Çikolata Reklam Filmi

Çikolata Reklam Filmi

Bir çikolata reklam filmi için 20 ile 25 yaş arası bayan oyuncuya ihtiyacımız bulunuyor. Başvurunuzu online başvuru formumuz ile yapabilirsiniz.

 ZİYARET

 PAYLAŞ

 TWEETLE

Detay

  Çikolata Reklam Filmi Online Başvuru Yap

's
Ünlü bir çikolata markasının yeni çekilecek olan reklam filmi için oyuncu arayışımız sürüyor. Reklam projesinde yer alacak 20 ile 25 yaş arasında yetenekli bayan oyuncu için online başvurularımız başlamıştır. İlanımızda yer alan online başvuru yap kısmında formumuz bulunmaktadır. Başvuru formunu doldurarak tarafımıza göndermeniz durumunda başvurunuz işleme alınacaktır. Çikolata reklamı için yapacağınız başvuruya en kısa sürede geri dönüş yapılacaktır.

Televizyon ekranlarında yayınlanacak olan reklam filmi projesinin cast çalışmaları ajansımıza tarafından yürütülmektedir. Yeni yüz arayışımız için online başvuruları değerlendirmeye alıyoruz. İlanda belirtilen yaş aralığına uygun tüm bayan oyuncu adaylarının fotoğraflı başvurularını bekliyoruz.

Online Başvuru Yap
Benzer Haberler
 • Hastane
  Özel bir hastanenin yeni çekilecek reklam filmi için 25 ile 40 yaş arası kadın ve erkek oyuncular aranıyor. Başvurular online olarak alınacaktır.
 • Tıraş
  Tıraş bıçağı markası olan müşterimizin yeni çekilecek reklam filminde oynayacak 25-33 yaş arası bakımlı bay adaylar arayışımız devam ediyor.
 • Şampuan
  Şampuan reklamlarında oynayacak 22 ile 35 yaşları arasında olan bakımlı ve dış görünümüne özen gösteren  bayan yeni yüzler ihtiyacımız bulunuyor.
 • Fırın
  Fırın reklam filminde  rol alacak 50 ile 55 yaşları arasında, sarışın bayan oyuncular aranıyor. Yetenekli yeni yüzlerin başvurularını bekliyoruz.

 • Bal
  Bal reklam filminde rol alacak 10 ile 14 yaş arasında bulunan, yetenekli erkek çocuk oyuncu aranıyor. Başvurular online başvuru formu ile alınacaktır.
 • Çay
  Çay reklamında oynayacak bay ve bayan oyuncular aranıyor. İlgilenenler ilanımıza fotoğraflı olacak şekilde oyunculuk başvurusu yapabilirler.
 • İnsanlık
  Kanal D ekranlarında yayınlanan İnsanlık Suçu dizisi için her yaş aralığında yetenekli oyuncu ve yardımcı oyuncular aranıyor. Başvurularınızı bekliyoruz.