Diş Fırçası Reklam Filmi

Diş Fırçası Reklam Filmi

Diş fırçası reklam filminde rol alacak 25 ile 30 yaş arasında bulunan kadın oyuncu aranmaktadır. Başvurular online başvuru formu ile alınacaktır.

 ZİYARET

 PAYLAŞ

 TWEETLE

Detay

  Diş Fırçası Reklam Filmi Online Başvuru Yap

's
Yeni çekilecek reklam filmi projemiz için cast çalışmalarımız tüm hızıyla devam etmektedir. Diş fırçası reklamı için yetenekli kadın oyuncu ihtiyacımız bulunuyor. Gülüşüne güvenen tüm kadın oyuncu adaylarının başvurularını bekliyoruz. Online başvuru yap kısmındaki formu doldurarak, gülüşünüzü gösteren bir fotoğrafınız ile birlikte ilanımıza başvuru yapmanız yeterli olacaktır.

Online başvuru formları projeden sorumlu ekibimiz tarafından değerlendirmeye alınarak, uygun olan adaylar ile iletişime geçilecektir. 25 ile 30 yaş aralığında bulunan kadın oyuncu seçmelerimiz devam etmektedir. Siz de ilanımıza başvurunuzu yaparak şansınızı deneyebilirsiniz.
Online Başvuru Yap
Benzer Haberler
 • Dostlar
  Kanal D ekranlarında yayınlanan Dostlar Mahallesi dizisi için yeni yüzler başvurularımız başlamıştır. İlgilenenlerin başvurularını bekliyoruz.
 • İstanbullu
  03 Medya İmzası taşıyan ve Star Tv ekranlarında yayınlanan İstanbullu Gelin dizisinde rol alacak yetenekli yeni yüzler ihtiyacımız bulunuyor.
 • Fırın
  Fırın reklam filminde  rol alacak 50 ile 55 yaşları arasında, sarışın bayan oyuncular aranıyor. Yetenekli yeni yüzlerin başvurularını bekliyoruz.

 • Peynir
  Peynir reklamı için 25 ile 35 yaş arası bayan ve 10 ile 12 yaş çocuk oyuncu adaylarına ihtiyacımız bulunuyor. İlgilenen adayların başvurularını bekliyoruz.
 • Bulaşık
  Bulaşık makinesi reklam filmi için 35 ile 40 yaş arasında bayan oyuncu ihtiyacı bulunuyor. Yetenekli yeni yüzlerin başvurularını bekliyoruz.
 • Siyah
  Star Tv ekranlarında Eylül ayında başlayacak olan Siyah İnci dizisi için oyuncu, yardımcı oyuncu ve figüran arayışımız devam ediyor. Başvurularınızı bekliyoruz.
 • Bisküvi
  Bir bisküvi reklamı için bay ve bayan genç yetenekli oyuncular aranıyor. İlgilenenler adaylar ilanımıza online oyunculuk başvurusu yapabilirler.