Çikolata Reklam Filmi

Çikolata Reklam Filmi

Bir çikolata reklam filmi için 20 ile 25 yaş arası bayan oyuncuya ihtiyacımız bulunuyor. Başvurunuzu online başvuru formumuz ile yapabilirsiniz.

 ZİYARET

 PAYLAŞ

 TWEETLE

Detay

  Çikolata Reklam Filmi Online Başvuru Yap

's
Ünlü bir çikolata markasının yeni çekilecek olan reklam filmi için oyuncu arayışımız sürüyor. Reklam projesinde yer alacak 20 ile 25 yaş arasında yetenekli bayan oyuncu için online başvurularımız başlamıştır. İlanımızda yer alan online başvuru yap kısmında formumuz bulunmaktadır. Başvuru formunu doldurarak tarafımıza göndermeniz durumunda başvurunuz işleme alınacaktır. Çikolata reklamı için yapacağınız başvuruya en kısa sürede geri dönüş yapılacaktır.

Televizyon ekranlarında yayınlanacak olan reklam filmi projesinin cast çalışmaları ajansımıza tarafından yürütülmektedir. Yeni yüz arayışımız için online başvuruları değerlendirmeye alıyoruz. İlanda belirtilen yaş aralığına uygun tüm bayan oyuncu adaylarının fotoğraflı başvurularını bekliyoruz.

Online Başvuru Yap
Benzer Haberler
 • Dolunay
  Star Tv ekranlarının yeni sezon dizisi olan Dolunay için oyuncu, yardımcı oyuncu ve figüran ihtiyacımız bulunuyor. Online başvurunuzu yapabilirsiniz.
 • Kuru
  Kuru yemiş markasının yeni reklam filminde rol alacak bay ve bayan yeni reklam yüzleri arayışımız için ilanımıza online oyunculuk başvurusu yapabilirsiniz.
 • Spor
  Spor giyim markasının katalog çekimlerinde modellik yapacak 36 beden kadın model adayları aranıyor. İlgilenenlerin başvurularınızı bekliyoruz.
 • Çorap
  Çorap markasının reklam filmi projesinde rol alacak  20 ile 28 yaş arası yeni yüz bayan oyuncu adayları arıyoruz. Başvuru yaparak şansınızı deneyebilirsiniz.
 • Reçel
  Bir reçel reklamı için yetenekli çocuk oyuncular aranıyor. Reklam filmi için 09 ile 14 yaş arası tüm erkek çocukların başvurularını bekliyoruz.
 • Savaşçı
  Fox Tv ekranlarına güçlü bir yapım geliyor, Savaşçı dizisinde rol alacak her yaştan yetenekli oyuncu ve yardımcı oyuncu adayları arayışımız başlamıştır.
 • Çekirdek
  Çekirdek reklam filminde rol alacak yeni yüz gençler aranıyor. Oyunculuk yeteneklerine güvenen tüm oyuncu adaylarının başvurularını bekliyoruz.