Çocuklar Duymasın Dizisi

Çocuklar Duymasın Dizisi

Kanal D ekranlarında yeniden izleyicisi ile buluşacak olan Çocuklar Duymasın dizisi için yeni yüzler oyuncu ve yardımcı oyuncu arayışımız devam ediyor.

 ZİYARET

 PAYLAŞ

 TWEETLE

Detay

  Çocuklar Duymasın Dizisi Online Başvuru Yap

's
Çocuklar Duymasın ile kahkaha kaldığı yerden devam ediyor. Baş rollerini taş fırın lakaplı Tamer Karadağlı ile Pınar Altuğ'un paylaştığı efsane dizi ekranlara geri dönüyor. Mint Motion Pictures imzası taşıyan Çocuklar Duymasın dizisinin yapımcılığını ve senaristliğini Birol Güven üstleniyor. Kanal D ekranlarında yayınlanacak olan dizide rol alacak oyuncu ve yardımcı oyuncu ihtiyacımız için online başvuru yap kısmından formumuzu doldurarak başvurunuzu yapabilirsiniz.

Zengin oyuncu kadrosunda Zeyno Gönenç, Volkan Severcan, Melek Şahin, Ferdi Akarnur, Öykü Güven, Alp Eren Khamis, Süleyman Yağcı ve Alparslan Özmol gibi isimlerde yer alıyor. Aile bağları, komedi ve aşkın bir arada bulunduğu efsane dizi Çocuklar Duymasın ekranlara geri dönüyor. İlanımıza başvuru yaparak oyuncu ve yardımcı oyuncu olarak dizide yer alma şansına sahip olabilirsiniz.
Online Başvuru Yap
Benzer Haberler
 • Şeker
  Şeker reklamı için bay, bayan ve çocuk yeni yüzler oyuncu arayışımız devam ediyor. Reklam filmi görüşmelerine katılmak için başvuru yapabilirsiniz.
 • Bulaşık
  Yeni reklam filmi olan Bulaşık Deterjanı markasının cast çalışmaları başlamıştır. 35 ile 38 yaş arası bayan adayların başvurusunu bekliyoruz.
 • Kredi
  Kredi kartı reklamları için bay, bayan, Tecrübeli tecrübesiz oyuncular yeniyüzler ve çocuklar aranıyor. Kredi kartı reklamları oyuncu seçmeleri için başvurunuzu yapabilirsiniz.
 • Türk
  Star Tv'de yeniden doğacak olan Türk Malı dizisi için oyuncu ve yardımcı oyuncu cast çalışmalarımız başlamıştır. Yeni yüzlerin başvurularını bekliyoruz.
 • Kek
  Hazır ve pratik kek reklamında rol alacak 25 ile 35 yaş arası yetenekli bayan oyuncu aranıyor. İlgilenen bayan adayların başvurularını bekliyoruz.
 • Takı
  Altın takı markasının çekeceği yeni reklam filminde rol alacak 24 ile 33 yaş arası bay ve bayan yetenekli yeni yüzler arayışımız devam ediyor.
 • Ateşböceği
  Star Tv'de seyircisiyle buluşacak olan Ateşböceği dizisi için yetenekli oyuncu, yardımcı oyuncu ve figüran yeni yüzler cast çalışmalarımız başlamıştır.