Cennetin Gözyaşları Dizisi

Cennetin Gözyaşları Dizisi

Atv ekranlarında yayınlanan Cennetin Gözyaşları dizisinde rol alacak her yaştan oyuncu ve oyuncu adayları başvurularını değerlendirmeye başlıyoruz.

 ZİYARET

 PAYLAŞ

 TWEETLE

Detay

  Cennetin Gözyaşları Dizisi Online Başvuru Yap

's
Yapımcılığını Süreç Film Ali Gündoğdu'nun üstlendiği dizi Atv ekranlarında yerini alıyor. Yönetmen koltuğunda ise Sadullah Celen oturuyor. Kore formatından uyarlanan dizinin baş rollerini  Esra Ronabahar,  Berk Atan ve Almila Ada paylaşıyor. Cennet adlı bir kızın hikayesini anlatacak olan Cennetin Gözyaşları dizisi yeni sezonun oldukça iddialı yapımlarından biri olarak karşımıza çıkıyor. Yeni dizi projesinde oyuncu, yardımcı oyuncu ve figüran olarak rol almak isteyen tüm adaylar online başvuru yap kısmından ilanımıza başvuru yapabilirler.

Deneyimli yada deneyimsiz fark etmeksizin her yaştan oyuncu adaylarının başvuruları dikkate alınacaktır. Başvurunuzun uygun bulunması halinde formda belirttiğiniz numara üzerinden iletişime geçilecektir. Oyunculuk yeteneklerinizi bizimle değerlendirmek ve cast kadromuzda yer almak için başvuru formumuz aktif hale gelmiştir.
Online Başvuru Yap
Benzer Haberler
 • Nescafe
  Nescafe Reklamları için oyuncu seçmelerimiz başlamıştır. Sizde Nescafe Reklamları oyuncu başvurusu yaparak cast ajansımıza kayıt olabilirsiniz.
 • Hazır
  Hazır çorba reklamında oynayacak 30 ile 38 yaş arası kadın oyuncu aranıyor. Başvuru formumuzu doldurarak oyunculuk başvurunuzu tamamlayabilirsiniz.
 • Halı
  Bir halı firmasının yeni çekilecek olan reklam filminde oynayacak oyuncular aranıyor. Oyuncu başvuru formumuz internet sitemizde yer almaktadır.
 • Şevkat
  Fox Tv ekranlarının yeni dizisi, Limon Yapım imzası taşıyan, Şevkat Yerimdar projesi için her yaştan yetenekli yeni yüzlere ihtiyacımız bulunuyor.
 • Nevresim
  Nevresim reklamında rol alacak 40 ile 45 yaşları arasında bayan oyuncu arayışımız bulunuyor. İlgilenenler ilanımız için başvuru formunu doldurabilirler.
 • Yeni
  Show Tv'de yayınlanan Yeni Gelin dizisinde rol alacak oyuncu ve yardımcı oyuncu adayları ihtiyacımız için online olarak başvurularınızı yapabilirsiniz.
 • Boya
  Ünlü bir boya markasının yeni reklam filmi için 40 ile 45 yaşları arasında yetenekli erkek oyunculara ihtiyacımız bulunuyor. Başvurularınızı bekliyoruz.