Dolunay Dizisi

Dolunay Dizisi

Star Tv ekranlarının yeni sezon dizisi olan Dolunay için oyuncu, yardımcı oyuncu ve figüran ihtiyacımız bulunuyor. Online başvurunuzu yapabilirsiniz.

 ZİYARET

 PAYLAŞ

 TWEETLE

Detay

  Dolunay Dizisi Online Başvuru Yap

's
No Dokuz imzalı Dolunay dizisi Star Tv ekranlarında izleyicisiyle buluşuyor. Yönetmen koltuğunda Çağrı Bayrak yer alırken, muhteşem senaryosunu Kule dibi senaryo ekibi, Ayşe Günsu Teker ile Fikret Bekler kaleme alıyor. Dizinin baş rol kahramanları Özge Gürel ile Can Yaman. Diziye Dolunay ismini ise Türkan Şoray'ın vermesi projeyi özel kılıyor. Nazlı ile Ferit'in aşk öyküsü yaz dönemine damgasına vuracak. Oyunculuk başvurunuzu yaparak yeni dizi projesinde rol alma fırsatını bulabilirsiniz. Başvurularınızı online başvuru kısmında yer alan formu doldurarak yapabiliyorsunuz.

Sürpriz bir aşk izleyiciyi heyecana sürükleyecek. Milyonları ekran başına kilitleyecek olan Dolunay dizisi oldukça iddialı bir giriş yapıyor.  Zengin iş adamı Ferit'in özel aşçısı olan Nazlı arasındaki hikaye imkansız bir aşkın kapısını aralayacak. Güçlü oyuncu kadrosu ve aşk dolu hikayesiyle Star Tv'de yayınlanacak olan Dolunay dizisi için yeni yüzler başvurularını değerlendirmeye alıyoruz.
Online Başvuru Yap
Benzer Haberler
 • Şevkat
  Fox Tv ekranlarının yeni dizisi, Limon Yapım imzası taşıyan, Şevkat Yerimdar projesi için her yaştan yetenekli yeni yüzlere ihtiyacımız bulunuyor.
 • Cennetin
  Atv ekranlarında yayınlanan Cennetin Gözyaşları dizisinde rol alacak her yaştan oyuncu ve oyuncu adayları başvurularını değerlendirmeye başlıyoruz.
 • Kadın
  Fox Tv ekranlarında yayınlanacak olan Kadın dizisi için her yaştan yetenekli yeni yüzler başvurularımız başlamıştır. Başvurular online olarak alınacaktır.
 • Çekirdek
  Çekirdek reklam filminde rol alacak yeni yüz gençler aranıyor. Oyunculuk yeteneklerine güvenen tüm oyuncu adaylarının başvurularını bekliyoruz.
 • Ver
  Kanal D ekranlarında yayınlanacak olan Ver Elini Aşk dizisi için yetenekli yeni yüzler aranıyor. Başvurular online olarak sitemizden alınacaktır.
 • Bulaşık
  Yeni reklam filmi olan Bulaşık Deterjanı markasının cast çalışmaları başlamıştır. 35 ile 38 yaş arası bayan adayların başvurusunu bekliyoruz.
 • Şampuan
  Şampuan reklamlarında oynayacak 22 ile 35 yaşları arasında olan bakımlı ve dış görünümüne özen gösteren  bayan yeni yüzler ihtiyacımız bulunuyor.