Bulaşık Deterjanı Reklam Filmi

Bulaşık Deterjanı Reklam Filmi

Yeni reklam filmi olan Bulaşık Deterjanı markasının cast çalışmaları başlamıştır. 35 ile 38 yaş arası bayan adayların başvurusunu bekliyoruz.

 ZİYARET

 PAYLAŞ

 TWEETLE

Detay

  Bulaşık Deterjanı Reklam Filmi Online Başvuru Yap

's
Bulaşık Deterjanı markası olan müşterimizin reklam filmi projesinde oynayacak bayan adaylara ihtiyacımız var. Reklam filminin cast çalışmalarını yürüten ekibimiz 35 ile 38 yaş arası bayan adaylara ihtiyaç duyuyor. İlanımızda yer alan online başvuru kısmından giriş yaparak reklam filmi için başvurunuzu yapabilirsiniz. Bulaşık deterjanı reklamında rol alacak yeni yüzler arayışımız devam ediyor. Siz de başvurunuzu yaparak şansınızı deneyebilirsiniz.

Online olarak yapılan fotoğraflı başvurular cast direktörlerimiz tarafından incelenerek uygun bulunan adaylarla iletişim kurulacaktır. Daha sonrasında uygun bulunan adayların reklam filmi projesine sunumları yapılarak olumlu sonuçlanan bayan adayla çekimlere başlanacaktır. Devam eden reklam filmi projemizin cast çalışmasına başvurularınızı bekliyoruz.
Online Başvuru Yap
Benzer Haberler
 • Reçel
  Bir reçel reklamı için yetenekli çocuk oyuncular aranıyor. Reklam filmi için 09 ile 14 yaş arası tüm erkek çocukların başvurularını bekliyoruz.
 • Fazilet
  Star Tv ekranlarının yeni dizi projesi olan, Fazilet hanım ve kızları dizisinde rol alacak her yaştan yetenekli yeni yüzler ihtiyacımız bulunuyor.
 • Otomobil
  Ünlü otomobil firmalarının reklam çekimleri için oyuncu seçmelerimiz başlamıştır. Sizde başvuru yaparak reklam oyunculuğu seçmelerine katılabilirsiniz.
 • Bisküvi
  Bir bisküvi reklamı için bay ve bayan genç yetenekli oyuncular aranıyor. İlgilenenler adaylar ilanımıza online oyunculuk başvurusu yapabilirler.
 • Türk
  Star Tv'de yeniden doğacak olan Türk Malı dizisi için oyuncu ve yardımcı oyuncu cast çalışmalarımız başlamıştır. Yeni yüzlerin başvurularını bekliyoruz.
 • Takı
  Altın takı markasının çekeceği yeni reklam filminde rol alacak 24 ile 33 yaş arası bay ve bayan yetenekli yeni yüzler arayışımız devam ediyor.
 • Kredi
  Kredi kartı reklamları için bay, bayan, Tecrübeli tecrübesiz oyuncular yeniyüzler ve çocuklar aranıyor. Kredi kartı reklamları oyuncu seçmeleri için başvurunuzu yapabilirsiniz.