Çikolata Reklam Filmi

Çikolata Reklam Filmi

Bir çikolata reklam filmi için 20 ile 25 yaş arası bayan oyuncuya ihtiyacımız bulunuyor. Başvurunuzu online başvuru formumuz ile yapabilirsiniz.

 ZİYARET

 PAYLAŞ

 TWEETLE

Detay

  Çikolata Reklam Filmi Online Başvuru Yap

's
Ünlü bir çikolata markasının yeni çekilecek olan reklam filmi için oyuncu arayışımız sürüyor. Reklam projesinde yer alacak 20 ile 25 yaş arasında yetenekli bayan oyuncu için online başvurularımız başlamıştır. İlanımızda yer alan online başvuru yap kısmında formumuz bulunmaktadır. Başvuru formunu doldurarak tarafımıza göndermeniz durumunda başvurunuz işleme alınacaktır. Çikolata reklamı için yapacağınız başvuruya en kısa sürede geri dönüş yapılacaktır.

Televizyon ekranlarında yayınlanacak olan reklam filmi projesinin cast çalışmaları ajansımıza tarafından yürütülmektedir. Yeni yüz arayışımız için online başvuruları değerlendirmeye alıyoruz. İlanda belirtilen yaş aralığına uygun tüm bayan oyuncu adaylarının fotoğraflı başvurularını bekliyoruz.

Online Başvuru Yap
Benzer Haberler
 • Çukur
  Show Tv'de izleyicisi ile buluşacak olan Çukur dizisi için oyuncu ve yardımcı oyuncu başvurularımız başlamıştır. İlgilenenlerin başvurularını bekliyoruz.
 • Oda
  Oda spreyi reklam filminde oynayacak 25 ile 35 yaş arası kadın oyuncular aranıyor. İlgilenen tüm yeni yüz oyuncuların başvurularını bekliyoruz.
 • Bebek
  Bebek bezi reklamlarında oynayacak sevimli minikler aranıyor. İlgilenenler ilanımıza online başvuru formumuzu doldurarak müracaat edebilirler.
 • Çekirdek
  Çekirdek reklam filminde rol alacak yeni yüz gençler aranıyor. Oyunculuk yeteneklerine güvenen tüm oyuncu adaylarının başvurularını bekliyoruz.
 • Bisküvi
  Bir bisküvi reklamı için bay ve bayan genç yetenekli oyuncular aranıyor. İlgilenenler adaylar ilanımıza online oyunculuk başvurusu yapabilirler.
 • Televizyon
  Televizyon reklam filminde rol alacak, 40 ile 45 yaşları arasında bulunan yetenekli erkek oyuncu arayışımız bulunuyor. Başvurularınızı bekliyoruz.
 • Ayakkabı
  Ayakkabı reklamında rol alacak yeni yüzler aranıyor. Yeni reklam filmi projesi için 36 ve 38 ayak numarasına sahip bayan oyunculara ihtiyacımız bulunuyor.