Cennetin Gözyaşları Dizisi

Cennetin Gözyaşları Dizisi

Atv ekranlarında yayınlanan Cennetin Gözyaşları dizisinde rol alacak her yaştan oyuncu ve oyuncu adayları başvurularını değerlendirmeye başlıyoruz.

 ZİYARET

 PAYLAŞ

 TWEETLE

Detay

  Cennetin Gözyaşları Dizisi Online Başvuru Yap

's
Yapımcılığını Süreç Film Ali Gündoğdu'nun üstlendiği dizi Atv ekranlarında yerini alıyor. Yönetmen koltuğunda ise Sadullah Celen oturuyor. Kore formatından uyarlanan dizinin baş rollerini  Esra Ronabahar,  Berk Atan ve Almila Ada paylaşıyor. Cennet adlı bir kızın hikayesini anlatacak olan Cennetin Gözyaşları dizisi yeni sezonun oldukça iddialı yapımlarından biri olarak karşımıza çıkıyor. Yeni dizi projesinde oyuncu, yardımcı oyuncu ve figüran olarak rol almak isteyen tüm adaylar online başvuru yap kısmından ilanımıza başvuru yapabilirler.

Deneyimli yada deneyimsiz fark etmeksizin her yaştan oyuncu adaylarının başvuruları dikkate alınacaktır. Başvurunuzun uygun bulunması halinde formda belirttiğiniz numara üzerinden iletişime geçilecektir. Oyunculuk yeteneklerinizi bizimle değerlendirmek ve cast kadromuzda yer almak için başvuru formumuz aktif hale gelmiştir.
Online Başvuru Yap
Benzer Haberler
 • Kurtlar
  Kurlar vadisi pusu dizisine her yaştan tecrübeli,tecrübesiz dizi oyuncusu ve yeni yüzler aranıyor. Dizi oyunculuğu başvurunuzu yapın.
 • İnternet
  İnternet reklam filminde rol alacak 20 ile 25 yaş arası eğlenceli genç yeni yüzler aranıyor. İlgilenenler online başvuru formunu doldurabilirler.
 • Parfüm
  Parfüm reklam filminde  oynayacak 25 ile 30 yaş arası yeni yüz yetenekli kadın oyuncu arıyoruz. Online fotoğraflı başvurularınızı bekliyoruz.
 • Derin
  Bir derin dondurucu markasının çekilecek olan reklam filminde rol alacak 40 ile 45 yaşları arasında bayan yeni yüzler ihtiyacımız bulunuyor.
 • Tıraş
  Tıraş bıçağı markası olan müşterimizin yeni çekilecek reklam filminde oynayacak 25-33 yaş arası bakımlı bay adaylar arayışımız devam ediyor.
 • Güvenlik
  Güvenlik sistemleri firmasının yeni reklam filminde rol alacak kadın ve erkek yeni yüz oyuncular aranıyor. Fotoğraflı başvurularınızı bekliyoruz.
 • Büyük
  Çeşitli tekstil firmalarının katalog çekimlerinde modellik yapacak büyük beden manken model aranıyor. Büyük beden bayanlar başvuru yapabilirsiniz.