Çekirdek Reklam Filmi

Çekirdek Reklam Filmi

Çekirdek reklam filminde rol alacak yeni yüz gençler aranıyor. Oyunculuk yeteneklerine güvenen tüm oyuncu adaylarının başvurularını bekliyoruz.

 ZİYARET

 PAYLAŞ

 TWEETLE

Detay

  Çekirdek Reklam Filmi Online Başvuru Yap

's
Yeni reklam filmi projemiz olan çekirdek reklamı için genç oyunculara ihtiyacımız var. 20 ile 26 yaş arası kız ve erkek yetenekli yeni yüzler online başvuru yapabilirler. İlan sayfamızın başında bulunan online başvuru yap kısmında formumuz yer almaktadır. Başvuru formunda oyuncu adayının kişisel bilgileri, deneyimleri ve eğitim bilgilerini içeren alanlar bulunmaktadır. Formu eksiksiz doldurarak fotoğrafınızla birlikte tarafımıza göndermeniz halinde başvurunuz işleme alınacaktır.

Çekirdek reklamında oynayacak oyuncu adayları öncelikle ilanımıza yapılan başvurular arasından değerlendirilecektir. Başvurusu projeye uygun bulunan adaylara geri dönüş yapılacaktır. Reklam filmi projesinde yer almak ve reklam oyunculuğunda şansınızı denemek istiyorsanız geç kalmadan başvurunuzu tamamlayın. Sizi en iyi şekilde yansıtan fotoğrafınız ile birlikte başvuru formunu tarafımıza göndermeniz gerekmektedir. Çekirdek reklamı için yeni yüzler arayışımız devam ediyor.
Online Başvuru Yap
Benzer Haberler
 • Gömlek
  Ünlü bir tekstil markasının yeni çekilecek gömlek reklamı için erkek oyuncu arayışımız bulunuyor. Online oyunculuk başvurularınızı bekliyoruz.
 • Tatil
  Bir tatil internet sitesinin yeni çekilecek reklam filmi için 20 ile 35 yaşları arasında olan bay ve bayan yeni yüzlere ihtiyacımız bulunuyor.
 • Vitamin
  Vitamin reklamında rol alacak 25 ile 35 yaşları arasında bulunan kadın ve erkek oyuncular aranıyor. Online fotoğraflı başvurularınızı bekliyoruz.
 • Adı
  Fox Tv ekranlarında yayınlanan, yeni dizi projesi Adı Zehra için her yaştan oyuncu ve yardımcı oyuncular aranıyor. Başvurular online olarak alınacaktır.
 • Saç
  Saç boyası reklamında oynayacak uzun saçlı 25 ile 35 yaş arasında bayan yeni yüzler arıyoruz. İlgilenenlerin fotoğraflı başvurularını bekliyoruz.
 • Kahve
  Kahve reklamında rol alacak, 25 ile 30 yaş arası yetenekli yen yüz kadın oyuncu aranıyor. Fotoğraflı başvurular değerlendirmeye alınacaktır.
 • Süpürge
  Süpürge reklamında oynayacak 30 ile 35 yaş arası yeni yüz kadın oyuncu ihtiyacımız bulunuyor. Başvurular online olarak sitemizden alınacaktır.