Çorap Reklam Filmi

Çorap Reklam Filmi

Çorap markasının reklam filmi projesinde rol alacak  20 ile 28 yaş arası yeni yüz bayan oyuncu adayları arıyoruz. Başvuru yaparak şansınızı deneyebilirsiniz.

 ZİYARET

 PAYLAŞ

 TWEETLE

Detay

  Çorap Reklam Filmi Online Başvuru Yap

's
Yeni reklam filmi projesi için ajansımızdan talep edilen bayan yeni yüzler için başvurularımızı açmış bulunuyoruz. Çorap markasının reklamlarında oynayacak 20 ile 28 yaş arası genç bayanlar aranıyor. Reklam projesiyle ve reklam oyunculuğu ile ilgilenen bayan adaylar online başvuru kısmından formumuza ulaşabilirler. Renk renk ve desen desen külotlu çorapların tanıtımı için eğlenceli bir reklam filmi çekilecektir. Siz de başvurunuzu yaparak ön elemelerde şansınızı deneyebilirsiniz.

Yeni yüzler arayışımız için aktif olan ilanımıza başvuru yaparak fotoğrafınızı eklemeyi ve bilgilerinizi eksiksiz girmeyi unutmayın. Cast çalışmalarını yürüttüğümüz çorap markasının reklam projesi için ilanımıza başvuran adaylar arasından değerlendirme yapılacaktır. Reklam projesi için aranan oyuncu modeline uygun adaylara geri dönüş yapılacaktır.
Online Başvuru Yap
Benzer Haberler
 • Halı
  Bir halı firmasının yeni çekilecek olan reklam filminde oynayacak oyuncular aranıyor. Oyuncu başvuru formumuz internet sitemizde yer almaktadır.
 • Şaç
  Şampuan reklamları ve fuarlar için saç modelleri aranıyor. online saç modelliği başvurunuzu yapın.
 • Turkcell
  Turkcell Reklam Çekimleri için Selocanlar Çocuk Oyuncu Ve Çocuk Modeller Aranıyor. Sizde Çocuğunuz için Çocuk Oyuncu Model Başvurunuzu yapın
 • Söz
  Star Tv ekranlarının Tims&B yapım şirketi imzası taşıyan yeni dizi projesi Söz için yetenekli yeni yüzler oyuncu adayları arayışımız devam ediyor.
 • Peynir
  Peynir reklamı için 25 ile 35 yaş arası bayan ve 10 ile 12 yaş çocuk oyuncu adaylarına ihtiyacımız bulunuyor. İlgilenen adayların başvurularını bekliyoruz.
 • Dondurma
  Dondurma reklamında rol alacak 12 ile 15 yaş arası çocuklar aranıyor. Reklam filmi oyunculuk başvurunuzu online olarak sitemizden yapabilirsiniz.
 • Takı
  Altın takı markasının çekeceği yeni reklam filminde rol alacak 24 ile 33 yaş arası bay ve bayan yetenekli yeni yüzler arayışımız devam ediyor.