Dolunay Dizisi

Dolunay Dizisi

Star Tv ekranlarının yeni sezon dizisi olan Dolunay için oyuncu, yardımcı oyuncu ve figüran ihtiyacımız bulunuyor. Online başvurunuzu yapabilirsiniz.

 ZİYARET

 PAYLAŞ

 TWEETLE

Detay

  Dolunay Dizisi Online Başvuru Yap

's
No Dokuz imzalı Dolunay dizisi Star Tv ekranlarında izleyicisiyle buluşuyor. Yönetmen koltuğunda Çağrı Bayrak yer alırken, muhteşem senaryosunu Kule dibi senaryo ekibi, Ayşe Günsu Teker ile Fikret Bekler kaleme alıyor. Dizinin baş rol kahramanları Özge Gürel ile Can Yaman. Diziye Dolunay ismini ise Türkan Şoray'ın vermesi projeyi özel kılıyor. Nazlı ile Ferit'in aşk öyküsü yaz dönemine damgasına vuracak. Oyunculuk başvurunuzu yaparak yeni dizi projesinde rol alma fırsatını bulabilirsiniz. Başvurularınızı online başvuru kısmında yer alan formu doldurarak yapabiliyorsunuz.

Sürpriz bir aşk izleyiciyi heyecana sürükleyecek. Milyonları ekran başına kilitleyecek olan Dolunay dizisi oldukça iddialı bir giriş yapıyor.  Zengin iş adamı Ferit'in özel aşçısı olan Nazlı arasındaki hikaye imkansız bir aşkın kapısını aralayacak. Güçlü oyuncu kadrosu ve aşk dolu hikayesiyle Star Tv'de yayınlanacak olan Dolunay dizisi için yeni yüzler başvurularını değerlendirmeye alıyoruz.
Online Başvuru Yap
Benzer Haberler
 • Tıraş
  Tıraş bıçağı markası olan müşterimizin yeni çekilecek reklam filminde oynayacak 25-33 yaş arası bakımlı bay adaylar arayışımız devam ediyor.
 • Bizim
  Fox Tv ekranlarında yayınlanacak olan Bizim Hikaye dizisi için her yaştan yetenekli yeni yüzler arayışımız başlamıştır. Başvurular sitemizden yapılacaktır.
 • Pijama
  Pijama tekstilinde ünlü bir marka olan müşterimiz için katalog çekiminde modellik yapacak bayan model adayları arayışımız başlamıştır. Online başvurular  değerlendirilecektir.
 • Hayati
  Kanal D ekranlarında izleyicisi ile buluşan yeni dizi projesi Hayati ve Diğerleri için her yaş aralığında yetenekli yeni yüzler aranmaktadır.
 • Tatil
  Bir tatil internet sitesinin yeni çekilecek reklam filmi için 20 ile 35 yaşları arasında olan bay ve bayan yeni yüzlere ihtiyacımız bulunuyor.
 • Cips
  Cips reklamında oynayacak 18 ile 24 yaş arasında yetenekli erkek oyuncu arayışımız bulunuyor. İlgilenenler ilanımıza online başvuru yapabilirler.
 • Şevkat
  Fox Tv ekranlarının yeni dizisi, Limon Yapım imzası taşıyan, Şevkat Yerimdar projesi için her yaştan yetenekli yeni yüzlere ihtiyacımız bulunuyor.