Dondurma Reklam Filmi

Dondurma Reklam Filmi

Dondurma reklamında rol alacak 12 ile 15 yaş arası çocuklar aranıyor. Reklam filmi oyunculuk başvurunuzu online olarak sitemizden yapabilirsiniz.

 ZİYARET

 PAYLAŞ

 TWEETLE

Detay

  Dondurma Reklam Filmi Online Başvuru Yap

's
Dondurma reklamı için çocuk oyuncu cast çalışmalarımız başlamıştır. Dondurma reklam projesinde oynayacak kız ve erkek 12 ile 15 yaş arası deneyimli çocuk oyunculara ihtiyacımız bulunuyor. Çocuğunuzun yeteneklerini değerlendirmek ve onları reklam filminde görmek istiyorsanız fotoğrafı ile birlikte ilanımıza başvuru yaparak yeni reklam filmi projemize sunulmasını sağlayabilirsiniz. Online başvuru yap kısmında yer alan formumuzu doldurup tarafımıza göndererek ilanımıza online başvuru gerçekleştirebilirsiniz.

İlanımıza gelen çocuk oyuncu başvuruları, ekibimiz tarafından değerlendirilerek dondurma reklamına uygun bulunan adaylarla iletişime geçilecektir. Televizyon ve internette yayınlanacak olan reklam filmi için detaylı bilgiler seçilen adaylarla paylaşılacaktır. Yetenekli çocukların başvurularını bekliyoruz.
Online Başvuru Yap
Benzer Haberler
 • Cennetin
  Atv ekranlarında yayınlanan Cennetin Gözyaşları dizisinde rol alacak her yaştan oyuncu ve oyuncu adayları başvurularını değerlendirmeye başlıyoruz.
 • Yeni
  Show Tv'de yayınlanan Yeni Gelin dizisinde rol alacak oyuncu ve yardımcı oyuncu adayları ihtiyacımız için online olarak başvurularınızı yapabilirsiniz.
 • Dondurma
  Dondurma reklamında rol alacak 12 ile 15 yaş arası çocuklar aranıyor. Reklam filmi oyunculuk başvurunuzu online olarak sitemizden yapabilirsiniz.
 • Şaç
  Şampuan reklamları ve fuarlar için saç modelleri aranıyor. online saç modelliği başvurunuzu yapın.
 • Pijama
  Pijama tekstilinde ünlü bir marka olan müşterimiz için katalog çekiminde modellik yapacak bayan model adayları arayışımız başlamıştır. Online başvurular  değerlendirilecektir.
 • Ayakkabı
  Ayakkabı reklamında rol alacak yeni yüzler aranıyor. Yeni reklam filmi projesi için 36 ve 38 ayak numarasına sahip bayan oyunculara ihtiyacımız bulunuyor.
 • Şampuan
  Şampuan reklamlarında oynayacak 22 ile 35 yaşları arasında olan bakımlı ve dış görünümüne özen gösteren  bayan yeni yüzler ihtiyacımız bulunuyor.