Çekirdek Reklam Filmi

Çekirdek Reklam Filmi

Çekirdek reklam filminde rol alacak yeni yüz gençler aranıyor. Oyunculuk yeteneklerine güvenen tüm oyuncu adaylarının başvurularını bekliyoruz.

 ZİYARET

 PAYLAŞ

 TWEETLE

Detay

  Çekirdek Reklam Filmi Online Başvuru Yap

's
Yeni reklam filmi projemiz olan çekirdek reklamı için genç oyunculara ihtiyacımız var. 20 ile 26 yaş arası kız ve erkek yetenekli yeni yüzler online başvuru yapabilirler. İlan sayfamızın başında bulunan online başvuru yap kısmında formumuz yer almaktadır. Başvuru formunda oyuncu adayının kişisel bilgileri, deneyimleri ve eğitim bilgilerini içeren alanlar bulunmaktadır. Formu eksiksiz doldurarak fotoğrafınızla birlikte tarafımıza göndermeniz halinde başvurunuz işleme alınacaktır.

Çekirdek reklamında oynayacak oyuncu adayları öncelikle ilanımıza yapılan başvurular arasından değerlendirilecektir. Başvurusu projeye uygun bulunan adaylara geri dönüş yapılacaktır. Reklam filmi projesinde yer almak ve reklam oyunculuğunda şansınızı denemek istiyorsanız geç kalmadan başvurunuzu tamamlayın. Sizi en iyi şekilde yansıtan fotoğrafınız ile birlikte başvuru formunu tarafımıza göndermeniz gerekmektedir. Çekirdek reklamı için yeni yüzler arayışımız devam ediyor.
Online Başvuru Yap
Benzer Haberler
 • Nevresim
  Nevresim reklamında rol alacak 40 ile 45 yaşları arasında bayan oyuncu arayışımız bulunuyor. İlgilenenler ilanımız için başvuru formunu doldurabilirler.
 • Yatak
  Yatak markasının reklam filmi için yeni yüzler ihtiyacımız bulunuyor. İlanımıza 30 ile 38 yaş arası bay ve bayan oyuncu adayları başvuru yapabilir.
 • Kırtasiye
  Kırtasiye reklam filminde rol alacak 30 ile 35 yaş arası yetenekli kadın oyuncular aranıyor. İlgilenenler online başvuru formumuzu doldurabilirler.
 • Kuru
  Kuru yemiş markasının yeni reklam filminde rol alacak bay ve bayan yeni reklam yüzleri arayışımız için ilanımıza online oyunculuk başvurusu yapabilirsiniz.
 • Otomobil
  Ünlü otomobil firmalarının reklam çekimleri için oyuncu seçmelerimiz başlamıştır. Sizde başvuru yaparak reklam oyunculuğu seçmelerine katılabilirsiniz.
 • İsimsizler
  Kanal D ekranlarında başlayan ve çok ses getiren yeni dizi projesi İsimsizler için oyunculuk yeteneği olan yeni yüzler arayışımız devam ediyor.
 • Vodafone
  Vodafone reklamlarına oyuncu ve yeni yüz adalar aranıyor. Reklam oyunculuğu başvurunuzu yapın.