Çikolata Reklam Filmi

Çikolata Reklam Filmi

Bir çikolata reklam filmi için 20 ile 25 yaş arası bayan oyuncuya ihtiyacımız bulunuyor. Başvurunuzu online başvuru formumuz ile yapabilirsiniz.

 ZİYARET

 PAYLAŞ

 TWEETLE

Detay

  Çikolata Reklam Filmi Online Başvuru Yap

's
Ünlü bir çikolata markasının yeni çekilecek olan reklam filmi için oyuncu arayışımız sürüyor. Reklam projesinde yer alacak 20 ile 25 yaş arasında yetenekli bayan oyuncu için online başvurularımız başlamıştır. İlanımızda yer alan online başvuru yap kısmında formumuz bulunmaktadır. Başvuru formunu doldurarak tarafımıza göndermeniz durumunda başvurunuz işleme alınacaktır. Çikolata reklamı için yapacağınız başvuruya en kısa sürede geri dönüş yapılacaktır.

Televizyon ekranlarında yayınlanacak olan reklam filmi projesinin cast çalışmaları ajansımıza tarafından yürütülmektedir. Yeni yüz arayışımız için online başvuruları değerlendirmeye alıyoruz. İlanda belirtilen yaş aralığına uygun tüm bayan oyuncu adaylarının fotoğraflı başvurularını bekliyoruz.
Online Başvuru Yap
Benzer Haberler
 • Savaşçı
  Fox Tv ekranlarına güçlü bir yapım geliyor, Savaşçı dizisinde rol alacak her yaştan yetenekli oyuncu ve yardımcı oyuncu adayları arayışımız başlamıştır.
 • Ateşböceği
  Star Tv'de seyircisiyle buluşacak olan Ateşböceği dizisi için yetenekli oyuncu, yardımcı oyuncu ve figüran yeni yüzler cast çalışmalarımız başlamıştır.
 • Cennetin
  Atv ekranlarında yayınlanan Cennetin Gözyaşları dizisinde rol alacak her yaştan oyuncu ve oyuncu adayları başvurularını değerlendirmeye başlıyoruz.
 • Şaç
  Şampuan reklamları ve fuarlar için saç modelleri aranıyor. online saç modelliği başvurunuzu yapın.
 • Otomobil
  Ünlü otomobil firmalarının reklam çekimleri için oyuncu seçmelerimiz başlamıştır. Sizde başvuru yaparak reklam oyunculuğu seçmelerine katılabilirsiniz.
 • Bikini
  Ünlü bir plaj tekstil markasının yeni katalog çekiminde yer alacak bayan manken-model arayışımız bulunuyor. Başvurularınızı online olarak yapabilirsiniz.
 • Büyük
  Çeşitli tekstil firmalarının katalog çekimlerinde modellik yapacak büyük beden manken model aranıyor. Büyük beden bayanlar başvuru yapabilirsiniz.