Derin Dondurucu Reklam Filmi

Derin Dondurucu Reklam Filmi

Bir derin dondurucu markasının çekilecek olan reklam filminde rol alacak 40 ile 45 yaşları arasında bayan yeni yüzler ihtiyacımız bulunuyor.

 ZİYARET

 PAYLAŞ

 TWEETLE

Detay

  Derin Dondurucu Reklam Filmi Online Başvuru Yap

's
Derin dondurucu reklam filmi projesi için cast çalışmalarımız başlamıştır. Yeni reklam projemizde oynayacak bayan adaylar arayışımız başlamıştır. Yaş aralığı 40 ile 45 arasında olan, deneyimli veya deneyimsiz bayan adaylar için ilanımız aktif hale gelmiştir. Derin dondurucu reklamı için online başvuru kısmından oyunculuk başvurunuzu gerçekleştirebilirsiniz. Ünlü markanın yeni reklam projesi için oyuncu sunumları yapılacaktır. İlanımıza başvuru yaparak siz de adaylar arasında yer alabilirsiniz.

Reklam oyunculuğunda şansınızı denemek ve yeni projemizin seçmelerine katılmak için devam eden aktif ilanımıza geç kalmadan başvurunuzu yapın. Dış görünümüne özen gösteren bakımlı ve fiziği düzgün tüm bayanların başvurularını bekliyoruz. Başvuru formunu online olarak doldurup tarafımıza gönderebilirsiniz. 
Online Başvuru Yap
Benzer Haberler
 • Pijama
  Pijama tekstilinde ünlü bir marka olan müşterimiz için katalog çekiminde modellik yapacak bayan model adayları arayışımız başlamıştır. Online başvurular  değerlendirilecektir.
 • Kredi
  Kredi kartı reklamları için bay, bayan, Tecrübeli tecrübesiz oyuncular yeniyüzler ve çocuklar aranıyor. Kredi kartı reklamları oyuncu seçmeleri için başvurunuzu yapabilirsiniz.
 • Spor
  Spor giyim markasının katalog çekimlerinde modellik yapacak 36 beden kadın model adayları aranıyor. İlgilenenlerin başvurularınızı bekliyoruz.
 • Kırtasiye
  Kırtasiye reklam filminde rol alacak 30 ile 35 yaş arası yetenekli kadın oyuncular aranıyor. İlgilenenler online başvuru formumuzu doldurabilirler.
 • Kanatsız
  Yeni dizi projelerinden olan ve Atv ekranlarında yayınlanmaya hazırlanan Kanatsız Kuşlar için yeni yüzler cast başvurunuzu online olarak yapabilirsiniz.
 • Takı
  Altın takı markasının çekeceği yeni reklam filminde rol alacak 24 ile 33 yaş arası bay ve bayan yetenekli yeni yüzler arayışımız devam ediyor.
 • Kalk
  Trt 1 ekranlarında yayınlanan Kalk Gidelim dizisi için her yaştan yetenekli yeni yüzler aranıyor. Online başvuru formu sitemizde yer almaktadır.