Çocuklar Duymasın Dizisi

Çocuklar Duymasın Dizisi

Kanal D ekranlarında yeniden izleyicisi ile buluşacak olan Çocuklar Duymasın dizisi için yeni yüzler oyuncu ve yardımcı oyuncu arayışımız devam ediyor.

 ZİYARET

 PAYLAŞ

 TWEETLE

Detay

  Çocuklar Duymasın Dizisi Online Başvuru Yap

's
Çocuklar Duymasın ile kahkaha kaldığı yerden devam ediyor. Baş rollerini taş fırın lakaplı Tamer Karadağlı ile Pınar Altuğ'un paylaştığı efsane dizi ekranlara geri dönüyor. Mint Motion Pictures imzası taşıyan Çocuklar Duymasın dizisinin yapımcılığını ve senaristliğini Birol Güven üstleniyor. Kanal D ekranlarında yayınlanacak olan dizide rol alacak oyuncu ve yardımcı oyuncu ihtiyacımız için online başvuru yap kısmından formumuzu doldurarak başvurunuzu yapabilirsiniz.

Zengin oyuncu kadrosunda Zeyno Gönenç, Volkan Severcan, Melek Şahin, Ferdi Akarnur, Öykü Güven, Alp Eren Khamis, Süleyman Yağcı ve Alparslan Özmol gibi isimlerde yer alıyor. Aile bağları, komedi ve aşkın bir arada bulunduğu efsane dizi Çocuklar Duymasın ekranlara geri dönüyor. İlanımıza başvuru yaparak oyuncu ve yardımcı oyuncu olarak dizide yer alma şansına sahip olabilirsiniz.
Online Başvuru Yap
Benzer Haberler
 • Savaşçı
  Fox Tv ekranlarına güçlü bir yapım geliyor, Savaşçı dizisinde rol alacak her yaştan yetenekli oyuncu ve yardımcı oyuncu adayları arayışımız başlamıştır.
 • Kaban
  Ünlü bir tekstil markasının kaban katalog çekimi için 36 beden kadın model arayışımız başlamıştır. Başvurular online olarak sitemizden alınacaktır.
 • Siyah
  Kanal D ekranlarında izleyicisi ile buluşacak olan Siyah Beyaz Aşk dizisi için değerlendirilecek, oyuncu ve yardımcı oyuncu başvurularımız başlamıştır.
 • Süt
  Süt reklamlarında rol alacak, oyunculuk deneyimi ve yeteneği olan 25 ile 30 yaşları arasında bayan yeni yüzler ihtiyacımız için başvurularınızı bekliyoruz.
 • Çocuklar
  Kanal D ekranlarında yeniden izleyicisi ile buluşacak olan Çocuklar Duymasın dizisi için yeni yüzler oyuncu ve yardımcı oyuncu arayışımız devam ediyor.
 • Dondurma
  Dondurma reklamında rol alacak 7 ile 10 yaş arası kız ve erkek çocuklar aranıyor. Fotoğraflı başvurular online başvuru formu ile alınacaktır.
 • Oda
  Oda spreyi reklam filminde oynayacak 25 ile 35 yaş arası kadın oyuncular aranıyor. İlgilenen tüm yeni yüz oyuncuların başvurularını bekliyoruz.