Çocuklar Duymasın Dizisi

Çocuklar Duymasın Dizisi

Kanal D ekranlarında yeniden izleyicisi ile buluşacak olan Çocuklar Duymasın dizisi için yeni yüzler oyuncu ve yardımcı oyuncu arayışımız devam ediyor.

 ZİYARET

 PAYLAŞ

 TWEETLE

Detay

  Çocuklar Duymasın Dizisi Online Başvuru Yap

's
Çocuklar Duymasın ile kahkaha kaldığı yerden devam ediyor. Baş rollerini taş fırın lakaplı Tamer Karadağlı ile Pınar Altuğ'un paylaştığı efsane dizi ekranlara geri dönüyor. Mint Motion Pictures imzası taşıyan Çocuklar Duymasın dizisinin yapımcılığını ve senaristliğini Birol Güven üstleniyor. Kanal D ekranlarında yayınlanacak olan dizide rol alacak oyuncu ve yardımcı oyuncu ihtiyacımız için online başvuru yap kısmından formumuzu doldurarak başvurunuzu yapabilirsiniz.

Zengin oyuncu kadrosunda Zeyno Gönenç, Volkan Severcan, Melek Şahin, Ferdi Akarnur, Öykü Güven, Alp Eren Khamis, Süleyman Yağcı ve Alparslan Özmol gibi isimlerde yer alıyor. Aile bağları, komedi ve aşkın bir arada bulunduğu efsane dizi Çocuklar Duymasın ekranlara geri dönüyor. İlanımıza başvuru yaparak oyuncu ve yardımcı oyuncu olarak dizide yer alma şansına sahip olabilirsiniz.
Online Başvuru Yap
Benzer Haberler
 • Meryem
  Kanal D ekranlarının yeni dizisi Meryem için oyuncu ve yardımcı oyuncu arayışımız başlamıştır. Online oyunculuk başvurunuzu sitemizden yapabilirsiniz.
 • Kurtlar
  Kurlar vadisi pusu dizisine her yaştan tecrübeli,tecrübesiz dizi oyuncusu ve yeni yüzler aranıyor. Dizi oyunculuğu başvurunuzu yapın.
 • Çay
  Çay reklamında oynayacak bay ve bayan oyuncular aranıyor. İlgilenenler ilanımıza fotoğraflı olacak şekilde oyunculuk başvurusu yapabilirler.
 • Kadın
  Fox Tv ekranlarında yayınlanacak olan Kadın dizisi için her yaştan yetenekli yeni yüzler başvurularımız başlamıştır. Başvurular online olarak alınacaktır.
 • Kanatsız
  Yeni dizi projelerinden olan ve Atv ekranlarında yayınlanmaya hazırlanan Kanatsız Kuşlar için yeni yüzler cast başvurunuzu online olarak yapabilirsiniz.
 • Gözlük
  Ünlü gözlük markaların satışından sorumlu optik firmasının yeni reklam filmi için bay ve bayan yetenekli yeni yüzlere ihtiyacımız bulunuyor.
 • Çorap
  Çorap markasının reklam filmi projesinde rol alacak  20 ile 28 yaş arası yeni yüz bayan oyuncu adayları arıyoruz. Başvuru yaparak şansınızı deneyebilirsiniz.