Çay Reklam Filmi

Çay Reklam Filmi

Çay reklamında oynayacak bay ve bayan oyuncular aranıyor. İlgilenenler ilanımıza fotoğraflı olacak şekilde oyunculuk başvurusu yapabilirler.

 ZİYARET

 PAYLAŞ

 TWEETLE

Detay

  Çay Reklam Filmi Online Başvuru Yap

's
Yeni çekilecek çay reklamı filmi projemiz için yeni yüzlere ihtiyacımız bulunuyor. Doğal ve lezzetli bir çay markası olan firmanın yeni reklam filmi çekimlerinde rol alacak yetenekli oyuncular arayışı içerisindeyiz. İlanımıza başvuru yapacak adayların yaş aralığı 35 ile 45 yaş arasında olmalıdır. Belirtilen yaş aralığına uygun bay ve bayan tüm adaylar online başvuru yaparak şanslarını deneyebilirler. Online başvuru yap kısmından formumuza ulaşabilirsiniz.

Ünlü bir çay markasının reklamlarında oynamak istiyorsanız ve reklam oyunculuğunda deneyim kazanmak istiyorsanız bize başvuru yapabilirsiniz. Deneyimli veya deneyimsiz tüm adayların başvuruları dikkate alınacaktır. Firmanın isteği üzerine özellikle yeni yüz arayışında bulunuyoruz. Fotoğraflı başvurularınızı bekliyoruz.
Online Başvuru Yap
Benzer Haberler
 • Gelinlik
  Gelinlik firması olan müşterimizin yeni katalog çekimi için bayan model arayışımız bulunuyor. Online olarak fotoğraflı başvurularınızı bekliyoruz.
 • Hıçkırık
  Kanal D ekranlarında yayınlanacak olan Hıçkırık dizisinde rol alacak, her yaştan yetenekli yeni yüzler aranıyor. Başvurularınızı bekliyoruz.
 • Kalk
  Trt 1 ekranlarında yayınlanan Kalk Gidelim dizisi için her yaştan yetenekli yeni yüzler aranıyor. Online başvuru formu sitemizde yer almaktadır.
 • Siyah
  Star Tv ekranlarında Eylül ayında başlayacak olan Siyah İnci dizisi için oyuncu, yardımcı oyuncu ve figüran arayışımız devam ediyor. Başvurularınızı bekliyoruz.
 • Şeker
  Şeker reklamı için bay, bayan ve çocuk yeni yüzler oyuncu arayışımız devam ediyor. Reklam filmi görüşmelerine katılmak için başvuru yapabilirsiniz.
 • Çocuklar
  Kanal D ekranlarında yeniden izleyicisi ile buluşacak olan Çocuklar Duymasın dizisi için yeni yüzler oyuncu ve yardımcı oyuncu arayışımız devam ediyor.
 • Tatil
  Bir tatil internet sitesinin yeni çekilecek reklam filmi için 20 ile 35 yaşları arasında olan bay ve bayan yeni yüzlere ihtiyacımız bulunuyor.