Çamaşır Makinesi Reklam Filmi

Çamaşır Makinesi Reklam Filmi

Ünlü bir beyaz eşya markasının yeni çekilecek olan çamaşır makinesi reklamında rol alacak, 40 ile 45 yaşları arasında bayan oyuncu aranıyor.

 ZİYARET

 PAYLAŞ

 TWEETLE

Detay

  Çamaşır Makinesi Reklam Filmi Online Başvuru Yap

's
Çamaşır makinesi reklam filmi için yeni yüz oyuncu arayışımız devam ediyor. Ünlü bir beyaz eşya markasının yeni reklam projesinde oynayacak bayan oyuncu için online başvurularımız açılmıştır. Yaş aralığı 40 ile 45 arasında olan yetenekli bayan oyuncular ilanımıza başvuru yapabilirler. Online başvuru yap kısmındaki formu doldurarak tarafımıza göndermeniz halinde başvurunuz işleme alınarak değerlendirme sürecine girecektir.

Televizyon ekranları için hazırlanan reklam projesinin cast görüşmeleri devam etmektedir. Reklam filminde rol alacak bayan oyuncu için seçmelerimiz bir süre daha devam edecektir. Siz de fotoğrafınız ile birlikte ilanımıza oyunculuk başvurunuzu yaparak şansınızı deneyebilirsiniz.
Online Başvuru Yap
Benzer Haberler
 • Kalp
  Yeni dizi projelerinden olan ve Show Tv ekranlarında yayınlanmaya hazırlanan Kalp Atışı için yeni yüzler cast başvurunuzu online olarak yapabilirsiniz.
 • Hıçkırık
  Kanal D ekranlarında yayınlanacak olan Hıçkırık dizisinde rol alacak, her yaştan yetenekli yeni yüzler aranıyor. Başvurularınızı bekliyoruz.
 • Boya
  Ünlü bir boya markasının yeni reklam filmi için 40 ile 45 yaşları arasında yetenekli erkek oyunculara ihtiyacımız bulunuyor. Başvurularınızı bekliyoruz.
 • Yuvamdaki
  Show Tv ekranlarında izleyicisi ile buluşan yeni dizi projesi Yuvamdaki Düşman için her yaştan yetenekli oyuncu ve yardımcı oyuncular aranıyor.
 • Otomobil
  Ünlü otomobil firmalarının reklam çekimleri için oyuncu seçmelerimiz başlamıştır. Sizde başvuru yaparak reklam oyunculuğu seçmelerine katılabilirsiniz.
 • Kamu
  Kamu spotu reklam filminde yer alacak yetenekli oyuncu adayları aranıyor. İlanımızla ilgilenen kişiler online oyunculuk başvurusu yapabilirler.
 • Savaşçı
  Fox Tv ekranlarına güçlü bir yapım geliyor, Savaşçı dizisinde rol alacak her yaştan yetenekli oyuncu ve yardımcı oyuncu adayları arayışımız başlamıştır.