Çamaşır Makinesi Reklam Filmi

Çamaşır Makinesi Reklam Filmi

Ünlü bir beyaz eşya markasının yeni çekilecek olan çamaşır makinesi reklamında rol alacak, 40 ile 45 yaşları arasında bayan oyuncu aranıyor.

 ZİYARET

 PAYLAŞ

 TWEETLE

Detay

  Çamaşır Makinesi Reklam Filmi Online Başvuru Yap

's
Çamaşır makinesi reklam filmi için yeni yüz oyuncu arayışımız devam ediyor. Ünlü bir beyaz eşya markasının yeni reklam projesinde oynayacak bayan oyuncu için online başvurularımız açılmıştır. Yaş aralığı 40 ile 45 arasında olan yetenekli bayan oyuncular ilanımıza başvuru yapabilirler. Online başvuru yap kısmındaki formu doldurarak tarafımıza göndermeniz halinde başvurunuz işleme alınarak değerlendirme sürecine girecektir.

Televizyon ekranları için hazırlanan reklam projesinin cast görüşmeleri devam etmektedir. Reklam filminde rol alacak bayan oyuncu için seçmelerimiz bir süre daha devam edecektir. Siz de fotoğrafınız ile birlikte ilanımıza oyunculuk başvurunuzu yaparak şansınızı deneyebilirsiniz.
Online Başvuru Yap
Benzer Haberler
 • Komşular
  Fox Tv ekranlarında izleyicisi ile buluşan Komşular dizisi için oyuncu ve yardımcı oyuncular aranıyor. İlgilenenler online başvuru yapabilirler.
 • Bizim
  Fox Tv ekranlarında yayınlanacak olan Bizim Hikaye dizisi için her yaştan yetenekli yeni yüzler arayışımız başlamıştır. Başvurular sitemizden yapılacaktır.
 • Diş
  Diş fırçası reklam filminde rol alacak 25 ile 30 yaş arasında bulunan kadın oyuncu aranmaktadır. Başvurular online başvuru formu ile alınacaktır.
 • Turkcell
  Turkcell Reklam Çekimleri için Selocanlar Çocuk Oyuncu Ve Çocuk Modeller Aranıyor. Sizde Çocuğunuz için Çocuk Oyuncu Model Başvurunuzu yapın
 • Söz
  Star Tv ekranlarının Tims&B yapım şirketi imzası taşıyan yeni dizi projesi Söz için yetenekli yeni yüzler oyuncu adayları arayışımız devam ediyor.
 • Çay
  Çay reklamında oynayacak bay ve bayan oyuncular aranıyor. İlgilenenler ilanımıza fotoğraflı olacak şekilde oyunculuk başvurusu yapabilirler.
 • Banka
  Banka reklam filminde rol alacak 30 ile 35 yaş ve 45 ile 55 yaş arası bay bayan yetenekli oyuncu adayları aranıyor. İlgilenenler online başvuru yapabilirler.