Börü Dizisi

Börü Dizisi

Star Tv ekranlarında yayınlanacak olan Börü dizisi için yetenekli yeni yüzler arayışımız devam ediyor. Başvurular online olarak alınacaktır.

 ZİYARET

 PAYLAŞ

 TWEETLE

Detay

  Börü Dizisi Online Başvuru Yap

's
Star Tv ekranlarında izleyicisi ile buluşacak olan Börü dizisi 1'er saatlik 6 bölümden oluşacak ve finalini beyaz perdede yapacak iddialı bir proje.  Dağ 2 filminin yazarı ve yönetmeni olan Alper Çağlar'ın yeni dizi projesi Türkiye'nin yakın tarihinde yaşanan gerçek olaylardan esinleniyor. 60 dakikalık sinema kalitesindeki Börü dizisi, Türkiye'de ilk kez kullanılacak Red Weapon 8 K modeli ile çekiliyor. Bu muhteşem dizi için yeni yüzler başvurularını değerlendirmeye alıyoruz.

İlanımıza oyunculuk başvurusu yapmak isteyen her yaştan oyuncu adaylarının başvuruları ekibimiz tarafından incelenecektir. Başvurusu onaylanan adaylara geri dönüş yapılarak detaylı bilgilendirme yapılacaktır. İlanımızda bulunan online başvuru yap kısmında başvuru formumuz yer alıyor. Formumuzu eksiksiz doldurarak tarafımıza göndermeniz halinde başvurunuz değerlendirmeye alınacaktır.
Online Başvuru Yap
Benzer Haberler
 • Çocuklar
  Kanal D ekranlarında yeniden izleyicisi ile buluşacak olan Çocuklar Duymasın dizisi için yeni yüzler oyuncu ve yardımcı oyuncu arayışımız devam ediyor.
 • Neredesin
  Fox Tv ekranlarında yayınlanan Neredesin Birader dizisi için her yaştan oyuncu ve oyuncu adayları aranıyor. Başvuru için formumuzu doldurabilirsiniz.
 • Reçel
  Bir reçel reklamı için yetenekli çocuk oyuncular aranıyor. Reklam filmi için 09 ile 14 yaş arası tüm erkek çocukların başvurularını bekliyoruz.
 • Kozmetik
  Kozmetik firmasının yeni çekilecek reklam filminde rol alacak 25 ile 30 yaş arası bakımlı kadın oyuncu aranıyor. Başvurularınızı bekliyoruz.
 • İstanbullu
  03 Medya İmzası taşıyan ve Star Tv ekranlarında yayınlanan İstanbullu Gelin dizisinde rol alacak yetenekli yeni yüzler ihtiyacımız bulunuyor.
 • Söz
  Star Tv ekranlarının Tims&B yapım şirketi imzası taşıyan yeni dizi projesi Söz için yetenekli yeni yüzler oyuncu adayları arayışımız devam ediyor.
 • Yuvamdaki
  Show Tv ekranlarında izleyicisi ile buluşan yeni dizi projesi Yuvamdaki Düşman için her yaştan yetenekli oyuncu ve yardımcı oyuncular aranıyor.