Çocuklar Duymasın Dizisi

Çocuklar Duymasın Dizisi

Kanal D ekranlarında yeniden izleyicisi ile buluşacak olan Çocuklar Duymasın dizisi için yeni yüzler oyuncu ve yardımcı oyuncu arayışımız devam ediyor.

 ZİYARET

 PAYLAŞ

 TWEETLE

Detay

  Çocuklar Duymasın Dizisi Online Başvuru Yap

's
Çocuklar Duymasın ile kahkaha kaldığı yerden devam ediyor. Baş rollerini taş fırın lakaplı Tamer Karadağlı ile Pınar Altuğ'un paylaştığı efsane dizi ekranlara geri dönüyor. Mint Motion Pictures imzası taşıyan Çocuklar Duymasın dizisinin yapımcılığını ve senaristliğini Birol Güven üstleniyor. Kanal D ekranlarında yayınlanacak olan dizide rol alacak oyuncu ve yardımcı oyuncu ihtiyacımız için online başvuru yap kısmından formumuzu doldurarak başvurunuzu yapabilirsiniz.

Zengin oyuncu kadrosunda Zeyno Gönenç, Volkan Severcan, Melek Şahin, Ferdi Akarnur, Öykü Güven, Alp Eren Khamis, Süleyman Yağcı ve Alparslan Özmol gibi isimlerde yer alıyor. Aile bağları, komedi ve aşkın bir arada bulunduğu efsane dizi Çocuklar Duymasın ekranlara geri dönüyor. İlanımıza başvuru yaparak oyuncu ve yardımcı oyuncu olarak dizide yer alma şansına sahip olabilirsiniz.
Online Başvuru Yap
Benzer Haberler
 • Yuvamdaki
  Show Tv ekranlarında izleyicisi ile buluşan yeni dizi projesi Yuvamdaki Düşman için her yaştan yetenekli oyuncu ve yardımcı oyuncular aranıyor.
 • Nefes
  Star Tv ekranlarında seyircisi ile buluşmaya hazırlanan Nefes Nefese dizisi için her yaştan yetenekli yeni yüzler aranıyor. Başvurularınızı bekliyoruz.
 • Halı
  Bir halı firmasının yeni çekilecek olan reklam filminde oynayacak oyuncular aranıyor. Oyuncu başvuru formumuz internet sitemizde yer almaktadır.
 • Reçel
  Bir reçel reklamı için yetenekli çocuk oyuncular aranıyor. Reklam filmi için 09 ile 14 yaş arası tüm erkek çocukların başvurularını bekliyoruz.
 • Banka
  Banka reklam filminde rol alacak 30 ile 35 yaş ve 45 ile 55 yaş arası bay bayan yetenekli oyuncu adayları aranıyor. İlgilenenler online başvuru yapabilirler.
 • Kalbimdeki
  Fox tv ekranlarının sevilen ve ilgiyle izlenen dizisi, Kalbimdeki Deniz projesi için deneyimli veya deneyimsiz oyuncu adaylarının başvurularını bekliyoruz.
 • Bisküvi
  Bir bisküvi reklamı için bay ve bayan genç yetenekli oyuncular aranıyor. İlgilenenler adaylar ilanımıza online oyunculuk başvurusu yapabilirler.