Çamaşır Makinesi Reklam Filmi

Çamaşır Makinesi Reklam Filmi

Ünlü bir beyaz eşya markasının yeni çekilecek olan çamaşır makinesi reklamında rol alacak, 40 ile 45 yaşları arasında bayan oyuncu aranıyor.

 ZİYARET

 PAYLAŞ

 TWEETLE

Detay

  Çamaşır Makinesi Reklam Filmi Online Başvuru Yap

's
Çamaşır makinesi reklam filmi için yeni yüz oyuncu arayışımız devam ediyor. Ünlü bir beyaz eşya markasının yeni reklam projesinde oynayacak bayan oyuncu için online başvurularımız açılmıştır. Yaş aralığı 40 ile 45 arasında olan yetenekli bayan oyuncular ilanımıza başvuru yapabilirler. Online başvuru yap kısmındaki formu doldurarak tarafımıza göndermeniz halinde başvurunuz işleme alınarak değerlendirme sürecine girecektir.

Televizyon ekranları için hazırlanan reklam projesinin cast görüşmeleri devam etmektedir. Reklam filminde rol alacak bayan oyuncu için seçmelerimiz bir süre daha devam edecektir. Siz de fotoğrafınız ile birlikte ilanımıza oyunculuk başvurunuzu yaparak şansınızı deneyebilirsiniz.
Online Başvuru Yap
Benzer Haberler
 • Şevkat
  Fox Tv ekranlarının yeni dizisi, Limon Yapım imzası taşıyan, Şevkat Yerimdar projesi için her yaştan yetenekli yeni yüzlere ihtiyacımız bulunuyor.
 • Limonata
  Limonata reklam filmi için oyuncu seçmelerimiz başlamıştır. 20 ile 30 yaşları arasında bay ve bayan oyuncuların online başvurularını bekliyoruz.
 • Nefes
  Star Tv ekranlarında seyircisi ile buluşmaya hazırlanan Nefes Nefese dizisi için her yaştan yetenekli yeni yüzler aranıyor. Başvurularınızı bekliyoruz.
 • Hıçkırık
  Kanal D ekranlarında yayınlanacak olan Hıçkırık dizisinde rol alacak, her yaştan yetenekli yeni yüzler aranıyor. Başvurularınızı bekliyoruz.
 • Jet
  Star Tv ekranlarında izleyicisi ile buluşacak olan Jet Sosyete dizisi için yeni yüzler başvurularımız başlamıştır. Başvurular online olarak alınacaktır.
 • Soda
  Soda Reklam filminde rol alacak 25 ile 35 yaş arası yetenekli kadın ve erkek oyuncular aranıyor. Başvurular online başvuru formu ile alınacaktır.
 • Kamu
  Kamu spotu reklam filminde yer alacak yetenekli oyuncu adayları aranıyor. İlanımızla ilgilenen kişiler online oyunculuk başvurusu yapabilirler.