Çocuklar Duymasın Dizisi

Çocuklar Duymasın Dizisi

Kanal D ekranlarında yeniden izleyicisi ile buluşacak olan Çocuklar Duymasın dizisi için yeni yüzler oyuncu ve yardımcı oyuncu arayışımız devam ediyor.

 ZİYARET

 PAYLAŞ

 TWEETLE

Detay

  Çocuklar Duymasın Dizisi Online Başvuru Yap

's
Çocuklar Duymasın ile kahkaha kaldığı yerden devam ediyor. Baş rollerini taş fırın lakaplı Tamer Karadağlı ile Pınar Altuğ'un paylaştığı efsane dizi ekranlara geri dönüyor. Mint Motion Pictures imzası taşıyan Çocuklar Duymasın dizisinin yapımcılığını ve senaristliğini Birol Güven üstleniyor. Kanal D ekranlarında yayınlanacak olan dizide rol alacak oyuncu ve yardımcı oyuncu ihtiyacımız için online başvuru yap kısmından formumuzu doldurarak başvurunuzu yapabilirsiniz.

Zengin oyuncu kadrosunda Zeyno Gönenç, Volkan Severcan, Melek Şahin, Ferdi Akarnur, Öykü Güven, Alp Eren Khamis, Süleyman Yağcı ve Alparslan Özmol gibi isimlerde yer alıyor. Aile bağları, komedi ve aşkın bir arada bulunduğu efsane dizi Çocuklar Duymasın ekranlara geri dönüyor. İlanımıza başvuru yaparak oyuncu ve yardımcı oyuncu olarak dizide yer alma şansına sahip olabilirsiniz.
Online Başvuru Yap
Benzer Haberler
 • Turkcell
  Turkcell Reklam Çekimleri için Selocanlar Çocuk Oyuncu Ve Çocuk Modeller Aranıyor. Sizde Çocuğunuz için Çocuk Oyuncu Model Başvurunuzu yapın
 • Vodafone
  Vodafone reklamlarına oyuncu ve yeni yüz adalar aranıyor. Reklam oyunculuğu başvurunuzu yapın.
 • Çamaşır
  Ünlü bir beyaz eşya markasının yeni çekilecek olan çamaşır makinesi reklamında rol alacak, 40 ile 45 yaşları arasında bayan oyuncu aranıyor.
 • Bikini
  Ünlü bir plaj tekstil markasının yeni katalog çekiminde yer alacak bayan manken-model arayışımız bulunuyor. Başvurularınızı online olarak yapabilirsiniz.
 • Şaç
  Şampuan reklamları ve fuarlar için saç modelleri aranıyor. online saç modelliği başvurunuzu yapın.
 • Yatak
  Yatak markasının reklam filmi için yeni yüzler ihtiyacımız bulunuyor. İlanımıza 30 ile 38 yaş arası bay ve bayan oyuncu adayları başvuru yapabilir.
 • Kahvaltılık
  Kahvaltılık gevrek reklamı için yetenekli bayan oyuncu arayışımız bulunuyor. Reklam seçmeleri için online oyunculuk başvurusu yapabilirsiniz.