Derin Dondurucu Reklam Filmi

Derin Dondurucu Reklam Filmi

Bir derin dondurucu markasının çekilecek olan reklam filminde rol alacak 40 ile 45 yaşları arasında bayan yeni yüzler ihtiyacımız bulunuyor.

 ZİYARET

 PAYLAŞ

 TWEETLE

Detay

  Derin Dondurucu Reklam Filmi Online Başvuru Yap

's
Derin dondurucu reklam filmi projesi için cast çalışmalarımız başlamıştır. Yeni reklam projemizde oynayacak bayan adaylar arayışımız başlamıştır. Yaş aralığı 40 ile 45 arasında olan, deneyimli veya deneyimsiz bayan adaylar için ilanımız aktif hale gelmiştir. Derin dondurucu reklamı için online başvuru kısmından oyunculuk başvurunuzu gerçekleştirebilirsiniz. Ünlü markanın yeni reklam projesi için oyuncu sunumları yapılacaktır. İlanımıza başvuru yaparak siz de adaylar arasında yer alabilirsiniz.

Reklam oyunculuğunda şansınızı denemek ve yeni projemizin seçmelerine katılmak için devam eden aktif ilanımıza geç kalmadan başvurunuzu yapın. Dış görünümüne özen gösteren bakımlı ve fiziği düzgün tüm bayanların başvurularını bekliyoruz. Başvuru formunu online olarak doldurup tarafımıza gönderebilirsiniz. 
Online Başvuru Yap
Benzer Haberler
 • Kadın
  Fox Tv ekranlarında yayınlanacak olan Kadın dizisi için her yaştan yetenekli yeni yüzler başvurularımız başlamıştır. Başvurular online olarak alınacaktır.
 • Yeni
  Show Tv'de yayınlanan Yeni Gelin dizisinde rol alacak oyuncu ve yardımcı oyuncu adayları ihtiyacımız için online olarak başvurularınızı yapabilirsiniz.
 • Çamaşır
  Ünlü bir beyaz eşya markasının yeni çekilecek olan çamaşır makinesi reklamında rol alacak, 40 ile 45 yaşları arasında bayan oyuncu aranıyor.
 • Reçel
  Bir reçel reklamı için yetenekli çocuk oyuncular aranıyor. Reklam filmi için 09 ile 14 yaş arası tüm erkek çocukların başvurularını bekliyoruz.
 • Ütü
  Ütü reklamında rol alacak 25 ile 35 yaş arası kadın oyuncu aranıyor. Fotoğraflı başvurularınızı sitemizde yer alan başvuru formu ile ulaştırabilirsiniz.
 • Jet
  Star Tv ekranlarında izleyicisi ile buluşacak olan Jet Sosyete dizisi için yeni yüzler başvurularımız başlamıştır. Başvurular online olarak alınacaktır.
 • Gözlük
  Ünlü gözlük markaların satışından sorumlu optik firmasının yeni reklam filmi için bay ve bayan yetenekli yeni yüzlere ihtiyacımız bulunuyor.