Bikini Katalog Çekimi

Bikini Katalog Çekimi

Ünlü bir plaj tekstil markasının yeni katalog çekiminde yer alacak bayan manken-model arayışımız bulunuyor. Başvurularınızı online olarak yapabilirsiniz.

 ZİYARET

 PAYLAŞ

 TWEETLE

Detay

  Bikini Katalog Çekimi Online Başvuru Yap

's
Katalog çekimi projemiz için 36 beden manken yada model ihtiyacımız bulunuyor. Ünlü bir mayo ve bikini tasarlayan markanın yeni ürünlerinin tanıtımı için gerçekleştirilecek olan katalog çekimi için acil bayan manken yada model arayışımız devam ediyor. Adayların deneyimli ve 36 beden olması gerekiyor. İlgilenen adaylar online başvuru yap kısmında yer alan formumuzu doldurarak ilanımıza başvuru yapabilirler.

Manken ve model adaylarının online başvuruları öncelikle profesyonel çekilmiş fotoğrafları üzerinden değerlendirilecektir. Katalog çekimininde yer alacak manken-model adayı belirlenirken online başvurular öncelikli değerlendirme süremizde olacaktır. Ünlü bir markanın plaj ürünlerinin tanıtımı için yapılacak çekimler 2 gün sürecektir. Olumlu bulunan adaylara geri dönüş yapılarak detaylı bilgiler paylaşılacaktır.
Online Başvuru Yap
Benzer Haberler
 • Kaban
  Ünlü bir tekstil markasının kaban katalog çekimi için 36 beden kadın model arayışımız başlamıştır. Başvurular online olarak sitemizden alınacaktır.
 • Siyah
  Star Tv ekranlarında Eylül ayında başlayacak olan Siyah İnci dizisi için oyuncu, yardımcı oyuncu ve figüran arayışımız devam ediyor. Başvurularınızı bekliyoruz.
 • Kek
  Hazır ve pratik kek reklamında rol alacak 25 ile 35 yaş arası yetenekli bayan oyuncu aranıyor. İlgilenen bayan adayların başvurularını bekliyoruz.
 • Peynir
  Peynir reklamı için 25 ile 35 yaş arası bayan ve 10 ile 12 yaş çocuk oyuncu adaylarına ihtiyacımız bulunuyor. İlgilenen adayların başvurularını bekliyoruz.
 • Kalp
  Yeni dizi projelerinden olan ve Show Tv ekranlarında yayınlanmaya hazırlanan Kalp Atışı için yeni yüzler cast başvurunuzu online olarak yapabilirsiniz.
 • Boya
  Ünlü bir boya markasının yeni reklam filmi için 40 ile 45 yaşları arasında yetenekli erkek oyunculara ihtiyacımız bulunuyor. Başvurularınızı bekliyoruz.
 • Kozmetik
  Kozmetik firmasının yeni çekilecek reklam filminde rol alacak 25 ile 30 yaş arası bakımlı kadın oyuncu aranıyor. Başvurularınızı bekliyoruz.