Bulaşık Deterjanı Reklam Filmi

Bulaşık Deterjanı Reklam Filmi

Yeni reklam filmi olan Bulaşık Deterjanı markasının cast çalışmaları başlamıştır. 35 ile 38 yaş arası bayan adayların başvurusunu bekliyoruz.

 ZİYARET

 PAYLAŞ

 TWEETLE

Detay

  Bulaşık Deterjanı Reklam Filmi Online Başvuru Yap

's
Bulaşık Deterjanı markası olan müşterimizin reklam filmi projesinde oynayacak bayan adaylara ihtiyacımız var. Reklam filminin cast çalışmalarını yürüten ekibimiz 35 ile 38 yaş arası bayan adaylara ihtiyaç duyuyor. İlanımızda yer alan online başvuru kısmından giriş yaparak reklam filmi için başvurunuzu yapabilirsiniz. Bulaşık deterjanı reklamında rol alacak yeni yüzler arayışımız devam ediyor. Siz de başvurunuzu yaparak şansınızı deneyebilirsiniz.

Online olarak yapılan fotoğraflı başvurular cast direktörlerimiz tarafından incelenerek uygun bulunan adaylarla iletişim kurulacaktır. Daha sonrasında uygun bulunan adayların reklam filmi projesine sunumları yapılarak olumlu sonuçlanan bayan adayla çekimlere başlanacaktır. Devam eden reklam filmi projemizin cast çalışmasına başvurularınızı bekliyoruz.
Online Başvuru Yap
Benzer Haberler
 • Nescafe
  Nescafe Reklamları için oyuncu seçmelerimiz başlamıştır. Sizde Nescafe Reklamları oyuncu başvurusu yaparak cast ajansımıza kayıt olabilirsiniz.
 • Kurtlar
  Kurlar vadisi pusu dizisine her yaştan tecrübeli,tecrübesiz dizi oyuncusu ve yeni yüzler aranıyor. Dizi oyunculuğu başvurunuzu yapın.
 • Market
  Market reklam filminde oynayacak 11-14 yaş arası kız erkek çocuk ve 30-40 yaşları arasında bay bayan yeni yüzler reklam oyuncuları ihtiyacımız bulunuyor.
 • Yatak
  Yatak markasının reklam filmi için yeni yüzler ihtiyacımız bulunuyor. İlanımıza 30 ile 38 yaş arası bay ve bayan oyuncu adayları başvuru yapabilir.
 • İstanbullu
  03 Medya İmzası taşıyan ve Star Tv ekranlarında yayınlanan İstanbullu Gelin dizisinde rol alacak yetenekli yeni yüzler ihtiyacımız bulunuyor.
 • İsimsizler
  Kanal D ekranlarında başlayan ve çok ses getiren yeni dizi projesi İsimsizler için oyunculuk yeteneği olan yeni yüzler arayışımız devam ediyor.
 • Turkcell
  Turkcell Reklam Çekimleri için Selocanlar Çocuk Oyuncu Ve Çocuk Modeller Aranıyor. Sizde Çocuğunuz için Çocuk Oyuncu Model Başvurunuzu yapın