Boya Reklam Filmi

Boya Reklam Filmi

Ünlü bir boya markasının yeni reklam filmi için 40 ile 45 yaşları arasında yetenekli erkek oyunculara ihtiyacımız bulunuyor. Başvurularınızı bekliyoruz.

 ZİYARET

 PAYLAŞ

 TWEETLE

Detay

  Boya Reklam Filmi Online Başvuru Yap

's
Boya reklam filminde rol alacak oyuncu adayları için online başvurularımız açılmıştır. Yeni reklam filmi projemizin cast çalışmalarında değerlendirilmek üzere 40 ile 45 yaş aralığında bulunan erkek oyuncu arayışımız sürüyor. İlanımız içerisinde bulunan online başvuru yap kısmındaki formu doldurarak ilanımıza oyunculuk başvurunuzu gerçekleştirebilirsiniz. 

Başvurusu onaylanan oyuncu adayları ile detaylı bilgiler paylaşılacaktır. Oyuncu seçmeleri için ön görüşmeler devam etmekte olup, acil oyuncu arayışı kısa bir süre daha devam edecektir. Deneyimli yada deneyimsiz tüm oyuncu adaylarının başvurularını bekliyoruz.
Online Başvuru Yap
Benzer Haberler
 • Kozmetik
  Kozmetik firmasının yeni çekilecek reklam filminde rol alacak 25 ile 30 yaş arası bakımlı kadın oyuncu aranıyor. Başvurularınızı bekliyoruz.
 • Sucuk
  Sucuk reklamında oynayacak 6 ile 8 yaşları arasında, erkek çocuk oyuncu arayışımız bulunuyor. Başvurular online olarak başvuru formu ile alınacaktır.
 • İçecek
  İçecek reklamı için 12 ile 14 yaş arası yetenekli erkek çocuk oyuncu arayışımız devam ediyor. Başvurular online olarak sitemizden alınacaktır.
 • Süpürge
  Süpürge reklamında oynayacak 30 ile 35 yaş arası yeni yüz kadın oyuncu ihtiyacımız bulunuyor. Başvurular online olarak sitemizden alınacaktır.
 • Bulaşık
  Bulaşık makinesi reklam filmi için 35 ile 40 yaş arasında bayan oyuncu ihtiyacı bulunuyor. Yetenekli yeni yüzlerin başvurularını bekliyoruz.
 • Reçel
  Bir reçel reklamı için yetenekli çocuk oyuncular aranıyor. Reklam filmi için 09 ile 14 yaş arası tüm erkek çocukların başvurularını bekliyoruz.
 • Bebek
  Bebek maması reklamında oynayacak  kız ve erkek bebekler aranıyor. Bebeğinizin başvurusunu online başvuru formu ile gerçekleştirebilirsiniz.