Bulaşık Makinesi Reklam Filmi

Bulaşık Makinesi Reklam Filmi

Bulaşık makinesi reklam filmi için 35 ile 40 yaş arasında bayan oyuncu ihtiyacı bulunuyor. Yetenekli yeni yüzlerin başvurularını bekliyoruz.

 ZİYARET

 PAYLAŞ

 TWEETLE

Detay

  Bulaşık Makinesi Reklam Filmi Online Başvuru Yap

's
Televizyon ekranları için hazırlanan yeni bulaşık makinesi reklam filmi projesi için oyuncu arayışımız sürüyor. Beyaz eşya markası olan müşterimizin yeni reklam filmi üzerine cast çalışmalarında bulunduğumuz şu günlerde, 35 ile 40 yaşları arasında yetenekli bayan oyuncu başvurularını değerlendirmeye başlıyoruz. Online başvuru yap kısmında yer alan form üzerinden oyunculuk başvuru formunu doldurarak ilanımıza müracaat edebilirsiniz.

Bulaşık makinesi reklamı için acil olarak ihtiyaç duyduğumuz bayan oyuncu için online başvuruları kabul ediyoruz. Başvurunuzun fotoğraflı olması durumunda ekibimiz formunuzu inceleyerek değerlendirecektir. Reklam projesine uygun görülen adaylar ön eleme için olumlu bulunarak süreçler hakkında bilgilendirilecektir. Siz de başvurunuzu yaparak şansınızı deneyebilirsiniz.
Online Başvuru Yap
Benzer Haberler
 • Dondurma
  Dondurma reklamında rol alacak 12 ile 15 yaş arası çocuklar aranıyor. Reklam filmi oyunculuk başvurunuzu online olarak sitemizden yapabilirsiniz.
 • Çorap
  Çorap markasının reklam filmi projesinde rol alacak  20 ile 28 yaş arası yeni yüz bayan oyuncu adayları arıyoruz. Başvuru yaparak şansınızı deneyebilirsiniz.
 • Dostlar
  Kanal D ekranlarında yayınlanan Dostlar Mahallesi dizisi için yeni yüzler başvurularımız başlamıştır. İlgilenenlerin başvurularını bekliyoruz.
 • Çikolata
  Bir çikolata reklam filmi için 20 ile 25 yaş arası bayan oyuncuya ihtiyacımız bulunuyor. Başvurunuzu online başvuru formumuz ile yapabilirsiniz.
 • İstanbullu
  03 Medya İmzası taşıyan ve Star Tv ekranlarında yayınlanan İstanbullu Gelin dizisinde rol alacak yetenekli yeni yüzler ihtiyacımız bulunuyor.
 • Kozmetik
  Kozmetik firmasının yeni çekilecek reklam filminde rol alacak 25 ile 30 yaş arası bakımlı kadın oyuncu aranıyor. Başvurularınızı bekliyoruz.
 • Nefes
  Star Tv ekranlarında seyircisi ile buluşmaya hazırlanan Nefes Nefese dizisi için her yaştan yetenekli yeni yüzler aranıyor. Başvurularınızı bekliyoruz.