Boya Reklam Filmi

Boya Reklam Filmi

Ünlü bir boya markasının yeni reklam filmi için 40 ile 45 yaşları arasında yetenekli erkek oyunculara ihtiyacımız bulunuyor. Başvurularınızı bekliyoruz.

 ZİYARET

 PAYLAŞ

 TWEETLE

Detay

  Boya Reklam Filmi Online Başvuru Yap

's
Boya reklam filminde rol alacak oyuncu adayları için online başvurularımız açılmıştır. Yeni reklam filmi projemizin cast çalışmalarında değerlendirilmek üzere 40 ile 45 yaş aralığında bulunan erkek oyuncu arayışımız sürüyor. İlanımız içerisinde bulunan online başvuru yap kısmındaki formu doldurarak ilanımıza oyunculuk başvurunuzu gerçekleştirebilirsiniz. 

Başvurusu onaylanan oyuncu adayları ile detaylı bilgiler paylaşılacaktır. Oyuncu seçmeleri için ön görüşmeler devam etmekte olup, acil oyuncu arayışı kısa bir süre daha devam edecektir. Deneyimli yada deneyimsiz tüm oyuncu adaylarının başvurularını bekliyoruz.
Online Başvuru Yap
Benzer Haberler
 • Bizim
  Fox Tv ekranlarında yayınlanacak olan Bizim Hikaye dizisi için her yaştan yetenekli yeni yüzler arayışımız başlamıştır. Başvurular sitemizden yapılacaktır.
 • Çukur
  Show Tv'de izleyicisi ile buluşacak olan Çukur dizisi için oyuncu ve yardımcı oyuncu başvurularımız başlamıştır. İlgilenenlerin başvurularını bekliyoruz.
 • Pijama
  Pijama tekstilinde ünlü bir marka olan müşterimiz için katalog çekiminde modellik yapacak bayan model adayları arayışımız başlamıştır. Online başvurular  değerlendirilecektir.
 • Babamın
  Star Tv ekranlarında izleyicisi ile buluşan Babamın Günahları dizisi için yetenekli oyuncu ve oyuncu adaylarına ihtiyacımız bulunuyor. Başvurularınızı bekliyoruz.
 • Çekirdek
  Çekirdek reklam filminde rol alacak yeni yüz gençler aranıyor. Oyunculuk yeteneklerine güvenen tüm oyuncu adaylarının başvurularını bekliyoruz.
 • Neredesin
  Fox Tv ekranlarında yayınlanan Neredesin Birader dizisi için her yaştan oyuncu ve oyuncu adayları aranıyor. Başvuru için formumuzu doldurabilirsiniz.
 • Nescafe
  Nescafe Reklamları için oyuncu seçmelerimiz başlamıştır. Sizde Nescafe Reklamları oyuncu başvurusu yaparak cast ajansımıza kayıt olabilirsiniz.