Çay Reklam Filmi

Çay Reklam Filmi

Çay reklamında oynayacak bay ve bayan oyuncular aranıyor. İlgilenenler ilanımıza fotoğraflı olacak şekilde oyunculuk başvurusu yapabilirler.

 ZİYARET

 PAYLAŞ

 TWEETLE

Detay

  Çay Reklam Filmi Online Başvuru Yap

's
Yeni çekilecek çay reklamı filmi projemiz için yeni yüzlere ihtiyacımız bulunuyor. Doğal ve lezzetli bir çay markası olan firmanın yeni reklam filmi çekimlerinde rol alacak yetenekli oyuncular arayışı içerisindeyiz. İlanımıza başvuru yapacak adayların yaş aralığı 35 ile 45 yaş arasında olmalıdır. Belirtilen yaş aralığına uygun bay ve bayan tüm adaylar online başvuru yaparak şanslarını deneyebilirler. Online başvuru yap kısmından formumuza ulaşabilirsiniz.

Ünlü bir çay markasının reklamlarında oynamak istiyorsanız ve reklam oyunculuğunda deneyim kazanmak istiyorsanız bize başvuru yapabilirsiniz. Deneyimli veya deneyimsiz tüm adayların başvuruları dikkate alınacaktır. Firmanın isteği üzerine özellikle yeni yüz arayışında bulunuyoruz. Fotoğraflı başvurularınızı bekliyoruz.
Online Başvuru Yap
Benzer Haberler
 • Bisküvi
  Bir bisküvi reklamı için bay ve bayan genç yetenekli oyuncular aranıyor. İlgilenenler adaylar ilanımıza online oyunculuk başvurusu yapabilirler.
 • Siyah
  Star Tv ekranlarında Eylül ayında başlayacak olan Siyah İnci dizisi için oyuncu, yardımcı oyuncu ve figüran arayışımız devam ediyor. Başvurularınızı bekliyoruz.
 • Kamu
  Kamu spotu reklam filminde yer alacak yetenekli oyuncu adayları aranıyor. İlanımızla ilgilenen kişiler online oyunculuk başvurusu yapabilirler.
 • Terlik
  Bir terlik markasının yeni reklam filmi projesinde rol alması beklenen 25 ile 35 yaş arasında bay ve bayan oyuncu adayları arayışımız başlamıştır.
 • Hayat
  Star Tv ekranlarında yayınlanan Hayat Sırları dizisi için her yaştan yetenekli yeni yüzler aranıyor. Başvurular online olarak sitemiz üzerinden alınacaktır.
 • İstanbullu
  03 Medya İmzası taşıyan ve Star Tv ekranlarında yayınlanan İstanbullu Gelin dizisinde rol alacak yetenekli yeni yüzler ihtiyacımız bulunuyor.
 • Tıraş
  Tıraş bıçağı markası olan müşterimizin yeni çekilecek reklam filminde oynayacak 25-33 yaş arası bakımlı bay adaylar arayışımız devam ediyor.