Çekirdek Reklam Filmi

Çekirdek Reklam Filmi

Çekirdek reklam filminde rol alacak yeni yüz gençler aranıyor. Oyunculuk yeteneklerine güvenen tüm oyuncu adaylarının başvurularını bekliyoruz.

 ZİYARET

 PAYLAŞ

 TWEETLE

Detay

  Çekirdek Reklam Filmi Online Başvuru Yap

's
Yeni reklam filmi projemiz olan çekirdek reklamı için genç oyunculara ihtiyacımız var. 20 ile 26 yaş arası kız ve erkek yetenekli yeni yüzler online başvuru yapabilirler. İlan sayfamızın başında bulunan online başvuru yap kısmında formumuz yer almaktadır. Başvuru formunda oyuncu adayının kişisel bilgileri, deneyimleri ve eğitim bilgilerini içeren alanlar bulunmaktadır. Formu eksiksiz doldurarak fotoğrafınızla birlikte tarafımıza göndermeniz halinde başvurunuz işleme alınacaktır.

Çekirdek reklamında oynayacak oyuncu adayları öncelikle ilanımıza yapılan başvurular arasından değerlendirilecektir. Başvurusu projeye uygun bulunan adaylara geri dönüş yapılacaktır. Reklam filmi projesinde yer almak ve reklam oyunculuğunda şansınızı denemek istiyorsanız geç kalmadan başvurunuzu tamamlayın. Sizi en iyi şekilde yansıtan fotoğrafınız ile birlikte başvuru formunu tarafımıza göndermeniz gerekmektedir. Çekirdek reklamı için yeni yüzler arayışımız devam ediyor.
Online Başvuru Yap
Benzer Haberler
 • Çay
  Çay reklamında oynayacak bay ve bayan oyuncular aranıyor. İlgilenenler ilanımıza fotoğraflı olacak şekilde oyunculuk başvurusu yapabilirler.
 • Şaç
  Şampuan reklamları ve fuarlar için saç modelleri aranıyor. online saç modelliği başvurunuzu yapın.
 • Derin
  Bir derin dondurucu markasının çekilecek olan reklam filminde rol alacak 40 ile 45 yaşları arasında bayan yeni yüzler ihtiyacımız bulunuyor.
 • Çocuklar
  Kanal D ekranlarında yeniden izleyicisi ile buluşacak olan Çocuklar Duymasın dizisi için yeni yüzler oyuncu ve yardımcı oyuncu arayışımız devam ediyor.
 • Sıcak
  Sıcak çikolata reklamında oynayacak 25 ile 30 yaş arası yeni yüz kadın oyuncu aranıyor. İlgilenenler online başvuru formunu doldurabilirler.
 • Nevresim
  Nevresim reklamında rol alacak 40 ile 45 yaşları arasında bayan oyuncu arayışımız bulunuyor. İlgilenenler ilanımız için başvuru formunu doldurabilirler.
 • Babamın
  Star Tv ekranlarında izleyicisi ile buluşan Babamın Günahları dizisi için yetenekli oyuncu ve oyuncu adaylarına ihtiyacımız bulunuyor. Başvurularınızı bekliyoruz.