Bulaşık Deterjanı Reklam Filmi

Bulaşık Deterjanı Reklam Filmi

Yeni reklam filmi olan Bulaşık Deterjanı markasının cast çalışmaları başlamıştır. 35 ile 38 yaş arası bayan adayların başvurusunu bekliyoruz.

 ZİYARET

 PAYLAŞ

 TWEETLE

Detay

  Bulaşık Deterjanı Reklam Filmi Online Başvuru Yap

's
Bulaşık Deterjanı markası olan müşterimizin reklam filmi projesinde oynayacak bayan adaylara ihtiyacımız var. Reklam filminin cast çalışmalarını yürüten ekibimiz 35 ile 38 yaş arası bayan adaylara ihtiyaç duyuyor. İlanımızda yer alan online başvuru kısmından giriş yaparak reklam filmi için başvurunuzu yapabilirsiniz. Bulaşık deterjanı reklamında rol alacak yeni yüzler arayışımız devam ediyor. Siz de başvurunuzu yaparak şansınızı deneyebilirsiniz.

Online olarak yapılan fotoğraflı başvurular cast direktörlerimiz tarafından incelenerek uygun bulunan adaylarla iletişim kurulacaktır. Daha sonrasında uygun bulunan adayların reklam filmi projesine sunumları yapılarak olumlu sonuçlanan bayan adayla çekimlere başlanacaktır. Devam eden reklam filmi projemizin cast çalışmasına başvurularınızı bekliyoruz.
Online Başvuru Yap
Benzer Haberler
 • Savaşçı
  Fox Tv ekranlarına güçlü bir yapım geliyor, Savaşçı dizisinde rol alacak her yaştan yetenekli oyuncu ve yardımcı oyuncu adayları arayışımız başlamıştır.
 • Saç
  Saç boyası reklamında oynayacak uzun saçlı 25 ile 35 yaş arasında bayan yeni yüzler arıyoruz. İlgilenenlerin fotoğraflı başvurularını bekliyoruz.
 • Tıraş
  Tıraş bıçağı markası olan müşterimizin yeni çekilecek reklam filminde oynayacak 25-33 yaş arası bakımlı bay adaylar arayışımız devam ediyor.
 • Kurtlar
  Kurlar vadisi pusu dizisine her yaştan tecrübeli,tecrübesiz dizi oyuncusu ve yeni yüzler aranıyor. Dizi oyunculuğu başvurunuzu yapın.
 • Söz
  Star Tv ekranlarının Tims&B yapım şirketi imzası taşıyan yeni dizi projesi Söz için yetenekli yeni yüzler oyuncu adayları arayışımız devam ediyor.
 • Gömlek
  Ünlü bir tekstil markasının yeni çekilecek gömlek reklamı için erkek oyuncu arayışımız bulunuyor. Online oyunculuk başvurularınızı bekliyoruz.
 • Dondurma
  Dondurma reklamında rol alacak 12 ile 15 yaş arası çocuklar aranıyor. Reklam filmi oyunculuk başvurunuzu online olarak sitemizden yapabilirsiniz.