvurunuzu yapın