Dondurma Reklam Filmi

Dondurma Reklam Filmi

Dondurma reklamında rol alacak 7 ile 10 yaş arası kız ve erkek çocuklar aranıyor. Fotoğraflı başvurular online başvuru formu ile alınacaktır.

 ZİYARET

 PAYLAŞ

 TWEETLE

Detay

  Dondurma Reklam Filmi Online Başvuru Yap

's
Dondurma reklamlarında oynayacak sevimli çocuk oyuncular arayışımız bulunuyor. Çocuğunuzun ünlü bir dondurma markasının reklam filminde rol almasını istiyorsanız fotoğrafları ile birlikte online başvuru yap kısmında yer alan formu doldurup tarafımıza gönderebilirsiniz. Tarafımıza ulaşan çocuk oyuncu başvurular yeni reklam filmi projemiz için değerlendirilecektir.

Proje detayları ve çekim tarihleri olumlu görülen oyuncu adaylarının velileri ile paylaşılacaktır. Televizyon ekranlarında yayınlanacak olan dondurma reklamının cast çalışmaları ajansımız tarafından yapılacaktır. Belirtilen yaş aralığına uygun çocuk oyuncuların başvurularını bekliyoruz.
Online Başvuru Yap
Benzer Haberler
 • Süt
  Süt reklamlarında rol alacak, oyunculuk deneyimi ve yeteneği olan 25 ile 30 yaşları arasında bayan yeni yüzler ihtiyacımız için başvurularınızı bekliyoruz.
 • Cennetin
  Atv ekranlarında yayınlanan Cennetin Gözyaşları dizisinde rol alacak her yaştan oyuncu ve oyuncu adayları başvurularını değerlendirmeye başlıyoruz.
 • Avlu
  Star Tv ekranlarında yayınlanan yeni dizi projesi Avlu için oyuncu ve yardımcı oyuncular aranıyor. Online oyunculuk başvurularını bekliyoruz.
 • Söz
  Star Tv ekranlarının Tims&B yapım şirketi imzası taşıyan yeni dizi projesi Söz için yetenekli yeni yüzler oyuncu adayları arayışımız devam ediyor.
 • Kocaman
  Yeni dizi projesi Kocaman Ailem için yetenekli yeni yüz oyuncu ve yardımcı oyuncular aranıyor. Online olarak başvuru formlarınızı bekliyoruz.
 • Vitamin
  Vitamin reklamında rol alacak 25 ile 35 yaşları arasında bulunan kadın ve erkek oyuncular aranıyor. Online fotoğraflı başvurularınızı bekliyoruz.
 • Şevkat
  Fox Tv ekranlarının yeni dizisi, Limon Yapım imzası taşıyan, Şevkat Yerimdar projesi için her yaştan yetenekli yeni yüzlere ihtiyacımız bulunuyor.