Çukurdere Dizisi

Çukurdere Dizisi

Atv ekranlarında yayınlanacak olan Çukurdere dizisi için her yaştan yetenekli oyuncu ve yardımcı oyuncular aranıyor. Başvurularınızı bekliyoruz.

 ZİYARET

 PAYLAŞ

 TWEETLE

Detay

  Çukurdere Dizisi Online Başvuru Yap

's
Yapımcılığını Pastel Film'in üstlendiği yeni dizi projesi Çukurdere'nin yönetmenliğini Hamdi Alkan yapıyor. Su Kutlu, Ahu Sungur ve Furkan Palalı'nın baş rollerinde yer aldığı dizi muhteşem bir senaryo ile ekranlara geliyor. Su Kutlu dizide Damla karakterine hayat verecek.  Soluksuz izlenecek bir hikaye ile izleyicisi karşısına çıkacak olan Çukurdere dizi için yeni yüzler ihtiyacımız devam etmektedir. Siz de ilanımıza oyunculuk başvurunuzu yaparak projede rol alma fırsatını yakalayabilirsiniz.

Başvuru için ilanımız içerisinde bulunan online başvuru yap kısmında oyunculuk başvuru formumuz yer almaktadır. Online olarak başvuru formunu doldurup, fotoğrafınız ile birlikte tarafımıza gönderebilirsiniz. Başvurunuzun onaylanması durumunda tarafınızla en kısa süre içerisinde iletişime geçilerek detaylı bilgiler paylaşılacaktır.
Online Başvuru Yap
Benzer Haberler
 • Gözlük
  Ünlü gözlük markaların satışından sorumlu optik firmasının yeni reklam filmi için bay ve bayan yetenekli yeni yüzlere ihtiyacımız bulunuyor.
 • Çikolata
  Bir çikolata reklam filmi için 20 ile 25 yaş arası bayan oyuncuya ihtiyacımız bulunuyor. Başvurunuzu online başvuru formumuz ile yapabilirsiniz.
 • Oda
  Oda spreyi reklam filminde oynayacak 25 ile 35 yaş arası kadın oyuncular aranıyor. İlgilenen tüm yeni yüz oyuncuların başvurularını bekliyoruz.
 • Halı
  Bir halı firmasının yeni çekilecek olan reklam filminde oynayacak oyuncular aranıyor. Oyuncu başvuru formumuz internet sitemizde yer almaktadır.
 • Siyah
  Star Tv ekranlarında Eylül ayında başlayacak olan Siyah İnci dizisi için oyuncu, yardımcı oyuncu ve figüran arayışımız devam ediyor. Başvurularınızı bekliyoruz.
 • Kozmetik
  Kozmetik firmasının yeni çekilecek reklam filminde rol alacak 25 ile 30 yaş arası bakımlı kadın oyuncu aranıyor. Başvurularınızı bekliyoruz.
 • Babamın
  Star Tv ekranlarında izleyicisi ile buluşan Babamın Günahları dizisi için yetenekli oyuncu ve oyuncu adaylarına ihtiyacımız bulunuyor. Başvurularınızı bekliyoruz.