Çekirdek Reklam Filmi

Çekirdek Reklam Filmi

Çekirdek reklam filminde rol alacak yeni yüz gençler aranıyor. Oyunculuk yeteneklerine güvenen tüm oyuncu adaylarının başvurularını bekliyoruz.

 ZİYARET

 PAYLAŞ

 TWEETLE

Detay

  Çekirdek Reklam Filmi Online Başvuru Yap

's
Yeni reklam filmi projemiz olan çekirdek reklamı için genç oyunculara ihtiyacımız var. 20 ile 26 yaş arası kız ve erkek yetenekli yeni yüzler online başvuru yapabilirler. İlan sayfamızın başında bulunan online başvuru yap kısmında formumuz yer almaktadır. Başvuru formunda oyuncu adayının kişisel bilgileri, deneyimleri ve eğitim bilgilerini içeren alanlar bulunmaktadır. Formu eksiksiz doldurarak fotoğrafınızla birlikte tarafımıza göndermeniz halinde başvurunuz işleme alınacaktır.

Çekirdek reklamında oynayacak oyuncu adayları öncelikle ilanımıza yapılan başvurular arasından değerlendirilecektir. Başvurusu projeye uygun bulunan adaylara geri dönüş yapılacaktır. Reklam filmi projesinde yer almak ve reklam oyunculuğunda şansınızı denemek istiyorsanız geç kalmadan başvurunuzu tamamlayın. Sizi en iyi şekilde yansıtan fotoğrafınız ile birlikte başvuru formunu tarafımıza göndermeniz gerekmektedir. Çekirdek reklamı için yeni yüzler arayışımız devam ediyor.
Online Başvuru Yap
Benzer Haberler
 • Derin
  Bir derin dondurucu markasının çekilecek olan reklam filminde rol alacak 40 ile 45 yaşları arasında bayan yeni yüzler ihtiyacımız bulunuyor.
 • Bu
  Fox Tv ekranlarında izleyicisi ile buluşacak olan Bu Sayılmaz dizisi için yeni yüzler arayışımız devam ediyor. Online başvurularınızı bekliyoruz.
 • İsimsizler
  Kanal D ekranlarında başlayan ve çok ses getiren yeni dizi projesi İsimsizler için oyunculuk yeteneği olan yeni yüzler arayışımız devam ediyor.
 • Söz
  Star Tv ekranlarının Tims&B yapım şirketi imzası taşıyan yeni dizi projesi Söz için yetenekli yeni yüzler oyuncu adayları arayışımız devam ediyor.
 • Şaç
  Şampuan reklamları ve fuarlar için saç modelleri aranıyor. online saç modelliği başvurunuzu yapın.
 • Ayakkabı
  Ayakkabı reklamında rol alacak yeni yüzler aranıyor. Yeni reklam filmi projesi için 38 ayak numarasına sahip bayan oyuncu ihtiyacımız bulunuyor.
 • Deli
  Fox Tv ekranlarının, 25 film işbirliğinde hazırlanan yeni dizi projesi Deli Gönül için oyuncu ve yardımcı oyuncu başvurularını değerlendiriyoruz.