Dolunay Dizisi

Dolunay Dizisi

Star Tv ekranlarının yeni sezon dizisi olan Dolunay için oyuncu, yardımcı oyuncu ve figüran ihtiyacımız bulunuyor. Online başvurunuzu yapabilirsiniz.

 ZİYARET

 PAYLAŞ

 TWEETLE

Detay

  Dolunay Dizisi Online Başvuru Yap

's
No Dokuz imzalı Dolunay dizisi Star Tv ekranlarında izleyicisiyle buluşuyor. Yönetmen koltuğunda Çağrı Bayrak yer alırken, muhteşem senaryosunu Kule dibi senaryo ekibi, Ayşe Günsu Teker ile Fikret Bekler kaleme alıyor. Dizinin baş rol kahramanları Özge Gürel ile Can Yaman. Diziye Dolunay ismini ise Türkan Şoray'ın vermesi projeyi özel kılıyor. Nazlı ile Ferit'in aşk öyküsü yaz dönemine damgasına vuracak. Oyunculuk başvurunuzu yaparak yeni dizi projesinde rol alma fırsatını bulabilirsiniz. Başvurularınızı online başvuru kısmında yer alan formu doldurarak yapabiliyorsunuz.

Sürpriz bir aşk izleyiciyi heyecana sürükleyecek. Milyonları ekran başına kilitleyecek olan Dolunay dizisi oldukça iddialı bir giriş yapıyor.  Zengin iş adamı Ferit'in özel aşçısı olan Nazlı arasındaki hikaye imkansız bir aşkın kapısını aralayacak. Güçlü oyuncu kadrosu ve aşk dolu hikayesiyle Star Tv'de yayınlanacak olan Dolunay dizisi için yeni yüzler başvurularını değerlendirmeye alıyoruz.
Online Başvuru Yap
Benzer Haberler
 • Diş
  Diş macunu markasının reklam filmi projesinde yer alacak gülüşüne güvenen yeni yüzler aranıyor, ilanımıza başvuruda bulunarak siz de şansınızı deneyebilirsiniz.
 • Yeni
  Show Tv'de yayınlanan Yeni Gelin dizisinde rol alacak oyuncu ve yardımcı oyuncu adayları ihtiyacımız için online olarak başvurularınızı yapabilirsiniz.
 • Vodafone
  Vodafone reklamlarına oyuncu ve yeni yüz adalar aranıyor. Reklam oyunculuğu başvurunuzu yapın.
 • Savaşçı
  Fox Tv ekranlarına güçlü bir yapım geliyor, Savaşçı dizisinde rol alacak her yaştan yetenekli oyuncu ve yardımcı oyuncu adayları arayışımız başlamıştır.
 • Süt
  Süt reklamlarında rol alacak, oyunculuk deneyimi ve yeteneği olan 25 ile 30 yaşları arasında bayan yeni yüzler ihtiyacımız için başvurularınızı bekliyoruz.
 • Reçel
  Bir reçel reklamı için yetenekli çocuk oyuncular aranıyor. Reklam filmi için 09 ile 14 yaş arası tüm erkek çocukların başvurularını bekliyoruz.
 • Çekirdek
  Çekirdek reklam filminde rol alacak yeni yüz gençler aranıyor. Oyunculuk yeteneklerine güvenen tüm oyuncu adaylarının başvurularını bekliyoruz.