Börü Dizisi

Börü Dizisi

Star Tv ekranlarında yayınlanacak olan Börü dizisi için yetenekli yeni yüzler arayışımız devam ediyor. Başvurular online olarak alınacaktır.

 ZİYARET

 PAYLAŞ

 TWEETLE

Detay

  Börü Dizisi Online Başvuru Yap

's
Star Tv ekranlarında izleyicisi ile buluşacak olan Börü dizisi 1'er saatlik 6 bölümden oluşacak ve finalini beyaz perdede yapacak iddialı bir proje.  Dağ 2 filminin yazarı ve yönetmeni olan Alper Çağlar'ın yeni dizi projesi Türkiye'nin yakın tarihinde yaşanan gerçek olaylardan esinleniyor. 60 dakikalık sinema kalitesindeki Börü dizisi, Türkiye'de ilk kez kullanılacak Red Weapon 8 K modeli ile çekiliyor. Bu muhteşem dizi için yeni yüzler başvurularını değerlendirmeye alıyoruz.

İlanımıza oyunculuk başvurusu yapmak isteyen her yaştan oyuncu adaylarının başvuruları ekibimiz tarafından incelenecektir. Başvurusu onaylanan adaylara geri dönüş yapılarak detaylı bilgilendirme yapılacaktır. İlanımızda bulunan online başvuru yap kısmında başvuru formumuz yer alıyor. Formumuzu eksiksiz doldurarak tarafımıza göndermeniz halinde başvurunuz değerlendirmeye alınacaktır.
Online Başvuru Yap
Benzer Haberler
 • Çorap
  Çorap markasının reklam filmi projesinde rol alacak  20 ile 28 yaş arası yeni yüz bayan oyuncu adayları arıyoruz. Başvuru yaparak şansınızı deneyebilirsiniz.
 • Kalbimdeki
  Fox tv ekranlarının sevilen ve ilgiyle izlenen dizisi, Kalbimdeki Deniz projesi için deneyimli veya deneyimsiz oyuncu adaylarının başvurularını bekliyoruz.
 • Siyah
  Star Tv ekranlarında Eylül ayında başlayacak olan Siyah İnci dizisi için oyuncu, yardımcı oyuncu ve figüran arayışımız devam ediyor. Başvurularınızı bekliyoruz.
 • Diş
  Diş macunu markasının reklam filmi projesinde yer alacak gülüşüne güvenen yeni yüzler aranıyor, ilanımıza başvuruda bulunarak siz de şansınızı deneyebilirsiniz.
 • Meyve
  Bir meyve suyu firmasının yeni reklamında rol alacak oyuncu adayları aranıyor. Başvuruda bulunmak isteyen oyuncular online olarak formumuzu doldurabilirler.
 • Pijama
  Pijama tekstilinde ünlü bir marka olan müşterimiz için katalog çekiminde modellik yapacak bayan model adayları arayışımız başlamıştır. Online başvurular  değerlendirilecektir.
 • Abiye
  Abiye giyim katalog çekimi için 38 beden deneyimli kadın modeller aranıyor. Başvurular online başvuru formu ile sitemiz üzerinden alınacaktır.