Çekirdek Reklam Filmi

Çekirdek Reklam Filmi

Çekirdek reklam filminde rol alacak yeni yüz gençler aranıyor. Oyunculuk yeteneklerine güvenen tüm oyuncu adaylarının başvurularını bekliyoruz.

 ZİYARET

 PAYLAŞ

 TWEETLE

Detay

  Çekirdek Reklam Filmi Online Başvuru Yap

's
Yeni reklam filmi projemiz olan çekirdek reklamı için genç oyunculara ihtiyacımız var. 20 ile 26 yaş arası kız ve erkek yetenekli yeni yüzler online başvuru yapabilirler. İlan sayfamızın başında bulunan online başvuru yap kısmında formumuz yer almaktadır. Başvuru formunda oyuncu adayının kişisel bilgileri, deneyimleri ve eğitim bilgilerini içeren alanlar bulunmaktadır. Formu eksiksiz doldurarak fotoğrafınızla birlikte tarafımıza göndermeniz halinde başvurunuz işleme alınacaktır.

Çekirdek reklamında oynayacak oyuncu adayları öncelikle ilanımıza yapılan başvurular arasından değerlendirilecektir. Başvurusu projeye uygun bulunan adaylara geri dönüş yapılacaktır. Reklam filmi projesinde yer almak ve reklam oyunculuğunda şansınızı denemek istiyorsanız geç kalmadan başvurunuzu tamamlayın. Sizi en iyi şekilde yansıtan fotoğrafınız ile birlikte başvuru formunu tarafımıza göndermeniz gerekmektedir. Çekirdek reklamı için yeni yüzler arayışımız devam ediyor.
Online Başvuru Yap
Benzer Haberler
 • Tıraş
  Tıraş bıçağı markası olan müşterimizin yeni çekilecek reklam filminde oynayacak 25-33 yaş arası bakımlı bay adaylar arayışımız devam ediyor.
 • Savaşçı
  Fox Tv ekranlarına güçlü bir yapım geliyor, Savaşçı dizisinde rol alacak her yaştan yetenekli oyuncu ve yardımcı oyuncu adayları arayışımız başlamıştır.
 • Siyah
  Kanal D ekranlarında izleyicisi ile buluşacak olan Siyah Beyaz Aşk dizisi için değerlendirilecek, oyuncu ve yardımcı oyuncu başvurularımız başlamıştır.
 • Bisküvi
  Bir bisküvi reklamı için bay ve bayan genç yetenekli oyuncular aranıyor. İlgilenenler adaylar ilanımıza online oyunculuk başvurusu yapabilirler.
 • İletişim
  İletişim fuarı için 20 ile 28 yaş arasında bulunan, bayan model tanıtım hostesleri aranıyor. Başvuru formunu doldurarak ilanımıza online müracaat edebilirsiniz.
 • İstanbullu
  03 Medya İmzası taşıyan ve Star Tv ekranlarında yayınlanan İstanbullu Gelin dizisinde rol alacak yetenekli yeni yüzler ihtiyacımız bulunuyor.
 • Gömlek
  Ünlü bir tekstil markasının yeni çekilecek gömlek reklamı için erkek oyuncu arayışımız bulunuyor. Online oyunculuk başvurularınızı bekliyoruz.