Bikini Katalog Çekimi

Bikini Katalog Çekimi

Ünlü bir plaj tekstil markasının yeni katalog çekiminde yer alacak bayan manken-model arayışımız bulunuyor. Başvurularınızı online olarak yapabilirsiniz.

 ZİYARET

 PAYLAŞ

 TWEETLE

Detay

  Bikini Katalog Çekimi Online Başvuru Yap

's
Katalog çekimi projemiz için 36 beden manken yada model ihtiyacımız bulunuyor. Ünlü bir mayo ve bikini tasarlayan markanın yeni ürünlerinin tanıtımı için gerçekleştirilecek olan katalog çekimi için acil bayan manken yada model arayışımız devam ediyor. Adayların deneyimli ve 36 beden olması gerekiyor. İlgilenen adaylar online başvuru yap kısmında yer alan formumuzu doldurarak ilanımıza başvuru yapabilirler.

Manken ve model adaylarının online başvuruları öncelikle profesyonel çekilmiş fotoğrafları üzerinden değerlendirilecektir. Katalog çekimininde yer alacak manken-model adayı belirlenirken online başvurular öncelikli değerlendirme süremizde olacaktır. Ünlü bir markanın plaj ürünlerinin tanıtımı için yapılacak çekimler 2 gün sürecektir. Olumlu bulunan adaylara geri dönüş yapılarak detaylı bilgiler paylaşılacaktır.
Online Başvuru Yap
Benzer Haberler
 • Kozmetik
  Kozmetik firmasının yeni çekilecek reklam filminde rol alacak 25 ile 30 yaş arası bakımlı kadın oyuncu aranıyor. Başvurularınızı bekliyoruz.
 • Yoğurt
  Bir yoğurt markasının çekilecek yeni reklam filmi için 25 ile 35 yaşları arasında diksiyonu düzgün, bay ve bayan yeni yüzlere ihtiyacımız bulunuyor.
 • Reçel
  Bir reçel reklamı için yetenekli çocuk oyuncular aranıyor. Reklam filmi için 09 ile 14 yaş arası tüm erkek çocukların başvurularını bekliyoruz.
 • Kadın
  Fox Tv ekranlarında yayınlanacak olan Kadın dizisi için her yaştan yetenekli yeni yüzler başvurularımız başlamıştır. Başvurular online olarak alınacaktır.
 • Çorap
  Çorap markasının reklam filmi projesinde rol alacak  20 ile 28 yaş arası yeni yüz bayan oyuncu adayları arıyoruz. Başvuru yaparak şansınızı deneyebilirsiniz.
 • Savaşçı
  Fox Tv ekranlarına güçlü bir yapım geliyor, Savaşçı dizisinde rol alacak her yaştan yetenekli oyuncu ve yardımcı oyuncu adayları arayışımız başlamıştır.
 • Fazilet
  Star Tv ekranlarının yeni dizi projesi olan, Fazilet hanım ve kızları dizisinde rol alacak her yaştan yetenekli yeni yüzler ihtiyacımız bulunuyor.