Boya Reklam Filmi

Boya Reklam Filmi

Ünlü bir boya markasının yeni reklam filmi için 40 ile 45 yaşları arasında yetenekli erkek oyunculara ihtiyacımız bulunuyor. Başvurularınızı bekliyoruz.

 ZİYARET

 PAYLAŞ

 TWEETLE

Detay

  Boya Reklam Filmi Online Başvuru Yap

's
Boya reklam filminde rol alacak oyuncu adayları için online başvurularımız açılmıştır. Yeni reklam filmi projemizin cast çalışmalarında değerlendirilmek üzere 40 ile 45 yaş aralığında bulunan erkek oyuncu arayışımız sürüyor. İlanımız içerisinde bulunan online başvuru yap kısmındaki formu doldurarak ilanımıza oyunculuk başvurunuzu gerçekleştirebilirsiniz. 

Başvurusu onaylanan oyuncu adayları ile detaylı bilgiler paylaşılacaktır. Oyuncu seçmeleri için ön görüşmeler devam etmekte olup, acil oyuncu arayışı kısa bir süre daha devam edecektir. Deneyimli yada deneyimsiz tüm oyuncu adaylarının başvurularını bekliyoruz.
Online Başvuru Yap
Benzer Haberler
 • Yuvamdaki
  Show Tv ekranlarında izleyicisi ile buluşan yeni dizi projesi Yuvamdaki Düşman için her yaştan yetenekli oyuncu ve yardımcı oyuncular aranıyor.
 • Fırın
  Fırın reklam filminde  rol alacak 50 ile 55 yaşları arasında, sarışın bayan oyuncular aranıyor. Yetenekli yeni yüzlerin başvurularını bekliyoruz.

 • Reçel
  Bir reçel reklamı için yetenekli çocuk oyuncular aranıyor. Reklam filmi için 09 ile 14 yaş arası tüm erkek çocukların başvurularını bekliyoruz.
 • Boya
  Ünlü bir boya markasının yeni reklam filmi için 40 ile 45 yaşları arasında yetenekli erkek oyunculara ihtiyacımız bulunuyor. Başvurularınızı bekliyoruz.
 • Meryem
  Kanal D ekranlarının yeni dizisi Meryem için oyuncu ve yardımcı oyuncu arayışımız başlamıştır. Online oyunculuk başvurunuzu sitemizden yapabilirsiniz.
 • Gülizar
  Kanal D ekranlarında izleyicisi ile buluşacak olan Gülizar dizisi için yeni yüz oyuncu ve yardımcı oyuncular aranıyor. Başvurular online alınacaktır.
 • Bisküvi
  Bir bisküvi reklamı için bay ve bayan genç yetenekli oyuncular aranıyor. İlgilenenler adaylar ilanımıza online oyunculuk başvurusu yapabilirler.