Cennetin Gözyaşları Dizisi

Cennetin Gözyaşları Dizisi

Atv ekranlarında yayınlanan Cennetin Gözyaşları dizisinde rol alacak her yaştan oyuncu ve oyuncu adayları başvurularını değerlendirmeye başlıyoruz.

 ZİYARET

 PAYLAŞ

 TWEETLE

Detay

  Cennetin Gözyaşları Dizisi Online Başvuru Yap

's
Yapımcılığını Süreç Film Ali Gündoğdu'nun üstlendiği dizi Atv ekranlarında yerini alıyor. Yönetmen koltuğunda ise Sadullah Celen oturuyor. Kore formatından uyarlanan dizinin baş rollerini  Esra Ronabahar,  Berk Atan ve Almila Ada paylaşıyor. Cennet adlı bir kızın hikayesini anlatacak olan Cennetin Gözyaşları dizisi yeni sezonun oldukça iddialı yapımlarından biri olarak karşımıza çıkıyor. Yeni dizi projesinde oyuncu, yardımcı oyuncu ve figüran olarak rol almak isteyen tüm adaylar online başvuru yap kısmından ilanımıza başvuru yapabilirler.

Deneyimli yada deneyimsiz fark etmeksizin her yaştan oyuncu adaylarının başvuruları dikkate alınacaktır. Başvurunuzun uygun bulunması halinde formda belirttiğiniz numara üzerinden iletişime geçilecektir. Oyunculuk yeteneklerinizi bizimle değerlendirmek ve cast kadromuzda yer almak için başvuru formumuz aktif hale gelmiştir.
Online Başvuru Yap
Benzer Haberler
 • Nescafe
  Nescafe Reklamları için oyuncu seçmelerimiz başlamıştır. Sizde Nescafe Reklamları oyuncu başvurusu yaparak cast ajansımıza kayıt olabilirsiniz.
 • Söz
  Star Tv ekranlarının Tims&B yapım şirketi imzası taşıyan yeni dizi projesi Söz için yetenekli yeni yüzler oyuncu adayları arayışımız devam ediyor.
 • Avlu
  Star Tv ekranlarında yayınlanan yeni dizi projesi Avlu için oyuncu ve yardımcı oyuncular aranıyor. Online oyunculuk başvurularını bekliyoruz.
 • Siyah
  Kanal D ekranlarında izleyicisi ile buluşacak olan Siyah Beyaz Aşk dizisi için değerlendirilecek, oyuncu ve yardımcı oyuncu başvurularımız başlamıştır.
 • Yeni
  Show Tv'de yayınlanan Yeni Gelin dizisinde rol alacak oyuncu ve yardımcı oyuncu adayları ihtiyacımız için online olarak başvurularınızı yapabilirsiniz.
 • Oda
  Oda spreyi reklam filminde oynayacak 25 ile 35 yaş arası kadın oyuncular aranıyor. İlgilenen tüm yeni yüz oyuncuların başvurularını bekliyoruz.
 • Kuru
  Kuru yemiş markasının yeni reklam filminde rol alacak bay ve bayan yeni reklam yüzleri arayışımız için ilanımıza online oyunculuk başvurusu yapabilirsiniz.