Bikini Katalog Çekimi

Bikini Katalog Çekimi

Ünlü bir plaj tekstil markasının yeni katalog çekiminde yer alacak bayan manken-model arayışımız bulunuyor. Başvurularınızı online olarak yapabilirsiniz.

 ZİYARET

 PAYLAŞ

 TWEETLE

Detay

  Bikini Katalog Çekimi Online Başvuru Yap

's
Katalog çekimi projemiz için 36 beden manken yada model ihtiyacımız bulunuyor. Ünlü bir mayo ve bikini tasarlayan markanın yeni ürünlerinin tanıtımı için gerçekleştirilecek olan katalog çekimi için acil bayan manken yada model arayışımız devam ediyor. Adayların deneyimli ve 36 beden olması gerekiyor. İlgilenen adaylar online başvuru yap kısmında yer alan formumuzu doldurarak ilanımıza başvuru yapabilirler.

Manken ve model adaylarının online başvuruları öncelikle profesyonel çekilmiş fotoğrafları üzerinden değerlendirilecektir. Katalog çekimininde yer alacak manken-model adayı belirlenirken online başvurular öncelikli değerlendirme süremizde olacaktır. Ünlü bir markanın plaj ürünlerinin tanıtımı için yapılacak çekimler 2 gün sürecektir. Olumlu bulunan adaylara geri dönüş yapılarak detaylı bilgiler paylaşılacaktır.
Online Başvuru Yap
Benzer Haberler
 • Vodafone
  Vodafone reklamlarına oyuncu ve yeni yüz adalar aranıyor. Reklam oyunculuğu başvurunuzu yapın.
 • Çekirdek
  Çekirdek reklam filminde rol alacak yeni yüz gençler aranıyor. Oyunculuk yeteneklerine güvenen tüm oyuncu adaylarının başvurularını bekliyoruz.
 • Bebek
  Bebek bezi reklamlarında oynayacak bebekler 0-2 yaş arası bebekler aranıyor.
 • Yağ
  Bir sıvı yap reklam filmi için bay ve bayan yeni yüzler aranıyor. İlanımızla ilgilenen adaylar online oyunculuk başvurusu yaparak müracaat yapabilirler.
 • Gömlek
  Ünlü bir tekstil markasının yeni çekilecek gömlek reklamı için erkek oyuncu arayışımız bulunuyor. Online oyunculuk başvurularınızı bekliyoruz.
 • Seni
  Atv ekranlarında başlayan proje Seni Kimler Aldı dizisine her yaş aralığında yetenekli oyuncu, yardımcı oyuncu ve figüran arayışımız devam ediyor.

 • Bisküvi
  Bir bisküvi reklamı için bay ve bayan genç yetenekli oyuncular aranıyor. İlgilenenler adaylar ilanımıza online oyunculuk başvurusu yapabilirler.