Çorap Reklam Filmi

Çorap Reklam Filmi

Çorap markasının reklam filmi projesinde rol alacak  20 ile 28 yaş arası yeni yüz bayan oyuncu adayları arıyoruz. Başvuru yaparak şansınızı deneyebilirsiniz.

 ZİYARET

 PAYLAŞ

 TWEETLE

Detay

  Çorap Reklam Filmi Online Başvuru Yap

's
Yeni reklam filmi projesi için ajansımızdan talep edilen bayan yeni yüzler için başvurularımızı açmış bulunuyoruz. Çorap markasının reklamlarında oynayacak 20 ile 28 yaş arası genç bayanlar aranıyor. Reklam projesiyle ve reklam oyunculuğu ile ilgilenen bayan adaylar online başvuru kısmından formumuza ulaşabilirler. Renk renk ve desen desen külotlu çorapların tanıtımı için eğlenceli bir reklam filmi çekilecektir. Siz de başvurunuzu yaparak ön elemelerde şansınızı deneyebilirsiniz.

Yeni yüzler arayışımız için aktif olan ilanımıza başvuru yaparak fotoğrafınızı eklemeyi ve bilgilerinizi eksiksiz girmeyi unutmayın. Cast çalışmalarını yürüttüğümüz çorap markasının reklam projesi için ilanımıza başvuran adaylar arasından değerlendirme yapılacaktır. Reklam projesi için aranan oyuncu modeline uygun adaylara geri dönüş yapılacaktır.
Online Başvuru Yap
Benzer Haberler
 • Payitaht
  Trt 1 ekranlarında izleyicisi ile buluşan Payitaht Abdülhamid dizisinde rol alacak her yaştan yeni yüzler aranmaktadır. Başvurularınızı bekliyoruz.
 • Şevkat
  Fox Tv ekranlarının yeni dizisi, Limon Yapım imzası taşıyan, Şevkat Yerimdar projesi için her yaştan yetenekli yeni yüzlere ihtiyacımız bulunuyor.
 • Peynir
  Peynir reklamı için 25 ile 35 yaş arası bayan ve 10 ile 12 yaş çocuk oyuncu adaylarına ihtiyacımız bulunuyor. İlgilenen adayların başvurularını bekliyoruz.
 • Gelinlik
  Gelinlik firması olan müşterimizin yeni katalog çekimi için bayan model arayışımız bulunuyor. Online olarak fotoğraflı başvurularınızı bekliyoruz.
 • Televizyon
  Televizyon reklam filminde rol alacak, 40 ile 45 yaşları arasında bulunan yetenekli erkek oyuncu arayışımız bulunuyor. Başvurularınızı bekliyoruz.
 • Reçel
  Bir reçel reklamı için yetenekli çocuk oyuncular aranıyor. Reklam filmi için 09 ile 14 yaş arası tüm erkek çocukların başvurularını bekliyoruz.
 • Dondurma
  Dondurma reklamında rol alacak 7 ile 10 yaş arası kız ve erkek çocuklar aranıyor. Fotoğraflı başvurular online başvuru formu ile alınacaktır.