Deli Gönül Dizisi

Deli Gönül Dizisi

Fox Tv ekranlarının, 25 film işbirliğinde hazırlanan yeni dizi projesi Deli Gönül için oyuncu ve yardımcı oyuncu başvurularını değerlendiriyoruz.

 ZİYARET

 PAYLAŞ

 TWEETLE

Detay

  Deli Gönül Dizisi Online Başvuru Yap

's
Baş rollerini güzel ve başarılı oyuncu Tuvana Türkay ile Murat Ünalmış'ın paylaştığı Deli Gönül dizisi Fox Tv ekranlarında yerini alıyor. İki öğretmenin Antakya'da başlayıp İstanbul'a uzanan aşk hikayesi soluksuz izlenecek. Senaryosunu Rahşan Çiğdem İnan, Selim Demirdelen ve Barış Pirhasan'ın kaleme aldığı yeni dizi yaz sezonuna iddialı bir giriş yapacak. Deli gönül dizisinin yönetmen koltuğunda ise Selim Demirdelen ile Berat Özdoğan yer alacak. Yeni dizi projesi için oyuncu, yardımcı oyuncu ve figüran başvurunuzu online başvuru kısmından yapabilirsiniz.

Çiğdem Batur, Nilgün Karababa, Ogün Kaptanoğlu, Mine Tüfekçioğlu, İştar Gökseven, Macit Sonkan ve Tarık Özen baş gibi güçlü isimler de Deli gönül dizisinin oyuncu kadrosunda yer alıyor. Cast çalışmalarımız için bize başvuru yaparak dizide kamera önü deneyimi yaşayabilirsiniz. Her yaştan oyuncu adaylarının başvuruları dikkate alınacaktır.
Online Başvuru Yap
Benzer Haberler
 • Kamu
  Kamu spotu reklam filminde yer alacak yetenekli oyuncu adayları aranıyor. İlanımızla ilgilenen kişiler online oyunculuk başvurusu yapabilirler.
 • Takı
  Altın takı markasının çekeceği yeni reklam filminde rol alacak 24 ile 33 yaş arası bay ve bayan yetenekli yeni yüzler arayışımız devam ediyor.
 • Kahvaltılık
  Kahvaltılık gevrek reklamı için yetenekli bayan oyuncu arayışımız bulunuyor. Reklam seçmeleri için online oyunculuk başvurusu yapabilirsiniz.
 • Meryem
  Kanal D ekranlarının yeni dizisi Meryem için oyuncu ve yardımcı oyuncu arayışımız başlamıştır. Online oyunculuk başvurunuzu sitemizden yapabilirsiniz.
 • Çay
  Çay reklamında oynayacak bay ve bayan oyuncular aranıyor. İlgilenenler ilanımıza fotoğraflı olacak şekilde oyunculuk başvurusu yapabilirler.
 • Söz
  Star Tv ekranlarının Tims&B yapım şirketi imzası taşıyan yeni dizi projesi Söz için yetenekli yeni yüzler oyuncu adayları arayışımız devam ediyor.
 • Yatak
  Yatak markasının reklam filmi için yeni yüzler ihtiyacımız bulunuyor. İlanımıza 30 ile 38 yaş arası bay ve bayan oyuncu adayları başvuru yapabilir.