Çay Reklam Filmi

Çay Reklam Filmi

Çay reklamında oynayacak bay ve bayan oyuncular aranıyor. İlgilenenler ilanımıza fotoğraflı olacak şekilde oyunculuk başvurusu yapabilirler.

 ZİYARET

 PAYLAŞ

 TWEETLE

Detay

  Çay Reklam Filmi Online Başvuru Yap

's
Yeni çekilecek çay reklamı filmi projemiz için yeni yüzlere ihtiyacımız bulunuyor. Doğal ve lezzetli bir çay markası olan firmanın yeni reklam filmi çekimlerinde rol alacak yetenekli oyuncular arayışı içerisindeyiz. İlanımıza başvuru yapacak adayların yaş aralığı 35 ile 45 yaş arasında olmalıdır. Belirtilen yaş aralığına uygun bay ve bayan tüm adaylar online başvuru yaparak şanslarını deneyebilirler. Online başvuru yap kısmından formumuza ulaşabilirsiniz.

Ünlü bir çay markasının reklamlarında oynamak istiyorsanız ve reklam oyunculuğunda deneyim kazanmak istiyorsanız bize başvuru yapabilirsiniz. Deneyimli veya deneyimsiz tüm adayların başvuruları dikkate alınacaktır. Firmanın isteği üzerine özellikle yeni yüz arayışında bulunuyoruz. Fotoğraflı başvurularınızı bekliyoruz.
Online Başvuru Yap
Benzer Haberler
 • Kuru
  Kuru yemiş markasının yeni reklam filminde rol alacak bay ve bayan yeni reklam yüzleri arayışımız için ilanımıza online oyunculuk başvurusu yapabilirsiniz.
 • İnsanlık
  Kanal D ekranlarında yayınlanan İnsanlık Suçu dizisi için her yaş aralığında yetenekli oyuncu ve yardımcı oyuncular aranıyor. Başvurularınızı bekliyoruz.

 • Kanatsız
  Yeni dizi projelerinden olan ve Atv ekranlarında yayınlanmaya hazırlanan Kanatsız Kuşlar için yeni yüzler cast başvurunuzu online olarak yapabilirsiniz.
 • Bikini
  Ünlü bir plaj tekstil markasının yeni katalog çekiminde yer alacak bayan manken-model arayışımız bulunuyor. Başvurularınızı online olarak yapabilirsiniz.
 • Kaban
  Ünlü bir tekstil markasının kaban katalog çekimi için 36 beden kadın model arayışımız başlamıştır. Başvurular online olarak sitemizden alınacaktır.
 • Vodafone
  Vodafone reklamlarına oyuncu ve yeni yüz adalar aranıyor. Reklam oyunculuğu başvurunuzu yapın.
 • Reçel
  Bir reçel reklamı için yetenekli çocuk oyuncular aranıyor. Reklam filmi için 09 ile 14 yaş arası tüm erkek çocukların başvurularını bekliyoruz.