Çay Reklam Filmi

Çay Reklam Filmi

Çay reklamında oynayacak bay ve bayan oyuncular aranıyor. İlgilenenler ilanımıza fotoğraflı olacak şekilde oyunculuk başvurusu yapabilirler.

 ZİYARET

 PAYLAŞ

 TWEETLE

Detay

  Çay Reklam Filmi Online Başvuru Yap

's
Yeni çekilecek çay reklamı filmi projemiz için yeni yüzlere ihtiyacımız bulunuyor. Doğal ve lezzetli bir çay markası olan firmanın yeni reklam filmi çekimlerinde rol alacak yetenekli oyuncular arayışı içerisindeyiz. İlanımıza başvuru yapacak adayların yaş aralığı 35 ile 45 yaş arasında olmalıdır. Belirtilen yaş aralığına uygun bay ve bayan tüm adaylar online başvuru yaparak şanslarını deneyebilirler. Online başvuru yap kısmından formumuza ulaşabilirsiniz.

Ünlü bir çay markasının reklamlarında oynamak istiyorsanız ve reklam oyunculuğunda deneyim kazanmak istiyorsanız bize başvuru yapabilirsiniz. Deneyimli veya deneyimsiz tüm adayların başvuruları dikkate alınacaktır. Firmanın isteği üzerine özellikle yeni yüz arayışında bulunuyoruz. Fotoğraflı başvurularınızı bekliyoruz.
Online Başvuru Yap
Benzer Haberler
 • Bisküvi
  Bir bisküvi reklamı için bay ve bayan genç yetenekli oyuncular aranıyor. İlgilenenler adaylar ilanımıza online oyunculuk başvurusu yapabilirler.
 • Pijama
  Pijama tekstilinde ünlü bir marka olan müşterimiz için katalog çekiminde modellik yapacak bayan model adayları arayışımız başlamıştır. Online başvurular  değerlendirilecektir.
 • Kalp
  Yeni dizi projelerinden olan ve Show Tv ekranlarında yayınlanmaya hazırlanan Kalp Atışı için yeni yüzler cast başvurunuzu online olarak yapabilirsiniz.
 • Bikini
  Ünlü bir plaj tekstil markasının yeni katalog çekiminde yer alacak bayan manken-model arayışımız bulunuyor. Başvurularınızı online olarak yapabilirsiniz.
 • Ayakkabı
  Ayakkabı reklamında rol alacak yeni yüzler aranıyor. Yeni reklam filmi projesi için 38 ayak numarasına sahip bayan oyuncu ihtiyacımız bulunuyor.
 • Yeni
  Show Tv'de yayınlanan Yeni Gelin dizisinde rol alacak oyuncu ve yardımcı oyuncu adayları ihtiyacımız için online olarak başvurularınızı yapabilirsiniz.
 • Kurtlar
  Kurlar vadisi pusu dizisine her yaştan tecrübeli,tecrübesiz dizi oyuncusu ve yeni yüzler aranıyor. Dizi oyunculuğu başvurunuzu yapın.