Diş Fırçası Reklam Filmi

Diş Fırçası Reklam Filmi

Diş fırçası reklam filminde rol alacak 25 ile 30 yaş arasında bulunan kadın oyuncu aranmaktadır. Başvurular online başvuru formu ile alınacaktır.

 ZİYARET

 PAYLAŞ

 TWEETLE

Detay

  Diş Fırçası Reklam Filmi Online Başvuru Yap

's
Yeni çekilecek reklam filmi projemiz için cast çalışmalarımız tüm hızıyla devam etmektedir. Diş fırçası reklamı için yetenekli kadın oyuncu ihtiyacımız bulunuyor. Gülüşüne güvenen tüm kadın oyuncu adaylarının başvurularını bekliyoruz. Online başvuru yap kısmındaki formu doldurarak, gülüşünüzü gösteren bir fotoğrafınız ile birlikte ilanımıza başvuru yapmanız yeterli olacaktır.

Online başvuru formları projeden sorumlu ekibimiz tarafından değerlendirmeye alınarak, uygun olan adaylar ile iletişime geçilecektir. 25 ile 30 yaş aralığında bulunan kadın oyuncu seçmelerimiz devam etmektedir. Siz de ilanımıza başvurunuzu yaparak şansınızı deneyebilirsiniz.
Online Başvuru Yap
Benzer Haberler
 • Nevresim
  Nevresim reklamında rol alacak 40 ile 45 yaşları arasında bayan oyuncu arayışımız bulunuyor. İlgilenenler ilanımız için başvuru formunu doldurabilirler.
 • Süt
  Süt reklamlarında rol alacak, oyunculuk deneyimi ve yeteneği olan 25 ile 30 yaşları arasında bayan yeni yüzler ihtiyacımız için başvurularınızı bekliyoruz.
 • Tıraş
  Tıraş bıçağı markası olan müşterimizin yeni çekilecek reklam filminde oynayacak 25-33 yaş arası bakımlı bay adaylar arayışımız devam ediyor.
 • Soda
  Soda Reklam filminde rol alacak 25 ile 35 yaş arası yetenekli kadın ve erkek oyuncular aranıyor. Başvurular online başvuru formu ile alınacaktır.
 • Jet
  Star Tv ekranlarında izleyicisi ile buluşacak olan Jet Sosyete dizisi için yeni yüzler başvurularımız başlamıştır. Başvurular online olarak alınacaktır.
 • Sucuk
  Sucuk reklamında oynayacak 6 ile 8 yaşları arasında, erkek çocuk oyuncu arayışımız bulunuyor. Başvurular online olarak başvuru formu ile alınacaktır.
 • Dostlar
  Kanal D ekranlarında yayınlanan Dostlar Mahallesi dizisi için yeni yüzler başvurularımız başlamıştır. İlgilenenlerin başvurularını bekliyoruz.