Bilmeniz Gerekenler

Bilmeniz Gerekenler

 ZİYARET

 PAYLAŞ

 TWEETLE

 Etiketler:
Detay

  Bilmeniz Gerekenler Online Başvuru Yap

's 2016-03-04 15:21:22

1 ) TECRÜBELI VE PROFESYONEL OYUNCULAR

 • Bünyesinde Devlet Tiyatrosu Oyunculari, Müjdat Gezen Sanat Merkezi Oyunculuk mezunlari, Turvak Oyunculuk mezunlari, Plato Film Okulu Oyunculuk mezunlari, Ayla Algan Oyunculuk mezunlari, Konservatuvar mezunlari, Profesyonel Tiyatrocu ve Alaydan Profesyonel Oyuncularimiza TV Dizisi reklam ve Sinema Filmlerine Ana Cast oyuncu ve bölüm oyunculugu hizmetleri verilmektedir.
 • 2 ) FUAR HOSTES MODEL MANKEN

 • Tüyap, CNR Expo ve Lütfi Kirdar'da gerçeklestirilen fuarlara Model, Hostes hizmeti, Dügün ve Organizasyonlarda Karsilama Hostesi hizmeti vermektedir.

 • Istanbul Fuar ve Organizasyonlarinda; Tekstil, bilisim, pazarlama vb. sektörlerde saha ve/veya akademik tecrübeye sahip yabanci dil destekli host ve hostes pörtföyümüz sözlesme ile sabittir. Ajansimiz organizasyon statüsüne, süresine vb. degiskenle göre her etkinlik için ayri sözlesme yapmaktadir. Fuar,tanitim ve açilislarda en büyük yardimciniz, firma temsilciniz hatta satislariniza destekçiniz Host, Hostes ve Mankenlerdir. Hostes temini konusunda sayisiz firmaya hizmet vermis kurulusumuz talebinize uygun prezantable, egitimli ve kurumunuz yapisina uygun eleman temini konusunda son derece titizdir. Stand hostesleri, Fuar hostesler, Tanitim Hostesleri, Tercüman Hostes, Karsilama Hostesleri, Servis Hostesleri basliklari altinda sunabilecegimiz hostesler özellikleri ve donanimlarina göre belli siniflara ayrilmistir. Fuariniz ve tanitiminizda yer vereceginiz Stand Hostesi ve Tanitim Mankenleri hedef kitleniz tarafindan kurumunuz personeli olarak algilanir, Bu sebepten seçeceginiz Fuar Hostes ya da Fuar Mankeni son derece önemlidir. Içerige göre stand da çay-kahve servisi yapabilecekleri gibi,ürün tanitimi, tercüme, promosyon dagitimi gibi görevleri yerine getirir stand hosteslerimiz.
 • 3 )ONLINE BASVURU

 • Son halinizi gösteren bir boy, bir potre fotografinizla birlikte Online Basvurubölümüne girerek basvuru formunu doldurup bize yollayiniz. Basvurular profesyonel cast direktörlerimiz tarafindan degerlendirilecektir. Basvurusu onaylanan arkadaslar telefonla aranarak bilgilendirilecektir.
 • 4 ) AJANSIMIZA KABUL EDILEN YARDIMCI OYUNCULAR

 • Ajansimiza kabul edilenler önceden kendilerine haber verilerek dizi, sinema, reklam, klip,vs cekimlerimize katilirlar ve ajansimiza davet edilerek fotograf (katalog) cekimleri studyomuzda yapilir Bu çekimler sonrasinda resimli setcartlariniz profosyonel müsterilerimize (film yapim sirketleri,reklam ajanslari, yönetmenler, tekstil firmalari ,fuar organizatörleri vb.) iletilir ve uygun görülen cast çalismalarinda sizinle irtibata gecilir.
 • 5 ) AJANS BILDIRISI

 • Basvurusu onaylanan üyelerimiz muhakkak ajansimizi ziyaret ederek (randevu alarak ) yetkili cast direktörlerimizle görüsmeli.

 • Sette cekimlerimize katilan yardimci oyuncularimiz, ekip sorumlusunun talimatlariyla hareket etmelidir, böylece daha profesyonel bi çalisma gerçeklesicektir. Set ortaminda mütevaziligini birakmayan dedikodu yerine profesyonel oyunculari dikkatle izleyip birseyler ögrenmeye çalisan ve rejiyi bir ögretmen gibi gören arkadaslarin basari oraninin çok yüksek oldugunu bildirmek isteriz.

 • Ajansimizin prensipleri ve ekip sorumlusunun bilgisi disinda hareket eden arkadaslarimizin ajansla olan iliskisi kesilecektir

 • Ödeme günlerimiz her ayin 1.2.3. günleridir.

 • Dizi, Sinema, Reklam, Fuar, Katalog çekimi vs. çalismalarimizda ssk uygulanmaktadir.

 • Ajansa gelirken mutlaka kimlik fotokopiniz bulunmalidir

 • Online Başvuru Yap
  Benzer Haberler
  • Türkiyenin
   Türkiye'nin en iyi oyunculuk ajansı olan bu firmada manken, oyuncu, dublörlük ve daha akla gelmeyecek birbirinden farklı alanlara tek bir firma üzerinden ulaşabileceksiniz.
  • Bilmeniz
   Bünyesinde Devlet Tiyatrosu Oyunculari, Müjdat Gezen Sanat Merkezi Oyunculuk mezunlari, Turvak Oyunculuk mezunlari, Plato Film Okulu Oyunculuk mezunlari, Ayla Algan Oyunculuk mezunlari, Konservatuvar mezunlari, Profesyonel Tiyatrocu ve Alaydan Profesyonel Oyuncularimiza TV Dizisi reklam ve Sinema Filmlerine Ana Cast oyuncu ve bölüm oyunculugu hizmetleri verilmektedir.
  • En
   Sektörün önde gelen yapımcı şirketler ile  çalışan oyuncu ajansları, hayatlarında kamera önü oyunculuk alanlarında yön vermek isteyen tüm çocuk oyuncu adaylarına hayallerini gerçekleştirme olanakları sunmaktadır. Oyuncu olma uğraşında olan fakat olanak bulamadığından şikayet eden tüm kişilere ünlü olma fırsatları sunabilmekte olan en iyi ajanslar, yalnızca büyük insanlara değil, bebek ve çocuk oyuncu adaylarına da hayallerini gerçekleştirebilme yolunda fırsatlar sunmaktadır.
  • Çocuk
   Bay, bayan; küçük, büyük farkı olmaksızın sunulmakta olan oyunculuk fırsatları ile hayalleri gerçekleştirebilmek için cast ajanslarından başka hiçbir aracı kuruma gerek duyulmamaktadır. Çocuk reklamlarında ve dizilerde yepyeni ve sevimli yüzler dâhilinde karşımıza çıkmakta olan çocuk cast ajansları, çocuklarının oyunculuk yeteneklerini güvenle geliştirmek isteyen tüm anne-babalara da rahatlıkla destekler sunabilmektedir.
  • En
   En iyi cast ajansları arasında bile olsa bir cast ajansı size iş garantisi vermez. Oyunculuk sizin yetenek ve becerilerinize bağlı bir eylem olduğundan zaten böyle bir garanti verilmesi de ne kadar gerçekçi olur tartışılır.
  • Oyuncu
   Yapım firmalarını devamlı yeni yüz ve yeni yetenek arayışına sokmakta olan değişim gereksinimleri, sunulmakta olan oyuncu ajans hizmetleri sayesinde çok daha hızlı ve etkili olarak, çözüm sağlanmaktadır.