Çorap Reklam Filmi

Çorap Reklam Filmi

Çorap markasının reklam filmi projesinde rol alacak  20 ile 28 yaş arası yeni yüz bayan oyuncu adayları arıyoruz. Başvuru yaparak şansınızı deneyebilirsiniz.

 ZİYARET

 PAYLAŞ

 TWEETLE

Detay

  Çorap Reklam Filmi Online Başvuru Yap

's
Yeni reklam filmi projesi için ajansımızdan talep edilen bayan yeni yüzler için başvurularımızı açmış bulunuyoruz. Çorap markasının reklamlarında oynayacak 20 ile 28 yaş arası genç bayanlar aranıyor. Reklam projesiyle ve reklam oyunculuğu ile ilgilenen bayan adaylar online başvuru kısmından formumuza ulaşabilirler. Renk renk ve desen desen külotlu çorapların tanıtımı için eğlenceli bir reklam filmi çekilecektir. Siz de başvurunuzu yaparak ön elemelerde şansınızı deneyebilirsiniz.

Yeni yüzler arayışımız için aktif olan ilanımıza başvuru yaparak fotoğrafınızı eklemeyi ve bilgilerinizi eksiksiz girmeyi unutmayın. Cast çalışmalarını yürüttüğümüz çorap markasının reklam projesi için ilanımıza başvuran adaylar arasından değerlendirme yapılacaktır. Reklam projesi için aranan oyuncu modeline uygun adaylara geri dönüş yapılacaktır.
Online Başvuru Yap
Benzer Haberler
 • Büyük
  Çeşitli tekstil firmalarının katalog çekimlerinde modellik yapacak büyük beden manken model aranıyor. Büyük beden bayanlar başvuru yapabilirsiniz.
 • Peynir
  Peynir reklamı için 25 ile 35 yaş arası bayan ve 10 ile 12 yaş çocuk oyuncu adaylarına ihtiyacımız bulunuyor. İlgilenen adayların başvurularını bekliyoruz.
 • Çocuklar
  Kanal D ekranlarında yeniden izleyicisi ile buluşacak olan Çocuklar Duymasın dizisi için yeni yüzler oyuncu ve yardımcı oyuncu arayışımız devam ediyor.
 • Komşular
  Fox Tv ekranlarında izleyicisi ile buluşan Komşular dizisi için oyuncu ve yardımcı oyuncular aranıyor. İlgilenenler online başvuru yapabilirler.
 • Kayıtdışı
  Fox Tv ekranlarının yeni projesi olan Kayıtdışı dizisi için yeni yüzler başvurularını değerlendiriyoruz. Oyunculuk başvurunuzu sitemizden yapabilirsiniz.
 • Payitaht
  Trt 1 ekranlarında izleyicisi ile buluşan Payitaht Abdülhamid dizisinde rol alacak her yaştan yeni yüzler aranmaktadır. Başvurularınızı bekliyoruz.
 • Kurtlar
  Kurlar vadisi pusu dizisine her yaştan tecrübeli,tecrübesiz dizi oyuncusu ve yeni yüzler aranıyor. Dizi oyunculuğu başvurunuzu yapın.