Diş Fırçası Reklam Filmi

Diş Fırçası Reklam Filmi

Diş fırçası reklam filminde rol alacak 25 ile 30 yaş arasında bulunan kadın oyuncu aranmaktadır. Başvurular online başvuru formu ile alınacaktır.

 ZİYARET

 PAYLAŞ

 TWEETLE

Detay

  Diş Fırçası Reklam Filmi Online Başvuru Yap

's
Yeni çekilecek reklam filmi projemiz için cast çalışmalarımız tüm hızıyla devam etmektedir. Diş fırçası reklamı için yetenekli kadın oyuncu ihtiyacımız bulunuyor. Gülüşüne güvenen tüm kadın oyuncu adaylarının başvurularını bekliyoruz. Online başvuru yap kısmındaki formu doldurarak, gülüşünüzü gösteren bir fotoğrafınız ile birlikte ilanımıza başvuru yapmanız yeterli olacaktır.

Online başvuru formları projeden sorumlu ekibimiz tarafından değerlendirmeye alınarak, uygun olan adaylar ile iletişime geçilecektir. 25 ile 30 yaş aralığında bulunan kadın oyuncu seçmelerimiz devam etmektedir. Siz de ilanımıza başvurunuzu yaparak şansınızı deneyebilirsiniz.
Online Başvuru Yap
Benzer Haberler
 • Gofret
  Gofret reklamında rol alacak 06 ile 08 yaş arası sevimli erkek çocuk oyuncu aranıyor. Fotoğraflı çocuk oyuncu başvurularını acil bekliyoruz.
 • Vitamin
  Vitamin reklamında rol alacak 25 ile 35 yaşları arasında bulunan kadın ve erkek oyuncular aranıyor. Online fotoğraflı başvurularınızı bekliyoruz.
 • Koca
  Koca Koca Yalanlar dizisinde rol alacak yetenekli yeni yüz oyuncu ve yardımcı oyuncular aranıyor. Online olarak başvuru formlarınızı bekliyoruz
 • Diş
  Diş macunu markasının reklam filmi projesinde yer alacak gülüşüne güvenen yeni yüzler aranıyor, ilanımıza başvuruda bulunarak siz de şansınızı deneyebilirsiniz.
 • İstanbullu
  03 Medya İmzası taşıyan ve Star Tv ekranlarında yayınlanan İstanbullu Gelin dizisinde rol alacak yetenekli yeni yüzler ihtiyacımız bulunuyor.
 • İçecek
  İçecek reklamı için 12 ile 14 yaş arası yetenekli erkek çocuk oyuncu arayışımız devam ediyor. Başvurular online olarak sitemizden alınacaktır.
 • Banka
  Banka reklam filminde rol alacak 30 ile 35 yaş ve 45 ile 55 yaş arası bay bayan yetenekli oyuncu adayları aranıyor. İlgilenenler online başvuru yapabilirler.