Bikini Katalog Çekimi

Bikini Katalog Çekimi

Ünlü bir plaj tekstil markasının yeni katalog çekiminde yer alacak bayan manken-model arayışımız bulunuyor. Başvurularınızı online olarak yapabilirsiniz.

 ZİYARET

 PAYLAŞ

 TWEETLE

Detay

  Bikini Katalog Çekimi Online Başvuru Yap

's
Katalog çekimi projemiz için 36 beden manken yada model ihtiyacımız bulunuyor. Ünlü bir mayo ve bikini tasarlayan markanın yeni ürünlerinin tanıtımı için gerçekleştirilecek olan katalog çekimi için acil bayan manken yada model arayışımız devam ediyor. Adayların deneyimli ve 36 beden olması gerekiyor. İlgilenen adaylar online başvuru yap kısmında yer alan formumuzu doldurarak ilanımıza başvuru yapabilirler.

Manken ve model adaylarının online başvuruları öncelikle profesyonel çekilmiş fotoğrafları üzerinden değerlendirilecektir. Katalog çekimininde yer alacak manken-model adayı belirlenirken online başvurular öncelikli değerlendirme süremizde olacaktır. Ünlü bir markanın plaj ürünlerinin tanıtımı için yapılacak çekimler 2 gün sürecektir. Olumlu bulunan adaylara geri dönüş yapılarak detaylı bilgiler paylaşılacaktır.
Online Başvuru Yap
Benzer Haberler
 • Takı
  Altın takı markasının çekeceği yeni reklam filminde rol alacak 24 ile 33 yaş arası bay ve bayan yetenekli yeni yüzler arayışımız devam ediyor.
 • Büyük
  Çeşitli tekstil firmalarının katalog çekimlerinde modellik yapacak büyük beden manken model aranıyor. Büyük beden bayanlar başvuru yapabilirsiniz.
 • Market
  Market reklam filminde oynayacak 11-14 yaş arası kız erkek çocuk ve 30-40 yaşları arasında bay bayan yeni yüzler reklam oyuncuları ihtiyacımız bulunuyor.
 • Şampuan
  Şampuan reklamlarında oynayacak 22 ile 35 yaşları arasında olan bakımlı ve dış görünümüne özen gösteren  bayan yeni yüzler ihtiyacımız bulunuyor.
 • Yüz
  Show Tv'nin yeni dizi projesi olan Yüz Yüze için her yaştan oyuncu, yardımcı oyuncu ve figüran başvurularımız başlamıştır. Başvurular online alınacaktır.
 • Meryem
  Kanal D ekranlarının yeni dizisi Meryem için oyuncu ve yardımcı oyuncu arayışımız başlamıştır. Online oyunculuk başvurunuzu sitemizden yapabilirsiniz.
 • Bebek
  Bebek bezi reklamlarında oynayacak sevimli minikler aranıyor. İlgilenenler ilanımıza online başvuru formumuzu doldurarak müracaat edebilirler.