Börü Dizisi

Börü Dizisi

Star Tv ekranlarında yayınlanacak olan Börü dizisi için yetenekli yeni yüzler arayışımız devam ediyor. Başvurular online olarak alınacaktır.

 ZİYARET

 PAYLAŞ

 TWEETLE

Detay

  Börü Dizisi Online Başvuru Yap

's
Star Tv ekranlarında izleyicisi ile buluşacak olan Börü dizisi 1'er saatlik 6 bölümden oluşacak ve finalini beyaz perdede yapacak iddialı bir proje.  Dağ 2 filminin yazarı ve yönetmeni olan Alper Çağlar'ın yeni dizi projesi Türkiye'nin yakın tarihinde yaşanan gerçek olaylardan esinleniyor. 60 dakikalık sinema kalitesindeki Börü dizisi, Türkiye'de ilk kez kullanılacak Red Weapon 8 K modeli ile çekiliyor. Bu muhteşem dizi için yeni yüzler başvurularını değerlendirmeye alıyoruz.

İlanımıza oyunculuk başvurusu yapmak isteyen her yaştan oyuncu adaylarının başvuruları ekibimiz tarafından incelenecektir. Başvurusu onaylanan adaylara geri dönüş yapılarak detaylı bilgilendirme yapılacaktır. İlanımızda bulunan online başvuru yap kısmında başvuru formumuz yer alıyor. Formumuzu eksiksiz doldurarak tarafımıza göndermeniz halinde başvurunuz değerlendirmeye alınacaktır.
Online Başvuru Yap
Benzer Haberler
 • Adını
  Trt ekranlarında hafta içi her gün yayınlanan Adını sen koy dizisi için yetenekli oyuncu ve yardımcı oyuncular aranıyor. Online oyuncu başvurularını bekliyoruz.
 • Söz
  Star Tv ekranlarının Tims&B yapım şirketi imzası taşıyan yeni dizi projesi Söz için yetenekli yeni yüzler oyuncu adayları arayışımız devam ediyor.
 • Dolunay
  Star Tv ekranlarının yeni sezon dizisi olan Dolunay için oyuncu, yardımcı oyuncu ve figüran ihtiyacımız bulunuyor. Online başvurunuzu yapabilirsiniz.
 • Şeker
  Şeker reklamı için bay, bayan ve çocuk yeni yüzler oyuncu arayışımız devam ediyor. Reklam filmi görüşmelerine katılmak için başvuru yapabilirsiniz.
 • Çay
  Çay reklamında oynayacak bay ve bayan oyuncular aranıyor. İlgilenenler ilanımıza fotoğraflı olacak şekilde oyunculuk başvurusu yapabilirler.
 • Rüya
  Show Tv ekranlarında yayınlanacak olan yeni dizi projesi Rüya için her yaş aralığında yeni yüzler oyuncu başvurularını değerlendirmeye alıyoruz.
 • Yeni
  Show Tv'de yayınlanan Yeni Gelin dizisinde rol alacak oyuncu ve yardımcı oyuncu adayları ihtiyacımız için online olarak başvurularınızı yapabilirsiniz.