Çay Reklam Filmi

Çay Reklam Filmi

Çay reklamında oynayacak bay ve bayan oyuncular aranıyor. İlgilenenler ilanımıza fotoğraflı olacak şekilde oyunculuk başvurusu yapabilirler.

 ZİYARET

 PAYLAŞ

 TWEETLE

Detay

  Çay Reklam Filmi Online Başvuru Yap

's
Yeni çekilecek çay reklamı filmi projemiz için yeni yüzlere ihtiyacımız bulunuyor. Doğal ve lezzetli bir çay markası olan firmanın yeni reklam filmi çekimlerinde rol alacak yetenekli oyuncular arayışı içerisindeyiz. İlanımıza başvuru yapacak adayların yaş aralığı 35 ile 45 yaş arasında olmalıdır. Belirtilen yaş aralığına uygun bay ve bayan tüm adaylar online başvuru yaparak şanslarını deneyebilirler. Online başvuru yap kısmından formumuza ulaşabilirsiniz.

Ünlü bir çay markasının reklamlarında oynamak istiyorsanız ve reklam oyunculuğunda deneyim kazanmak istiyorsanız bize başvuru yapabilirsiniz. Deneyimli veya deneyimsiz tüm adayların başvuruları dikkate alınacaktır. Firmanın isteği üzerine özellikle yeni yüz arayışında bulunuyoruz. Fotoğraflı başvurularınızı bekliyoruz.
Online Başvuru Yap
Benzer Haberler
 • Kadın
  Fox Tv ekranlarında yayınlanacak olan Kadın dizisi için her yaştan yetenekli yeni yüzler başvurularımız başlamıştır. Başvurular online olarak alınacaktır.
 • Çikolata
  Bir çikolata reklam filmi için 20 ile 25 yaş arası bayan oyuncuya ihtiyacımız bulunuyor. Başvurunuzu online başvuru formumuz ile yapabilirsiniz.
 • Ayakkabı
  Ayakkabı reklamında rol alacak yeni yüzler aranıyor. Yeni reklam filmi projesi için 36 ve 38 ayak numarasına sahip bayan oyunculara ihtiyacımız bulunuyor.
 • Nevresim
  Nevresim reklamında rol alacak 40 ile 45 yaşları arasında bayan oyuncu arayışımız bulunuyor. İlgilenenler ilanımız için başvuru formunu doldurabilirler.
 • Yeni
  Show Tv'de yayınlanan Yeni Gelin dizisinde rol alacak oyuncu ve yardımcı oyuncu adayları ihtiyacımız için online olarak başvurularınızı yapabilirsiniz.
 • Limonata
  Limonata reklam filmi için oyuncu seçmelerimiz başlamıştır. 20 ile 30 yaşları arasında bay ve bayan oyuncuların online başvurularını bekliyoruz.
 • Oda
  Oda spreyi reklam filminde oynayacak 25 ile 35 yaş arası kadın oyuncular aranıyor. İlgilenen tüm yeni yüz oyuncuların başvurularını bekliyoruz.