Çikolata Reklam Filmi

Çikolata Reklam Filmi

Bir çikolata reklam filmi için 20 ile 25 yaş arası bayan oyuncuya ihtiyacımız bulunuyor. Başvurunuzu online başvuru formumuz ile yapabilirsiniz.

 ZİYARET

 PAYLAŞ

 TWEETLE

Detay

  Çikolata Reklam Filmi Online Başvuru Yap

's
Ünlü bir çikolata markasının yeni çekilecek olan reklam filmi için oyuncu arayışımız sürüyor. Reklam projesinde yer alacak 20 ile 25 yaş arasında yetenekli bayan oyuncu için online başvurularımız başlamıştır. İlanımızda yer alan online başvuru yap kısmında formumuz bulunmaktadır. Başvuru formunu doldurarak tarafımıza göndermeniz durumunda başvurunuz işleme alınacaktır. Çikolata reklamı için yapacağınız başvuruya en kısa sürede geri dönüş yapılacaktır.

Televizyon ekranlarında yayınlanacak olan reklam filmi projesinin cast çalışmaları ajansımıza tarafından yürütülmektedir. Yeni yüz arayışımız için online başvuruları değerlendirmeye alıyoruz. İlanda belirtilen yaş aralığına uygun tüm bayan oyuncu adaylarının fotoğraflı başvurularını bekliyoruz.
Online Başvuru Yap
Benzer Haberler
 • Söz
  Star Tv ekranlarının Tims&B yapım şirketi imzası taşıyan yeni dizi projesi Söz için yetenekli yeni yüzler oyuncu adayları arayışımız devam ediyor.
 • Kalp
  Yeni dizi projelerinden olan ve Show Tv ekranlarında yayınlanmaya hazırlanan Kalp Atışı için yeni yüzler cast başvurunuzu online olarak yapabilirsiniz.
 • Çamaşır
  Ünlü bir beyaz eşya markasının yeni çekilecek olan çamaşır makinesi reklamında rol alacak, 40 ile 45 yaşları arasında bayan oyuncu aranıyor.
 • Nescafe
  Nescafe Reklamları için oyuncu seçmelerimiz başlamıştır. Sizde Nescafe Reklamları oyuncu başvurusu yaparak cast ajansımıza kayıt olabilirsiniz.
 • Kahvaltılık
  Kahvaltılık gevrek reklamı için yetenekli bayan oyuncu arayışımız bulunuyor. Reklam seçmeleri için online oyunculuk başvurusu yapabilirsiniz.
 • Makarna
  Makarna reklam filminde oynayacak 45 ile 50 yaşları arasında bayan oyuncuya ihtiyacımız var. Reklam oyunculuğu başvurunuzu online olarak yapabilirsiniz.
 • Seven
  Atv ekranlarında yayınlanacak olan Seven Ne Yapmaz dizisi için her yaştan yetenekli yeni yüzler arayışımız devam ediyor. Başvurularınızı bekliyoruz.