Börü Dizisi

Börü Dizisi

Star Tv ekranlarında yayınlanacak olan Börü dizisi için yetenekli yeni yüzler arayışımız devam ediyor. Başvurular online olarak alınacaktır.

 ZİYARET

 PAYLAŞ

 TWEETLE

Detay

  Börü Dizisi Online Başvuru Yap

's
Star Tv ekranlarında izleyicisi ile buluşacak olan Börü dizisi 1'er saatlik 6 bölümden oluşacak ve finalini beyaz perdede yapacak iddialı bir proje.  Dağ 2 filminin yazarı ve yönetmeni olan Alper Çağlar'ın yeni dizi projesi Türkiye'nin yakın tarihinde yaşanan gerçek olaylardan esinleniyor. 60 dakikalık sinema kalitesindeki Börü dizisi, Türkiye'de ilk kez kullanılacak Red Weapon 8 K modeli ile çekiliyor. Bu muhteşem dizi için yeni yüzler başvurularını değerlendirmeye alıyoruz.

İlanımıza oyunculuk başvurusu yapmak isteyen her yaştan oyuncu adaylarının başvuruları ekibimiz tarafından incelenecektir. Başvurusu onaylanan adaylara geri dönüş yapılarak detaylı bilgilendirme yapılacaktır. İlanımızda bulunan online başvuru yap kısmında başvuru formumuz yer alıyor. Formumuzu eksiksiz doldurarak tarafımıza göndermeniz halinde başvurunuz değerlendirmeye alınacaktır.
Online Başvuru Yap
Benzer Haberler
 • Makarna
  Makarna reklam filminde oynayacak 45 ile 50 yaşları arasında bayan oyuncuya ihtiyacımız var. Reklam oyunculuğu başvurunuzu online olarak yapabilirsiniz.
 • Çay
  Çay reklamında oynayacak bay ve bayan oyuncular aranıyor. İlgilenenler ilanımıza fotoğraflı olacak şekilde oyunculuk başvurusu yapabilirler.
 • Vodafone
  Vodafone reklamlarına oyuncu ve yeni yüz adalar aranıyor. Reklam oyunculuğu başvurunuzu yapın.
 • Büyük
  Çeşitli tekstil firmalarının katalog çekimlerinde modellik yapacak büyük beden manken model aranıyor. Büyük beden bayanlar başvuru yapabilirsiniz.
 • Limonata
  Limonata reklam filmi için oyuncu seçmelerimiz başlamıştır. 20 ile 30 yaşları arasında bay ve bayan oyuncuların online başvurularını bekliyoruz.
 • Reçel
  Bir reçel reklamı için yetenekli çocuk oyuncular aranıyor. Reklam filmi için 09 ile 14 yaş arası tüm erkek çocukların başvurularını bekliyoruz.
 • Kırtasiye
  Kırtasiye reklam filminde rol alacak 30 ile 35 yaş arası yetenekli kadın oyuncular aranıyor. İlgilenenler online başvuru formumuzu doldurabilirler.