Derin Dondurucu Reklam Filmi

Derin Dondurucu Reklam Filmi

Bir derin dondurucu markasının çekilecek olan reklam filminde rol alacak 40 ile 45 yaşları arasında bayan yeni yüzler ihtiyacımız bulunuyor.

 ZİYARET

 PAYLAŞ

 TWEETLE

Detay

  Derin Dondurucu Reklam Filmi Online Başvuru Yap

's
Derin dondurucu reklam filmi projesi için cast çalışmalarımız başlamıştır. Yeni reklam projemizde oynayacak bayan adaylar arayışımız başlamıştır. Yaş aralığı 40 ile 45 arasında olan, deneyimli veya deneyimsiz bayan adaylar için ilanımız aktif hale gelmiştir. Derin dondurucu reklamı için online başvuru kısmından oyunculuk başvurunuzu gerçekleştirebilirsiniz. Ünlü markanın yeni reklam projesi için oyuncu sunumları yapılacaktır. İlanımıza başvuru yaparak siz de adaylar arasında yer alabilirsiniz.

Reklam oyunculuğunda şansınızı denemek ve yeni projemizin seçmelerine katılmak için devam eden aktif ilanımıza geç kalmadan başvurunuzu yapın. Dış görünümüne özen gösteren bakımlı ve fiziği düzgün tüm bayanların başvurularını bekliyoruz. Başvuru formunu online olarak doldurup tarafımıza gönderebilirsiniz. 
Online Başvuru Yap
Benzer Haberler
 • Gofret
  Gofret reklamında rol alacak 06 ile 08 yaş arası sevimli erkek çocuk oyuncu aranıyor. Fotoğraflı çocuk oyuncu başvurularını acil bekliyoruz.
 • Makarna
  Makarna reklam filminde oynayacak 45 ile 50 yaşları arasında bayan oyuncuya ihtiyacımız var. Reklam oyunculuğu başvurunuzu online olarak yapabilirsiniz.
 • Terlik
  Bir terlik markasının yeni reklam filmi projesinde rol alması beklenen 25 ile 35 yaş arasında bay ve bayan oyuncu adayları arayışımız başlamıştır.
 • Sen
  Atv ekranlarında izleyicisi ile buluşacak olan Sen Anlat Karadeniz dizisi için oyuncu ve yardımcı oyuncular aranıyor. Başvurular online alınacaktır.
 • Cips
  Cips reklamında oynayacak 18 ile 24 yaş arasında yetenekli erkek oyuncu arayışımız bulunuyor. İlgilenenler ilanımıza online başvuru yapabilirler.
 • Dostlar
  Kanal D ekranlarında yayınlanan Dostlar Mahallesi dizisi için yeni yüzler başvurularımız başlamıştır. İlgilenenlerin başvurularını bekliyoruz.
 • Fazilet
  Star Tv ekranlarının yeni dizi projesi olan, Fazilet hanım ve kızları dizisinde rol alacak her yaştan yetenekli yeni yüzler ihtiyacımız bulunuyor.