Bulaşık Deterjanı Reklamı Filmi

Bulaşık Deterjanı Reklamı Filmi

Bulaşık deterjanı reklam filminde rol alacak 35 ile 40 yaşları arasında yetenekli kadın oyuncu ihtiyacımız bulunuyor. Başvurularınızı bekliyoruz.

 ZİYARET

 PAYLAŞ

 TWEETLE

Detay

  Bulaşık Deterjanı Reklamı Filmi Online Başvuru Yap

's
Ünlü bir markanın bulaşık deterjanı reklamında rol alacak yeni yüzler arıyoruz. Reklam filmi televizyon ekranlarında yayınlanacak olup, çekimler 1 gün sürecektir. İstanbul'da çekilecek olan reklam filmi için kadın oyuncu arayışımız devam ediyor. Sizler de reklam filmi için oyunculuk başvurunuzu online başvuru yap kısmındaki formumuz ile gerçekleştirebilirsiniz.

Başvurunuz incelenerek, proje için uygun bulunması halinde tarafınızla iletişime geçilecektir. Cast çalışmalarımıza dahil olmak ve oyunculuk yeteneklerinizi değerlendirmek istiyorsanız ilanımıza online başvuru formu ile hemen başvuru yapabilirsiniz. Başvuruların fotoğraflı olmasını önemle rica ediyoruz. Fotoğrafınız başvurular dikkate alınmayacaktır.
Online Başvuru Yap
Benzer Haberler
 • Turkcell
  Turkcell Reklam Çekimleri için Selocanlar Çocuk Oyuncu Ve Çocuk Modeller Aranıyor. Sizde Çocuğunuz için Çocuk Oyuncu Model Başvurunuzu yapın
 • Koca
  Koca Koca Yalanlar dizisinde rol alacak yetenekli yeni yüz oyuncu ve yardımcı oyuncular aranıyor. Online olarak başvuru formlarınızı bekliyoruz
 • Parfüm
  Parfüm reklam filminde  oynayacak 25 ile 30 yaş arası yeni yüz yetenekli kadın oyuncu arıyoruz. Online fotoğraflı başvurularınızı bekliyoruz.
 • Adı
  Fox Tv ekranlarında yayınlanan, yeni dizi projesi Adı Zehra için her yaştan oyuncu ve yardımcı oyuncular aranıyor. Başvurular online olarak alınacaktır.
 • Fırın
  Fırın reklam filminde  rol alacak 50 ile 55 yaşları arasında, sarışın bayan oyuncular aranıyor. Yetenekli yeni yüzlerin başvurularını bekliyoruz.

 • Yeni
  Show Tv'de yayınlanan Yeni Gelin dizisinde rol alacak oyuncu ve yardımcı oyuncu adayları ihtiyacımız için online olarak başvurularınızı yapabilirsiniz.
 • İletişim
  İletişim fuarı için 20 ile 28 yaş arasında bulunan, bayan model tanıtım hostesleri aranıyor. Başvuru formunu doldurarak ilanımıza online müracaat edebilirsiniz.